המבריק -
תגובות

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

כל היתרונות בהזמנת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

שיפוץ הבית הוא תהליך מרגש ביותר. הבית יקבל מתיחת פנים ואתם תיהנו מסביבה חדשה ונעימה אף יותר מהקודמת.
כמובן שהשיפוץ הוא לא רק מהנה אלא גם מאתגר. בשבועות הקרובים בוודאי תרגישו שהבית לא מסודר ונקי כפי שאתם רגילים, יותר אנשים נמצאים בבית וקשה לעקוב אחר ההתרחשויות. אתם מנהלים יותר שיחות טלפון בכדי לתאם זמנים עם אנשי מקצוע, ונמצאים זמן רב בבית על מנת לפקח על המתבצע. לא פשוט ואף מתיש לעתים, אך גם זה זמני ובסוף התהליך תדעו שהכל היה שווה את ההמתנה.
הראש שלכם בוודאי עובד שעות נוספות ואתם מדמיינים את סיום השיפוץ, כל אנשי המקצוע אוספים את הכלים שלהם ומשאירים אתכם עם בית חדש ונקי. ובכן, הרוב מדוייק...
ברור לנו כי לאחר סיום השיפוץ השלב הבא לחלוטין תחת אחריותנו- הניקיון. ניקיון אחר בעלי מקצוע שמשאירים אחריהם אבק, חלקי עץ, כתמי צבע ושמן ובעיקר בלאגן. כבר הפנמתם שאחרי השיפוץ העבודה האמיתית עוד לפניכם, ופתאום התהליך נראה מעט יותר ארוך.
אך גם לזה יש פתרון! במקום לדחות את ההנאה מהשיפוץ ולבלות שעות וימים בניקיון הבית בעמל רב הדורש סבלנות לא מועטה- הזמינו ניקיון בתים לאחר שיפוץ, ותוך שעות ספורות הבית שלכם יהיה מבריק יותר משהיה בהתחלה.

איך שירות ניקיון הבית לאחר שיפוץ חוסך לכם בהוצאות?

לפינוקים רבים שאנו מעניקים לעצמנו מתלווים רגשות אשם. מחשבה שאולי יכולנו לוותר על המסעדה בשבוע שעבר, להמתין עם המסאז' ולא בטוח שתיק המעצבים החדש היה החלטה כלכלית נבונה. המחשבות הללו אכן גורעות מההנאה עצמה, אך הן מגיעות מחשיבה אחראית.
חשוב לנו להוציא כסף משיקול דעת נכון, ומוטב שעל מה שצריך לפני מותרות.
שיפוץ הבית הוא לא צעד זול, ולאחריו ניטה לחסוך בהוצאות. ברוח החיסכון, אנו יודעים כי את הבית ננקה בעצמנו לאחר הסיום. אומנם חסכנו בהוצאה, אך האמת היא ששירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ למעשה תורם לחיסכון.
ראשית, אין לכם הוצאה על חומרי ניקיון ייעודיים- אנו מגיעים עם כל מה שדרוש. שנית, דרושה הכנה של הבית לקראת הניקיון, הזזת רהיטים, דחיית ההובלה או תשלום על זמן אחסון נוסף ליחידת אחסון. ולבסוף, הזמן הנדרש לניקיון הבית כולו עלול לבוא על חשבון ימי עבודה חשובים.
בשורה התחתונה, הסירו מטלה מליבכם ותנו לנו לדאוג לבית נקי עבורכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:52:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה לפני כניסה

הזמינו ניקיון דירה לפני כניסה ותיהנו מהתחלה חדשה ונקייה

אנו חיים בעידן דיגיטלי, בו הכל זמין ונגיש עבורנו ובהתאם הקצב נעשה מהיר יותר. למי שעובד, לומד או משלב בין השניים, להורים ואף לבני העשרה, לכולם לוח זמנים מלא עם שגרה גדושה והספק לא קטן.
עם השנים נעשה יותר ויותר קל להתנהל ביום יום מאחר והכל נמצא בהישג יד, שיחת טלפון או מרחק לחיצה על מקש- ובהתאם רשימות המטלות הולכות ומתארכות. אנו מצופים לסיים דברים בזריזות ולגשת לדבר הבא.
כל אלה יוצרים עומס על כולנו לעיתים מבלי שנשים לב שאנו מוצפים, מה שעלול להשפיע באופן שלילי על התפקוד השוטף שלנו. ישנן פעולות רבות בהן נוכל לנקוט בכדי להקל על עצמנו וליצור רווחים במהלך היום שלנו, שיאפשרו לנו הפסקה ויתרמו להאטה בקצב בכדי למלא כל משימה ומטלה באופן מלא ורגוע.
אחת מהפעולות הללו היא האצלת סמכויות. זה אכן לא פשוט לקחת חלק מתחומי האחריות שאנו מורגלים לנכס לעצמנו, ולהעביר אותם לידיו של מישהו אחר, אך למען הסדר הטוב והשלווה שלנו- זהו שינוי מבורך ומרענן.
דוגמא טובה לכך היא ניקיון הבית שלנו. יש בפעולה זו אלמנט אינטימי, שכן הבית הוא המקום הכי אישי עבורנו ועבור משפחתנו, ומן ההיגיון שנהיה אלה אנחנו האחראים על כל הקשור בו. עם זאת, כאשר מדובר בניקיון מקום חדש אליו אתם עוברים- תוכלו להסיר מעצמכם חלק מהמאמץ הכרוך בכך ולהזמין ניקיון דירה לפני כניסה - דבר זה יאפשר לכם כניסה חלקה ונעימה לבית נקי ומצוחצח, ויהפוך את המעבר לפשוט הרבה יותר.
הקלו על עצמכם ותנו לנו לעזור לכם בדרככם החדשה והמרגשת.

פרגנו לעצמכם בכניסה לדירה מצוחצחת ומבריקה

כולם עובדים קשה על מנת לאפשר לעצמם את רמת המחייה שהציבו לעצמם, ופעמים רבות אין זמן לעצור וליהנות מהעבודה הקשה. מרוב ריבוי המטלות והסידורים, אנו שוכחים לעתים לפנק את עצמנו ולו בדרכים הצנועות ביותר.
בין אם זו חופשה של שבוע או יציאה למסעדה, ההפסקות הללו חשובות ותורמות רבות לבריאות הנפשית שלנו. הפינוקים הקטנים נעשים משמעותיים במיוחד בתקופות עמוסות כמו תקופת מבחנים או בעת מעבר לדירה חדשה, כאשר אנו לחוצים והעומס רב.
לכל מי שמתחדש בדירה חדשה והתחלה מרעננת, אנו ממליצים על שירות ניקיון דירה לפני כניסה - פנקו את עצמכם בבית מבריק ללא כל מאמץ מצידכם, והסירו עוד מטלה מהרשימה.   
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:51:00 תגובות:
תגובות

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

כיצד תבחרו חברת ניקיון אחרי שיפוץ בבית?

לכל מי שמנוסה בשיפוץ, ברור כי לכל שיפוץ שלושה שלבים- שלב הכנת הבית והנפש לקראת השיפוץ, שלב שני והוא השיפוץ עצמו המתבצע על ידי אנשי מקצוע, והשלב השלישי והאחרון והוא ארגון הבית, ניקיון יסודי שלו והשבתו למצבו התקין.
החלק האחרון הוא המספק ביותר, שכן ראשית-הוא בשליטתנו ולא באחריותם של אנשי המקצוע, ושנית- אנו זוכים לראות את ההתקדמות צעד אחר צעד בידיעה שאנחנו אלה האחראים על התוצאה הסופית המעניקה תחושה נפלאה של הישג ממנו נהנה לזמן ארוך.
עם כל ההנאה שבניקיון הבית לאחר השיפוץ, זו עדיין מטלה לא פשוטה שכן מדובר באי סדר ולכלוך בסדר גודל שאינו שכיח ואינו דומה לבלאגן הרגיל עליו אנו משתלטים בניקיון הבית השבועי. ניקיון שכזה דורש הסרת כתמים, ניקוי אבק רב מפינות שונות בבית ולעתים מרהיטים וחפצי נוי קטנים, מה שהופך את העבודה למאתגרת יותר.
על מנת להקל על עצמכם וליהנות מיתרונות השיפוץ ללא המאמץ המיותר, יש באפשרותכם להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ הבית, ובכך לחסוך את הזמן הכרוך במטלה זו.
על מה חשוב להקפיד כשבוחרים את החברה המתאימה?
*יש לוודא כי העובדים בחברה מנוסים בעבודה עם חומרי ניקיון עוצמתיים וכי הם מודעים לכללי הבטיחות בנושא.
*מומלץ לשאול לגבי ניסיון בניקיונות לאחר שיפוץ, שכאמור הם שונים מניקיונות רגילים.
*חשוב לברר כיצד החברה שומרת על רהיטים וחפצים קיימים בבית מפני רטיבות או מגע של חומרי ניקוי
*ניתן לבדוק האם חומרי הניקוי שברשותם בטוחים לשימוש בקרבת אנשים או שמא יש צורך באוורור הבית ופינוי של הדיירים בזמן העבודה.
לכל שאלה או תהייה, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע ולייעץ.

העסקת חברת ניקיון על פני ניקיון הבית לאחר שיפוץ בעצמנו, מדוע?

מעבר לזמן שאתם מרוויחים כשאתם מאפשרים לגוף חיצוני לנקות לכם את הבית לאחר שיפוץ, ישנם יתרונות נוספים הנוגעים לרמות המקצועיות של הניקיון.
כאשר אתם בוחרים להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ, אתם יודעים שהבית שלכם ייראה פי כמה יותר נקי ומצוחצח מאשר אם הייתם עושים זאת בעצמכם, וזאת משום שאנו דואגים להחזיק את חומרי הניקוי והכלים המשוכללים והאיכותיים ביותר הזמינים בתחום שלנו. בין אם זהו פוליש קריסטל או אקרילי, ובין אם עטיפת הרהיטים להגנה עליהם- אתם מקבלים שירות ויאייפי.
תנו למקצוענים לעשות את העבודה הקשה והזמינו ניקיון לדירה החדשה.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:50:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

מחפשים ניקיון דירה אחרי שיפוץ? אתם בידיים טובות

כבר שנים שרציתם לבצע שיפוץ נרחב בבית, לשנות כמה דברים שהפריעו לכם, אולי להרחיב את המקלחות והמטבח או לחלק את הבית בצורה שונה כי הילדים כבר גדלו והצרכים השתנו, ועכשיו הגיעה העת. אתם בחופש לרגל החגים, מצאתם אנשי מקצוע מתאימים לשיפוץ ואתם מונים לשינוי המיוחל.
כולנו יודעים שתקופת השיפוץ בבית היא כזו הדורשת מאיתנו סבלנות רבה בשל אי הסדר השולט בבית בזמן העבודה, הרעש, ההמולה והתנועה הרבה של העובדים בבית. עם זאת, אנו מזכירים לעצמנו שזה זמני ובסופו של דבר שווה את השדרוג.
לאחר השיפוץ, אחרי שהכל מוכן, התשלום הוסדר, אתם מרוצים מהתוצאה והעובדים עזבו- אתם נשארים עם הבית שכל כך רציתם ועם הלכלוך. בזמן השיפוץ אין מנוס מאבק המכסה כל פינה בבית, צבע המוצא את עצמו על כל משטח וכתמים מכל הסוגים שממתינים לטיפולכם לאחר השיפוץ.
רבים מאיתנו ירוצו לקנות חומרי ניקוי מסוגים ההכרחיים ויחלו במלאכת ניקיון הבית ויספרו את הדקות עד שיוכלו ליהנות מבית משופץ ונקי. מצד שני, סוף סוף השיפוץ הסתיים, קיבלתם בחזרה את השקט שלכם, אתם יכולים להספיק לארגן את הדברים שלכם- אז למה לבזבז את הזמן על ניקיון כשמישהו אחר יכול לעשות זאת עבורכם?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אם אתם זקוקים לשירות ניקיון דירה אחרי שיפוץ ומעוניינים בניקיון יסודי, מקצועי ומהיר- אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים וליהנות מזמן פנוי ובו זמנית מבית מבריק ומריח נפלא.
חסכו לעצמכם את כאב הראש ותיהנו מהשיפוץ ללא מאמץ.

