ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון הדירה לאחר שיפוץ לדעת להיערך

כולם מחכים תמיד שסוף סוף יסתיים השיפוץ, והנה אפשר כבר להיכנס לדירה המשופצת ולשמוח על השינוי, אבל הרבה לא יודעים שהדירה כולה מלאה בלכלוך רב, בשאריות רבות של שיפוץ עם חומרים קשים להסרה כמו טיח, אבק ואפילו כתמי צבע על הרצפה ובכל מקום, וברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל, ואם אתם תנסו לנקות בכוחות עצמכם זו תהיה משימה בלתי אפשרית שתתסכל אתכם, ואולי תראו יותר בלגאן ולא את השיפוץ היפה שחיכיתם לו. אז במצב כזה חשוב להיערך ולקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש למשל וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את דירת החלומות שתכננתם לפני השיפוץ, ניקיון דירה לאחר שיפוץ.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ השיפוצים יכולים להיות מייגעים

זה חשוב תמיד גם לשאול את קבלן השיפוצים באיזה מצב תקבלו את הדירה שלכם, כי שיפוצים יכולים להיות מייגעים וכוללים לכלוך רב, לשאול אותו מה תהיה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות צבע או טיח יהיו, כך גם הקבלן יוכל לפנות פסולת רבה במהלך תקופת השיפוצים ותוכלו לתאם ציפיות לגבי החלק שלו בנושא. לאחר שתקבלו את ההערכה צרו קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית כדי להזמין אותם מראש לפעמים הם מלאים וכלל לא זמינים במועד שאתם רוצים שיגיעו. חברת הניקיון לא רק תיתן הצעת מחיר אלא גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון וכמה זמן זה ימשך, כמה עובדי ניקיון להביא באיזה מכשירים וכלים להשתמש וכדומה. אל תסתמכו רק על שיחה טלפונית כי אז בשטח המחיר פתאום יוכל לקפוץ כי מגלים שיש יותר עבודה, ולפעמים גם כבר תאמתם עם המובילים של הריהוט שיגיעו אבל הדירה עדיין לא נקייה, כל אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה להיות מודעת אליהם ולכוון אתכם כך שתמנעו מהוצאות מיותרות או מעיכובים.  

ניקיונות לדירה לאחר שיפוץ לתאם גם את אופי הניקיון   

גם ביום הניקיון עצמו, אחרי שכבר הסתיימו כל עבודות השיפוצים לגמרי וכדי להיות ערוכים, רצוי לעבור עם החברה המקצועית שתנקה את הדירה שלכם על נושאים שחשוב לכם כך שלא תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום. חברת הניקיון תוכל גם לציין בפניכם אם קיימים פגמים בדירה שהם לא נוצרו עקב עבודתו או להצביע על אזורים בהם לא יוכל לנקות או שזה בתשלום נוסף.

 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות