ניקיון בתים | המבריק חברה לניקיון

ניקיון בתים

ניקיון: חד פעמי או כל השבוע?
 
אם אין לכם מתי לנקות את הבית, זה הזמן לבקש עזרה. אבל ממי? ומתי? כל כמה זמן? פה תגלו את כל התשובות.

אולי אתם בדיוק בניתם בית, ואולי שיפצתם, ואתם זקוקים לניקיון יסודי כדי שתוכלו להיכנס לבית נקי, בלי אבק, ובלי צבע על כל הרצפה. ואולי נולדו לכם תאומים, ואתם פשוט צריכים זוג ידיים נוסף  כדי שתוכלו לעמוד בכל המטלות והבית ימשיך לתפקד כמו שצריך. כך או כך, סביר שאתם שוקלים לקחת עזרה חיצונית שתתפל בניקיון כמו שצריך, ואתם תוכלו לפנות את זמנכם למשימה הכי חשובה: המשפחה.
 
השלב הבא הוא להחליט לאיזה סוג של עזרה בניקיון אתם זקוקים. אם אתם עכשיו אחרי בניה או שיפוץ, או סתם רוצים ניקיון אביב יסודי, אתם זקוקים לניקיון כללי ואולי גם הברקה או פוליש, באופן חד-פעמי. אבל אם אתם אחרי לידת תאומים, סביר שאתם זקוקים לעזרה קבועה במשך כמה חודשים ואפילו שנה.  לשם כך, תרצו לקחת חברת ניקיון בתים שהתחום שלה הוא בעוזרי ניקיון קבועים, כמו שיש בבתי ספר, משרדים, וחלק מהבתים של השכנים. 

אל תוותרו, לכו על החברה הכי טובה ומקצועית
ותחסכו מעצמכם עוגמת נפש

 
כשאתם בוחרים חברת ניקיון, חשוב שהחברה תגיע עם המלצות מאנשים שאתם סוכים עליהם. נכון, תמיד יש חברה חדשה ואין לה הרבה לקוחות עדיין. אבל רוב הזמן, כדאי לכם למצוא חברה עם מוניטין, שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות (כמעט). כשאתם הולכים על חברה שהמליצו לכם עליה, אתם יכולים להיות שקטים. הכל בסדר. הם אחראיים.

מה מיוחד בחברת ניקיון, שאין לעוזרת בית?
אוהו. כל כך הרבה. קודם כל, רוב העוזרות בית לא עוברות שום הכשרה. ברור, נו. כולנו יודעים לנקות את הבית, ולא עברנו שום קורס. וזה נכון, אם אתם רק רוצים מי שישטוף לכם כלים ויעשה ספונג'ה לרצפה. אבל אם אתם מעוניינים בניקיון יסודי יותר, לא רק שיש הכשרה, יש גם מכשירים מיוחדים שעוזרים לעשות עבודה יסודית וטובה יותר, ולרוב יש להם צוותים שמגיעים לבית כדי לתקתק את העבודה בשעות ספורות. ופה מאד משנה כמה החברה מקצועית.