חברת ניקיון אחרי שיפוץ | המבריק שירותי ניקיון ופוליש

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

חברות ניקיון אחרי שיפוץ כמה זה עולה?

חשוב לקבל תמונה מלאה גם לגבי מחירי הניקיון, ולחשוד בהצעות זולות שאולי כלל לא כוללות הכל ואחר כך תעמדו בפני דרישות לשלם עוד. מחיר זול מדי עלול גם להעיד על שימוש בחומרי ניקיון שאולי הם לא איכותיים מספיק או ללא תווי תקן וכוללים חומצות שונות מסוכנות או שמזיקות לאיכות המוצרים בבית, מחירי ניקיון יכולים להיות כמה אלפי שקלים תלוי כמה חדרים כולל הדירה, האם אתם רוצים פוליש ומאיזה סוג, האם המחיר כולל מע"מ, מה גודל הדירה, האם היא מרוהטת ואז יש גם צורך בהזזת הרהיטים ושמירה עליהם, האם אתם מעוניינים בשירותים נוספים ובאלו חומרים כי לא כל חומר מתאים לכל רצפה למשל, האם מנקים כל פינה בבית או אולי רק את הרצפה, וכיוצא באלו. כל המחירים מתייחסים כאשר מדובר בשיפוץ סטנדרטי שלא כולל לכלוך חריג, אז אם יש לכם בדירה משהו שלדעתכם או לדעת הקבלן הוא חריג מהרגיל כדאי לעדכן על כך את חברת הניקיון מראש, חברת ניקיון אחרי שיפוץ.

חברת הניקיון אחרי שיפוץ לחסוך בעלויות

כדי לחסוך בעלויות הניקיון צריך ליצור מצב בו לא יהיה הרבה לכלוך מלכתחילה, וגם לקחת חלק בתהליכי הניקיון במה שאתם יכולים לנקות. כדאי לקבוע מראש עם הקבלן את כל תנאי השיפוץ כדי שלא תהיינה חריגות, למשל כל התנאים שבהם יעמוד בזמן השיפוץ, וזה יוכל להקל בניקיון שאחרי, למשל לשים סרטי הדבקה על מסגרות של חלונות, לכסות את הרצפה בעיתונים, לכסות ביריעות משטחים ולנקות פסולת מאסיבית שנשארת אחרי השיפוץ. חשוב לדעת שיש משטחים שלא ניתן כלל לנקות אותם אם יתלכלכו, למשל משטחי עץ שמתלכלכים בצבע או בשמן אז חשוב לעבור על כל פינה בבית. לפעמים אם נשאר לכלוך מועט אפשר לנקות לבד או אפשר להשאיר לחברה המקצועית רק את הדברים הגדולים והקשים יותר.

חברת ניקיון אחרי שיפוצים דברים שחשוב תמיד לדעת

יש דברים שתמיד יש לקחת בחשבון מראש, כמו למשל שאת חברת הניקיון תזמינו אחרי סיום כל העבודות בדירה, כי אם אתם מזמינים אותם עוד בזמן שהשיפוצניקים עובדים זה יהיה מיותר, וקשה יהיה לנקות. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון היא חברת ניקיון שנשמעת זולה מדי ולוקחת רק כמה מאות שקלים, זה נשמע חשוד. אחרי השקעה של מאות אלפי שקלים בשיפוץ השקיעו גם בטאץ' האחרון ובניקיון כי לא תרצו להיכנס להוצאות נוספות או מיותרות, חברת ניקיון אחרי שיפוץ.

 
חברת ניקיון אחרי שיפוץ
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות