פוליש ווקס | המבריק חברה לניקיון

פוליש ווקס

למה פוליש?
רצפה נקייה היא שאלה של הקפדה על ניקוי קבוע ויסודי. אבל כדי שהיא תהיה מבריקה ומצוחצחת באמת, דרוש לה טיפול הרבה יותר עמוק משטיפה וטאטוא. ביצוע פוליש ווקס מדי כמה שנים הוא בדיוק הצעד הנוסף הזה: לאחר פוליש הרצפה מצוחצחת במלוא מובן המילה – מלוטשת ומבריקה בברק שאינו נעלם. 

כל עבודת ניקיון, בכל סדר גודל ובכל רמה, נדרשת לספק מענה נאות לחלק חשוב אחד – הרצפה. כי הריצוף סופג הכל: את השחיקה היומיומית תחת נעלי הנכנסים והיוצאים, את הבוץ והעפר שדבק בנעליים, את האבק, השיער והלכלוך שנושר ומגיע בסוף לחלק התחתון של החלל. זהו הלא הדבר הראשון להתלכלך שוב מחדש בגמר עבודות הניקיון

בין אם זהו ריצוף בלטות ישן, פרקט עץ מהודר או שטיח מקיר לקיר, הרצפה היא החלק שדורש הכי הרבה טיפול שוטף. כל העברות המטאטא ומגב הספונג'ה יכולים לנקותה, אפילו היטב. אבל משהו בכל זאת חסר. וכאן בדיוק נכנס לתמונה פוליש ווקס.

כשאתם חושבים על רצפה נקייה למשעי, באלו מילים תשתמשו לתאר אותה?
האדם הממוצע יחשוב על כמה מילים קבועות לתיאור רצפה שנוקתה היטב, ללא רבב: מצוחצחת, נקייה, יפה, מבריקה, נוצצת מניקיון. כשאנו מסיימים את שטיפתה, והמים עדיין לא התייבשו, יש לה עדיין את המראה הרטוב המבהיק הנהדר הזה. אבל אז המים מתאדים, והיא חוזרת למצבה הרגיל, גם אם נקי בהרבה. 

פוליש ווקס הוא הדרך להשאיר את המראה הרטוב על כנו, ולהבטיח לכם בדיוק את מה שאתם מתארים: מבריקה ונוצצת מניקיון שלא תוכלו להשיג באף דרך אחרת חוץ מביצוע פוליש ווקס.
 

מומלץ לבצע פוליש ווקס מדי כמה שנים כדי לחדש את הרצפה בעזרת ליטוש וניקוי עמוק, כולל שמירתה בווקס מבריק. לקבלת פרטים נוספים אודות פוליש ווקס במחירים הוגנים, חייגו חינם: 072-33-80-676
 
 

פוליש ווקס – הברק שנשאר
כל הניקיונות מסירים מהריצוף את הלכלוך עד לרמה מסוימת. הבעיה היא שעל אף הדימוי שלנו את הרצפה כשטוחה וישרה, למעשה היא לא לגמרי כזו: ישנם החריצים בין המרצפות, ועם השנים נוצרים על המרצפות שריטות, שפשופים, נקבוביות שמלאו באבק שנדבק אליהן, או כתמים שכבר אינם ניתנים להסרה בשיטות הרגילות. 

פוליש ווקס הוא אמצעי הניקיון שיכול לכל אלו: בעבודת זו משתמשים בציוד ליטוש מיוחד ששקול ממש לשיוף ולקרצוף פרטני של כל בלטה בסקוץ' חזק – מספיק חזק כדי להעלים שנים של לכלוך, אבק, כתמים, נזקי שחיקה ושריטות על ידי שיוף עמוק, אבל עדין מספיק כדי לא לגרום שום שחיקה נוספת או נזק כלשהו לריצוף. 

אם הפוליש שתיארנו להלן הוא החלק הראשון בעבודת זו, הרי שיישום הווקס הוא חלקה השני והסופי. לאחר ביצוע ליטוש רצפות אנו מקבלים רצפה נקייה מתמיד וחלקה יותר, אבל כדי לשמר זאת בצורה טובה משתמשים בווקס מגן. חומר זה יוצר הגנה על המראה הנקי על מנת לשמרו, תוך שהוא מספק גם ברק יפהפה ונוצץ – ממש כמו מראה רטוב, שבו מראה החדר משתקף במרצפות.