מדוע לבחור בנו לניקיון הבית לאחר השיפוץ?

לאחר סיום השיפוץ, אתם כבר מצפים לרגע שהכל יחזור למקומו והסדר והניקיון יחזרו לבית במלוא תפארתם. אתם כבר אומרים תודה ולהתראות לאחרון העובדים וכבר אוחזים במטאטא, מגב ודלי מלא במים וסבון וממהרים להיפטר מכל זכר לשיפוץ שהשתלט לכם על הבית בשבועות האחרונים.
בפנים אתם יודעים שלפניכם שעות ארוכות של קרצוף, שטיפה, ניגוב וסידור הבית כולו, פרוייקט לא קטן.
תוכלו לחלק את העבודה למספר ימים עד להשלמת הניקיון, אך אפשרות נוספת היא לאפשר לנו להעניק לכם ניקיון דירה אחרי שיפוץ כמו שחלמתם- מהיר, מבריק ונטול מאמץ מצידכם.
אנו מצויידים בניסיון רב שנים, בכלים ובמכשירים איכותיים ומתקדמים להשלמת העבודה בזמן הקצר ביותר, ונחושים להעניק לכם בית נקי שלא תרצו לצאת ממנו. 
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:48:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה מקבלן

התחלה חדשה ונקייה עם ניקיון דירה מקבלן

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתם את המפתחות לדירה החדשה שלכם וההתרגשות גדולה! במקרה של רכישת דירה ישירות מקבלן, התחושה אף יותר מיוחדת.
לאחר מספר חודשים של ארגונים וסידורים לקראת המעבר הכוללים לא מעט בירוקרטיה, רכישות רבות עבור הבית- רהיטים, כלים והרשימה עוד ארוכה, הרגע שלכם סוף סוף הגיע. כל מה שנותר לכם הוא רק לסדר את הרהיטים והחפצים שלכם בבית, והוא מוכן, נכון? לא בדיוק...
ובכן, כאשר אתם מקבלים דירה מקבלן, מה שאומר שאף אחד לא גר בדירה מעולם לפניכם- אתם מקבלים אותה במצב בו השאיר אותה בעל המקצוע האחרון שסיפק שירות, עם כל הלכלוך והפסולת התעשייתית שהשאירו גם קודמיו. בעלי מקצוע רבים אינם דואגים לנקות אחריהם, במיוחד בדירות חדשות בהן אף אחד עדיין לא מתגורר, ועל כן המטלה עוברת באופן בלעדי לדייר הראשון שיזכה לגור בהן.
ניקיון אחרי בעלי מקצוע שונה במהותו מהניקיון הביתי הקבוע שלנו, ולא רק בכמות הלכלוך והזמן הדרוש לנקות אותו- אלא גם בסוג שלו ובחומרים הדרושים על מנת להגיע לניקיון אמיתי.
הלכלוך התעשייתי כולל כתמי שמן וצבע המעטרים את המשקופים, הפאנלים והרצפות, וכן כמויות עצומות של אבק המגיע לכל פינה בבית. מיותר לציין כי בכדי לצלוח ניקיון דירה מקבלן בצורה הטובה ביותר, תיאלצו להשקיע שעות מרובות ומאמץ לא קטן, ועוד לא דיברנו על השגת כל החומרים וכלי הניקוי המתאימים.
על מנת שתוכלו לוודא שהכניסה שלכם לדירה החדשה תהיה מושלמת ומרגשת באמת, אל תהססו לרתום אותנו לעזרתכם. במקום לבלות שעות אם לא ימים בבחירת מוצרי ניקיון ובמרדף אחרי השעון והאבק- השאירו לנו את העבודה הקשה, ואתם רק תדאגו לעיצוב.

