ניקיון דירה לאחר שיפוץ | המבריק שירותי ניקיון ופוליש

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון הדירה לאחר שיפוץ לדעת להיערך

כולם מחכים תמיד שסוף סוף יסתיים השיפוץ, והנה אפשר כבר להיכנס לדירה המשופצת ולשמוח על השינוי, אבל הרבה לא יודעים שהדירה כולה מלאה בלכלוך רב, בשאריות רבות של שיפוץ עם חומרים קשים להסרה כמו טיח, אבק ואפילו כתמי צבע על הרצפה ובכל מקום, וברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל, ואם אתם תנסו לנקות בכוחות עצמכם זו תהיה משימה בלתי אפשרית שתתסכל אתכם, ואולי תראו יותר בלגאן ולא את השיפוץ היפה שחיכיתם לו. אז במצב כזה חשוב להיערך ולקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש למשל וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את דירת החלומות שתכננתם לפני השיפוץ, ניקיון דירה לאחר שיפוץ.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ השיפוצים יכולים להיות מייגעים

זה חשוב תמיד גם לשאול את קבלן השיפוצים באיזה מצב תקבלו את הדירה שלכם, כי שיפוצים יכולים להיות מייגעים וכוללים לכלוך רב, לשאול אותו מה תהיה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות צבע או טיח יהיו, כך גם הקבלן יוכל לפנות פסולת רבה במהלך תקופת השיפוצים ותוכלו לתאם ציפיות לגבי החלק שלו בנושא. לאחר שתקבלו את ההערכה צרו קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית כדי להזמין אותם מראש לפעמים הם מלאים וכלל לא זמינים במועד שאתם רוצים שיגיעו. חברת הניקיון לא רק תיתן הצעת מחיר אלא גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון וכמה זמן זה ימשך, כמה עובדי ניקיון להביא באיזה מכשירים וכלים להשתמש וכדומה. אל תסתמכו רק על שיחה טלפונית כי אז בשטח המחיר פתאום יוכל לקפוץ כי מגלים שיש יותר עבודה, ולפעמים גם כבר תאמתם עם המובילים של הריהוט שיגיעו אבל הדירה עדיין לא נקייה, כל אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה להיות מודעת אליהם ולכוון אתכם כך שתמנעו מהוצאות מיותרות או מעיכובים.  

ניקיונות לדירה לאחר שיפוץ לתאם גם את אופי הניקיון   

גם ביום הניקיון עצמו, אחרי שכבר הסתיימו כל עבודות השיפוצים לגמרי וכדי להיות ערוכים, רצוי לעבור עם החברה המקצועית שתנקה את הדירה שלכם על נושאים שחשוב לכם כך שלא תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום. חברת הניקיון תוכל גם לציין בפניכם אם קיימים פגמים בדירה שהם לא נוצרו עקב עבודתו או להצביע על אזורים בהם לא יוכל לנקות או שזה בתשלום נוסף, ניקיון דירה לאחר שיפוץ.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ הלכלוך הוא רב

כולנו מכירים את התופעה הרווחת בשיפוצים, אי הסדר, הבלגאן וכל האבק שהצטבר והלכלוך מהבניה זה נראה בכל מקום וכל פינה כי הלכלוך הוא רב. תמיד חשוב לוודא שהחברה התחייבה לנקות את הדירה והתוצאות בשטח מצוינות. זו עבודת ניקיון שהיא אינטנסיבית יכולה להימשך שעות רבות, ולפעמים לא כל כתם מתנקה ואז צריך שימוש במכשור מיוחד שאין לכל אחד בבית. בדירות אפשר למצוא שכבות אבק וכתמי שומן שקשה מאד להסיר. כתוצאה מהשיפוץ כמובן במקרה זה מיותר לנסות לנקות לבד לפעמים הדירה יכולה להיות מלאה בנסורת בתוך ארונות המטבח וכתמי צבע וטיח גדולים, אבק שנוצר מחיתוך קרמיקה, וכתמים גדולים בכל מקום וקשים מאד לניקוי. את כל זה סביר שתמצאו בדירה לאחר שיפוצים זו לא הרגשה נעימה.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ חברה מקצוענית שעורכת כל משימה

חשוב שתקבלו במהלך הניקיונות חברת הניקיון שמתמודדת עם כל משימה ולמעשה עם הכל, גם אם תרצו ללטש למשל את הרצפה, להכין אותה להתקנה של כל חומר ועוד. בעיקר את מרבית עבודת הניקיון לפעמים יש לבצע כשהדירה אולי כבר מאוכלסת או מרוהטת אך כמובן אין זה רצוי. לכן זה חשוב שבכל מקרה חברת ניקיון מקצועית ואמינה תנקה עבורכם את הדירה, ותתמודד בקלות רבה עם כל משימות הניקיון המורכבות שתטילו עליהם, וכך תתאפשר לכם כניסה נעימה וחלקה יותר לביתכם החדש. נקודה חשובה שיהיה צריך לוודא היא גם שחברת הניקיון שבחרתם מתמחה בניקוי בתים ודירות לאורך זמן רב, ומומלץ לדרוש מבעל המקצוע להגיע ולהיות אתכם בדירה כדי לבדוק את מידת עבודת הניקיון ולתמחר את כל העבודה מראש. מומלץ לקבל גם את כל שלבי העבודה בצורה מפורטת ואפילו בחוזה כתוב. למשל כמה עובדים יהיו ולכמה זמן האם יהיה ניקיון עם מכונת פוליש למשל ומה המחיר וכדומה.

ניקיון דירה לאחר שיפוצים למה לנקות לבד

לא נרצה לקבל מקום מוזנח או לא נקי מספיק ואין צורך לנקות את הדירה לבד אלא להזמין חברת ניקיון ולשאול מה יהיו שלבי העבודה וכיצד חברת הניקיון תהיה אחראית מספיק כדי לבצע אותה, ולכן חשוב לדעת הכל על ניקיון הדירה שלכם לאחר השיפוצים.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