זקוקים לעזרה עם ניקיון דירה חדשה? להלן ההנחיות-

לאחר שטרחתם לארגן את כל מה שצריך לקראת המעבר, והחלטתם שאתם מזמינים אותנו לניקיון ראשון ויסודי של הבית החדש, הגעתם לשלב המהנה ביותר- המתנה למישהו אחר שיגיע לנקות את הדירה החדשה שלכם, יש פינוק גדול מזה?
במידה וההזמנה היא ניקיון דירה מקבלן, מה נותר לכם לעשות?
אם כבר הובלתם את כל מה שצריך למקום החדש- וודאו שהרצפה ריקה מחפצים למעט רהיטים כמובן, ובמידה והדירה ריקה לחלוטין- אתם רק צריכים לפתוח לנו את הדלת ועבודתכם הסתיימה.
אנו דואגים להגיע עם כל הציוד הנדרש לגרום לבית שלכם להיראות, להריח ולהרגיש נפלא ומבריק.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:21:00 תגובות:
תגובות

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ

לשמור על איכות החומרים בבית

חברת ניקיון שתדע לטפל היטב בכל חומר בדירה, אם זה סוג של קרמיקה לאמבטיה או לרצפה, תיצור עבודה איכותית יותר והחומר יחזיק מעמד לאורך שנים. גם הניקיון של האריחים בייחוד מסוג הקרמיקה יהיה איכותי יותר ועמיד יותר לאורך השנים עם ניקיון איכותי. אריחי קרמיקה שמיועדים לחדר האמבטיה או המטבח,יש לנקות בצורה שוטפת ואיכותית למרות שהם לא מתלכלכים במהירות ובקלות וממילא נמצאים בסביבה לחה, אך במטבחים יש יותר מגע עם חומרי בישול, מאכלים או כתמי שמן, לאחר מכן יש לקבל הדרכה על כיצד להמשיך ולנקות את האריחים לפחות אחת לשבוע ולשמור עליהם היטב. אלו חומרים עדינים שדורשים ניקוי עדין עם מים, אך אם בכל זאת החברה החליטה לנקות את אריחי הקרמיקה עם חומרי ניקוי תעשייתיים, יש למצוא חומרי ניקוי שיתאימו לאריחי הקרמיקה שלכם ובשוק קיימים סוגים רבים של קרמיקה לכן יש לעיין על עלון חומר הבקבוק שבו נמצא חומר הניקוי. אלו נושאים שהחברה צריכה להקפיד עליהם וכן לבדוק איזה לכלוך הצטבר על הקרמיקה.

ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ חומרים מותרים לניקיון הקרמיקה

לניקוי קרמיקה יש להשתמש במקרים מסוימים בחומרי ניקוי מסירי אבנית אך ורק מחברות איכותיות ומוכרות. יש לשפשף באמצעות סקוטש עדין את האריחים, לשטוף עם מים ונגב עם מטלית יבשה. כל ניקיון איכותי ושמירה נכונה על אריחי הקרמיקה, תגרום לכם לשמור על האריחים לאורך שנים רבות במצב מעולה והניקיון והתחזוקה יהיו בצורה קלה יותר. למשל, לא מומלץ לגרור רהיטים כבדים על אריחי קרמיקה כי אז זה יגרום לסימנים שיקשו על הניקוי, ואם ישנם כתמי חלודה על אריחי קרמיקה, יש להסיר אותם באמצעות לימון או סודה לשתייה מהולה עם מים ובמידה ונשפך לכם נוזל, יש לבצע מיד ניקוי כדי שהחומר לא ייספג ואז יהיה כבר קשה מאד להסירו.

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה

אז תמיד חשוב לבחור בחברות ניקיון טובות ולא לזלזל בפרט החשוב הזה, כי צריך להיזהר מכל החובבניים שעלולים לגרום עוגמת נפש גדולה, וחשוב לקבל מידע בסיסי על סוגי פוליש עם תהליכי הברקה שמחדירים תהליך חומרים לתוך רצפות יקרות.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:26:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה מקבלן

לתאם את אופן התשלום

בהזמנה של חברת ניקיון מקבלן תאמו את אופן התשלום, כמו ברוב העבודות חשוב לשלם קודם רק מקדמה ולא את כל הסכום מראש. יש לסרוק את הדירה כדי לוודא שאתם מרוצים מהניקיון ואולי תרצו להוסיף עוד כמה ניקיונות, לאחר מכן שלמו את כל הכסף. ככה גם תבטיחו שחברת הניקיון תעשה את המקסימום למענכם לשם עבודה איכותית.

ניקיון דירה מקבלן לראות את התוצאות בשטח

חשוב לבדוק את המקצועיות ואת העבודות של החברה גם בשטח כי לפעמים גם אם זו ההבטחה של הקבלן, התוצאה יכולה להיות רחוקה והניקיון עלול להיות משהו לא ציפיתם לו. חשוב למצוא חברת ניקיון מומלצת שאכן מבצעת עבודה מקצועית. לחברת ניקיון צריכה להיות תעודה והכשרה וכלי עבודה מקצועיים, כלומר אין להתפשר וחשוב לבצע בדיקה לכל חברה שרוצה להיכנס אליכם לתוך הבית גם אם הקבלן בחר אותה.

ניקיון דירה מקבלן לבחור בחברת ניקיון מקצועית

חשוב לבחור בחברת ניקיון שקיבלתם המלצות רבות עליה כדי שלא יגרם שום נזק לדירה שלכם, השקעתם כל כך הרבה זמן כסף וטרחה בשיפוצים ועכשיו אתם רוצים לראות תוצאות. גם אם מדובר בשירותי ניקיון שהקבלן מציע חשוב שתוודאו מה זה כולל ומה שמציע הקבלן יכול אולי להיות בסיסי ולא מספיק לכם. חשוב גם להכיר את סוגי הניקיון והאם זה מתאים לכל חומר כי למשל פוליש וקס לא מתאים לרצפת קרמיקה. לעיתים יציעו לכם שירותים נוספים שונים וחשוב לקבל את כל המידע המקצועי, האם זה בתשלום נוסף, מהם הסוגים השונים של הברקות-  הברקת וקס היא למשל לא הברקת קריסטל ואם בחרתם באחת מהן, וודאו שאכן זאת ההברקה שעושים לכם. הברקה קריסטלית למשל היא הברקה חדשנית שמיועדת לחומרים של שיש ואבן, ועל חומר גרניט פורצלן, שזה רוב סוג הרצפות שקיים היום. דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם הוא שלא מנקים עץ עם מים, כי זה יכול לגרום להתנפחות החומר וכדומה. אם חברת הניקיון עושה שימוש בחומצת מלח, יש לוודא שמדללים אותה במים למשל. עדיף בכל מקרה לבחור בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה שלא גורמים נזק למשטחים, לפרקטים או לברזים למתכות ולריצוף בסלון ובחדרים.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:24:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

סוף התהליך

בסוף תהליך השיפוצים לא תמיד יודעים באיזה מצב תקבלו את הדירה שלכם, ולכן חשוב לשאול זאת את הקבלן כי מסוף התהליך צריך להתחיל ליהנות בדרך לדירה הנקייה ומרווחת. שיפוצים כידוע יכולים להיות מייגעים וכוללים לכלוך רב, ואם נדע מה תהיה כמות הפסולת שתצטבר, כך גם הקבלן יוכל לחסוך לכולם עבודה רבה, לפנות פסולת רבה עם הכלים שברשותו, לכן חשוב לתאם ציפיות לגבי החלק של הקבלן בנושא. לאחר מכן צרו קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית כדי להזמין אותם מראש לפעמים הם כלל לא זמינים במועד שאתם רוצים שיגיעו. חברת הניקיון גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון וכמה זמן זה ימשך, כמה עובדי ניקיון צריך להביא באיזה מכשירים להשתמש לרוב יהיה צריך פוליש יסודי וישנם כמה סוגים וכדומה. אל תסתמכו רק על שיחה טלפונית כי אז בשטח המחיר פתאום יוכל לקפוץ כי מגלים שיש יותר עבודה, ולפעמים גם כבר תאמתם עם המובילים של הריהוט שיגיעו אבל הדירה עדיין לא נקייה, כל אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה להיות מודעת אליהם ולכוון אתכם כדי להימנע מהוצאות מיותרות ומעיכובים.  

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מה יהיה אופי הניקיון

גם את יום הניקיון המיוחל חשוב לתכנן כי הרי אנחנו קרובים לקבל דירה מהודרת והשיפוצים הגיעו לסופם, לכן כדי להיות ערוכים, רצוי לעבור עם החברה המקצועית שתנקה את הדירה שלכם על נושאים שחשוב לכם איפה לנקות, במה לא לגעת מה חשוב לכם וכדומה. חברת הניקיון תוכל גם להצביע על אזורים בהם לא תוכל לנקות או שזה יהיה בתשלום נוסף, לאתר פגמים ועוד.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ להיערך לניקיון מראש

רבים שוכחים שסיום השיפוץ אינו סיום התהליך, כי הדירה כולה מלאה בלכלוך רב ולרוב עם חומרים קשים להסרה כמו כתמי צבע טיח, אבק על הרצפה ובכל מקום. אם תנסו לנקות בכוחות עצמכם זו תהיה משימה קשה מדי, אז תיערכו לניקיון מראש כדי להגיע מוכנים לשיפוץ היפה.לכן חשוב להיערך ולקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון נרחבים ומקצועיים הכוללים חומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:23:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

לוודא מה כולל הניקיון

בהזמנה של עבודת חברות ניקיון לאחר שיפוץ הן אמורות להשאיר לכם דירה מצוחצחת ונקייה, כך שתיכנסו לדירה במצב איכותי ביותר. עבודת הניקיון צריכה ניקוי יסודי מכל שאריות של בניה, ולנקות כל כתם של טיח או צבע וכדומה. מדובר בעבודה קשה ביותר, בעבודה רבה וחשוב גם שתתאמו אותה יחד כי אולי לא תרצו שהם יגעו באזורים מסוימים ובאחרים תבקשו ניקיון יסודי יותר. לא תוכלו להיכנס לפני שהדירה נקייה, אז תוכלו לתכנן מה לנקות לבד ומה לנקות בעזרת חברת ניקיון.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ פינוי הפסולת

שיפוצים מלווים בפסולת רבה את חלקה מפנה הקבלן כדי שלא יפריעו לעבודות שלו, ומצד שני גם חברת הניקיון אינה מנקה כל דבר, למשל פינוי פסולת כבדה, ולכן עליכם לכן לוודא כל פרט ולתאם הכל גם עם חברת הניקיון.  

 

ניקיון דירה אחרי שיפוץ לבחור את  סוגי הניקיון הקיימים

לכן חשוב גם לתכנן את הניקיון ולוודא מה זה כולל, לבחור את סוגי הניקיון הקיימים למשל פוליש קריסטל מחירו שונה מפוליש רגיל, וזהו פוליש שמתאים למשל רק למרצפות שיש, לכן חשוב לקבל תאום מראש כדי לא ליצור נזקים לרצפות שלא כל חומר ניקוי מתאים להם. פוליש ווקס למשל זהו חומר שעווה שנמרח בצורה אחידה על גבי הרצפה ומעניק ברק ומראה נקי, וכל מכונה לקרצוף הרצפה כוללת תכשירים כימיים וחשוב יהיה לבקש מראש באיזה חומרים או פוליש ישתמשו ומה יש בדירה שלכם, כי ישנם חומרים העלולים להיות מסוכנים לבית שלכם למשל חומצת המלח שיכולה להזיק למרצפות ואפילו זה עלול לגרום גם לנזק בלתי הפיך. חשוב גם לדעת כמה זמן ימשך הניקיון, כי אולי אתם מתכננים להיכנס לדירה בתאריך מסוים, או אולי להעביר ריהוט וכדומה וכמובן שאין טעם לעשות זאת ללא תיאום מסודר מראש. יש לזכור גם שזמן העבודה משתנה בהתאם לגודל הדירה, לכמות הלכלוך שיש, לסוג העבודה שאתם רוצים ועוד. זה יכול להימשך אולי שמונה שעות וניקיון יסודי של דירה אחרי שיפוץ יכול לקחת גם יממה שלמה, אולי אתם רוצים פוליש קריסטלי ואז יש להוסיף עוד שעות עבודה ועוד שינויים מסוג זה.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:22:00 תגובות:
תגובות

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

לתכנן את הניקיון זמן רב מראש

שיפוץ הוא תהליך לא קל וממושך שיוצר רעש, אי סדר ושמשאיר גם לכלוך רב, ובעיקר כולם רוצים שהוא יסתיים במהירות, אך כאשר אפשר כבר להיכנס לדירה המשופצת בהקלה, לעיתים מחכה הפתעה לא נעימה ורואים שהדירה עדיין כולה מלאה בלכלוך רב, פשוט רואים את אי הסדר בכל פינה, כי נשארים גם שאריות רבות של שיפוץ שהם קשים להסרה במיוחד שאריות כמו טיח, אבק או כתמי צבע על הרצפה, וברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל, ולכן חשוב לתכנן זמן רב מראש את רגעי הניקיון, והכל יחד עם תכנון השיפוץ, במיוחד אם רוצים לקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את הבית היפה שרציתם מוכן בזמן.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ לקבל את הבית בסדר מופתי

גם אם תשאלו מראש את קבלן השיפוצים באיזה מצב יהיה הבית שלכם לאחר השיפוץ, כלומר איזו פסולת הוא מפנה, וחשוב יהיה לשאול את הקבלן כל דבר, למשל מה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות יהיו, וגם הקבלן יוכל לפנות פסולת רבה. אך יחד עם זאת זה יהיה בלתי נמנע ליצור קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית לכל שאר פעולות הניקיון, כי הקבלן המשפץ הוא בסופו של דבר לא חברת ניקיון, וחשוב להזמין חברת ניקיון זמן רב מראש כי לפעמים הם כבר לא זמינים ביום שאתם רוצים. חברת הניקיון צריכה גם היא להבין מה יכלול הניקיון, כמה עובדי ניקיון יגיעו, איזה מכשירים וכלים להביא וכדומה. לפעמים גם כבר מגיע ריהוט והדירה עדיין לא נקייה, אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה לכוון אתכם.  

ניקיון בתים לאחר שיפוץ הניקיון אינו פשוט  

בשעה טובה הסתיימו כבר כל עבודות השיפוצים, עכשיו מתחילים הניקיונות, וכדי להיות ערוכים רצוי להזמין חברת ניקיון מקצועית ולעבור איתה שתנקה את הדירה שלכם בדיוק לפי הציפיות שלכם, ולא יקרה מצב בו תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום. חברת הניקיון תוכל גם לעבור ביסודיות על כל הבית את  האזורים בהם זה יהיה בתשלום נוסף וכדומה.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:18:00 תגובות:
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות