המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ -
תגובות

חברה לניקיון

חברה לניקיון


השוק המקומי של חברה לניקיון

שוק חברות הניקיון במדינת ישראל נחלק בהתאם לשתי קטגוריות עיקריות, חברה לניקיון אשר פונה אל המגזר העסקי והמוסדי, אל מול חברה אשר פונה אל המגזר הביתי.
חברות הניקיון הפונות אל המגזר העסקי פונות אל מוסדות וארגונים גדולים, כמו לדוגמה - בית חולים, מרכז קניות, שדה תעופה, בניין משרדים וכיוצא בזאת.
חברות הניקיון מציעות לגופים אלו שירותי ניקיון קבועים על תשתית של מדי יום.
אל מולן חברות הניקיון הפונות אל המגזר הביתי מספקות לרוב שירותי ניקיון ספציפיים, כגון - ניקוי ספות, ניקוי וילונות, ניקוי שטיחים, ניקוי יסודי
בקבלת מפתח, עסקינן לרוב הודות שירותים שאינם מאופיינים כפעולות ניקיון שוטפות.

ממדי השקעת הון של חברה לניקיון

את ההשקעה אפשר לתמצת ל – שלוש קטגוריות

עובדים - החלק המרכזי של הוצאות חברה לניקיון הינו תשלומי השכר לעובדים.
אמנם עסקינן הודות כוח עבודה זול בעיקרו, אבל קיימת דרישה של צוות רב, כדי לתת שירות ללקוחות.
השקעה התחלתית - רוב העבודה מבוצעת אצל הלקוח ולחברה לא קיימת דרישה של המון תשתיות, למעט משרד מינימלי לשם פעולות של אדמיניסטרציה.
בנוסף לכך, לא קיימת דרישה של מיקום מרכזי לשם הפעילות ובשל כך אפשר להשכיר משרד בעלות מועטה שלא מצוי במיקום מרכזי.
ציוד הניקיון לא מאופיין כציוד בעל עלות רבה ואף ההוצאה הכי רבה על ציוד ניקיון היא השקעה במכונת פוליש אם הנכם מעוניינים להעניק שירות זה.
בנוסף לכך, תצטרכו מכונית לשם איסוף העובדים.
השקעה במוצרי ניקיון - חברת ניקיון נדרשת לאספקה קבועה של חומרי ניקיון, כמו לדוגמא -  נוזל לניקוי רצפה או נוזל לניקוי אסלות. מדובר בהוצאה קבועה, אשר תלויה בהיקף הפעילות.
באפשרותכם לקנות חומרי ניקוי בהלימה להיקפי ההסכמים שתשיגו עם הלקוחות.

איזה שלבים יש לעבור בתהליך של פתיחת חברה לניקיון?

שכירת משרד עם מחסן – קיימת דרישה של משרד ממנו תוכלו לנהל את חברת הניקיון וכן להעניק מענה ללקוחות.
לא נדרש מיקום מרכזי, אבל תנו את דעתכם על כך כי לשם קבלת רישוי לחברת ניקיון אי אפשר ליישם הלכה למעשה את המשרד בבית מגורים וכן יש לוודא שקיימת גישה לנכים.
הנכם נדרשים כי יהיה באמתחתכם מחסן, על מנת להחזיק בו את מוצרי הניקיון וגם את ציוד הניקיון.
הדרכת עובדים – קיימת דרישה של הדרכה אלמנטרית של העובדים לשם עריכת עבודות הניקיון.
שימו לב, כי עסקינן הודות כוח אדם זול ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, בני אדם מבוגרים, או חסרי השכלה וכיוצא בכך. 
לעמוד הפוסט תאריך: 09/09/2020 08:51:00 תגובות:
תגובות

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ
 

מחפשים חברת ניקיון לאחר שיפוץ? אנחנו במבריק דואגים לכל פרט

אם אתם נמצאים לקראת שיפוץ- סביר שהכנתם את עצמכם נפשית לקראת שבועות ארוכים מלאים בשיחות עם בעלי מקצוע, רעש כלי עבודה ותנועה רבה של אנשי מקצוע בסביבתכם.
אם אתם בשלבים האחרונים ונמצאים לקראת סיום- בוודאי שעברתם שבועות עמוסים וקדחתניים, וכמו כולנו, אתם מצפים לרגע בו תוכלו לשבת בבית המשופץ שלכם וליהנות מהעבודה הקשה שלכם ושל אנשי המקצוע. 
עם כל ההנאה שבפרידה ותשלום לכל נותני השירות לאחר סיום השיפוץ, אתם כנראה מאוד מודעים לכך שיש לכם עוד עבודה לא מועטה הכוללת פריקת הרהיטים הארוזים וארגונם במקומות המיועדים להם ברחבי הבית, אך עוד לפני כן- ניקיון יסודי ומעמיק של הבית כולו על כל חלליו הגדולים והקטנים.
אף שיפוץ אינו גמור ללא ניקיון אמיתי, הכולל ניקוי משטחים, רצפות, אבק, שמשות וחלונות ועוד ועוד. רבים מהאנשים משכילים לקחת לפחות יום אחד או שני ימי חופש שיוקדשו במלואם לצורך הפרוייקט וסיומו.
למרות העובדה שאכן ניתן להקדיש לכך מספר ימים ולסיים את העבודה על הצד הטוב ביותר, ויתור על יום עבודה הוא ויתור יקר שלא תמיד מתאפשר, ובמקומו אפשר פשוט לשכור את שירותיה של חברת ניקיון לאחר שיפוץ שתעשה את העבודה הקשה עבורנו.
אצלנו מאמינים בשירות מפנק, מקצועי ויסודי, תוך הבנה מלאה של לוח הזמנים הצפוף של לקוחותינו והתחשבות בו. חשוב לנו שלקוחותינו ייהנו מכניסה חלקה ונעימה לבית חדש ומשופץ במינימום מאמץ.

חברות ניקיון לאחר שיפוצים בבית

כאשר אנחנו נמצאים בפתחו של פרוייקט ארוך או טיול של מספר שבועות, או למעשה כל שינוי זמני המצריך מאיתנו הכנות כאלה או אחרות- אנו נוטים להפריד בין העלויות של השירותים השונים, למרות שהן כולן קשורות ותלויות האחת בשנייה.
אם זהו טיול בן שבועיים לחו"ל לדוגמא, לא נתייחס לעלויות המוניות ביעד כהוצאה נפרדת מיתר הטיול או מותרות, שכן פעמים רבות אין דרכים אחרות אפשריות לתיירים.
כמו כן, כאשר אנו מסיימים שיפוץ בבית, ובסיומו נותרים עם חלל משופץ אך מבולגן עם כתמי שמן, צבע וחומרים תעשייתיים אחרים על המשטחים- כנראה שנהיה זקוקים לשירות של חברת ניקיון לאחר שיפוץ, שכן לחברה שכזו יש את הכלים וחומרי הניקיון המתאימים להתמודד עם לכלוך תעשייתי שכזה. 
באופן זה עלות חברת הניקיון תהווה חלק מעלויות השיפוץ ותאפשר לנו ליהנות מבית חדש ונקי.

ניקיון דירה חדשה

במידה וכבר ניגשתם אל חברת ניקיון אחרי שיפוץ, הנכם בוודאי מעוניינים כי הינה אף תצחצח את החלונות בדירה שלכם. עלות של ניקיון של בית רגיל בתום שיפוץ, לרבות אף את ניקוי של חלונות בתוך בית, אך באם וקיים בתוך הבית שלכם המון חלונות או לחלופין קיר של זכוכית, המצב קמעה ראשיתו להיות יותר מורכב. ניקוי של צוהר מחויב מן המציאות מן החברה המון מאמץ והן משנה מרץ, בשל כף שיש לנקות כהלכה את הצוהר מן כל השפרצה של גוון וכן של רובה וגם לנקות את המסגרת של חלון, אשר זו היא משימה שאינה כה קלה. מפאת הגורם כי ניקוי של המון קירות זכוכית או שמא המון חלונות יקפיצו את העלות של ניקיון הבית שלכם עד עשרים אחוז מן העלות ההתחלתית. תיתנו את הדעה שלכם כי עסקינן בפרט בתוך מצב הלה, כדאי לכם ביותר כי החברה תבוא אל הבית שלכם בטרם הגשה של הצעת מחיק, על מנת שיהיה באפשרותה להתרשם ממידת הפעולה וגם ממידה של מסובכות שלה ואף להמעיט מן העלות בהלימה.

ניקיון משרדים אחרי שיפוץ

במידה כי העלות של ניקיון הבית שלכם על ידי חברות ניקיון לאחר שיפוץ גורמת לכם לכדי חנק, אנא תקבלו מקרבנו שתי המלצות אשר יסייעו עבורכם לחסוך מעט מן המחיר הגבוה.
ראשית כל – אף במידה וביצעת החלטה לשכור את שירות של חברת ניקוי לאחר שיפוץ ספציפית, על מנת שתצחצח את הבית שלכם, אין הדבר משמעו כי הנכם עשויים להניח לה לנקות את כל הדירה שלכם. בחלק מן המצבים, הסיטואציה של הנכס שלכם ייתן בידם ליטול סייען או לחלופין עוזר או שמא עוזרת בית עבור עריכה של חלק מן הניקוי, במקום חברת הניקיון המסוימת. כמו לדוגמא – ניקיון של המטבח שלכם והן ניקיון של צוהר עשויים להתבצע באמצעותכם בחלק מן המצבים. באם  בחרתם להשכיר את השירות של סייען של ניקוי, באפשרותכם לחסוך עד ארבעים אחוז מן העלות הסטנדרטית של ניקוי הבית שלם באמצעות חברת ניקיון.

ניקיון בית פרטי מחיר

לסיום, הכל זו סוגיה של תזמון. חודשי יולי אוגוסט הינם העונה הבוערת של חברת ניקיון לאחר שיפוצים. בשל כך כי המון בני אדם עוברים בית וכן קיימת דרישה רבה גם עבור חברות ניקוי. זו היא אף העונה בה העלות תזנק. 

לעמוד הפוסט תאריך: 31/03/2020 13:42:00 תגובות:
תגובות

ניקיון

ניקיון

חברת ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון יסודי של המשרד, הבית ואף חדר המדרגות 

כל אחד מאיתנו רגיל לשגרה שלו. בין אם סדר היום שלנו כולל עבודה, לימודים או הורות במשרה מלאה- או שילוב ביניהם, אנו מתרגלים מהר לסדר יום עמוס וצפוף ולעתים ברגעים של עייפות או תשישות, ורצון להספיק כמה שיותר- אנו גם מסוגלים לפעול באופן אוטומטי.
מרוב ריבוי המשימות והסידורים, אנו עלולים לא לשים לב כי לעתים יש לנו נטייה להוסיף עוד ללוח הזמנים הצפוף גם כך, עד שלבסוף אנו מגיעים לסופו של יום מותשים ומרוקנים מאנרגיות.
זו אכן עובדה שהחלק הארי ברשימות המטלות והסידורים שלנו הוא הכרחי ופעמים רבות אם לא תמיד- אנחנו היחידים שיכולים וצריכים לבצע אותן. 
עם זאת, ישנם מקרים לא מעטים בהם מומלץ לעצור ולשאול את עצמנו האם ישנה דרך כלשהי, ולו הקלה ביותר בה נוכל להאציל סמכויות ולהעביר חלק מהרשימה לאחריותו של מישהו אחר, על מנת לפנות זמן יקר ולהמשיך הלאה ביומנו רעננים כשבמותנינו עוד כוח לצלוח את השבוע עם אנרגיות חיוביות ועירנות מקסימלית. 
אחת הדרכים הללו היא משימת הניקיון. רבים מאיתנו דווקא אוהבים את הפעולה הזו ומוצאים בה שלווה ואף תרפיה, שכן גם הפעולה עצמה וגם התוצאה שתיהן מספקות ומשרות רוגע. על כן, לרוב לא יהיה לנו קל לוותר עליה או להתפשר על בית או משרד שאינם מבריקים ומסודרים.
למרות זאת, דווקא פעולה כזו, הדורשת זמן ארוך ויש צורך לבצעה לפחות פעם בחודש, מתאימה כמו כפפה להעברה לידיו של גורם חיצוני ומקצועי, שידאג לניקיונות החלל הרצוי באופן יסודי שיאפשר לכם להתפנות לעיסוקיכם האחרים.
ניקיון אמיתי עובר דרך הידיים של "המבריק", צרו עימנו קשר בפעם הבאה שתרצו בית נקי ללא מאמץ.

ניקיונות מא' ועד ת' של כל חלל וכל מבנה 

כולנו יודעים כיצד לנקות- את החדר שלו, את חדרי הבית כולם וכל חלל נתון. אנו מורגלים לכך מילדותינו, דרך הצבא ועד לחיים הבוגרים שלנו בהם אנו מנהלים את משק הבית שלנו בעצמנו.
לא ניתן לחלוק על הידע שלנו בניקיון אך בהחלט ניתן לדרג ניקיון בפרמטרים של איכות, יעילות ויסודיות, שכן לא כל אחד מאיתנו בקיא בחומרי הניקוי היעילים ביותר ובאופן המדוייק והזהיר בו יש לעשות בהם שימוש.
אם חפצה נפשכם בבית נקי ומבריק בכל פינה- הזמינו אותנו לביקור שיאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות ומבלי להשקיע בכך דקה מזמנכם.

חברת ניקיון

מדי שנה, בעונת האביב, אתם מנקים את הדירה שלכם בטרם מגיע חג החירות ואף זורקים את כל החמץ אשר עשוי להתחבא בכל פאתי הבית שלכם. ניקיון הינו משימה אשר יתכן כי הייתם פוסחים עליה באושר, ובשל כך יש משמעות כי תבינו כמה המלאכה מורכבת.

חברת ניקיון בתים מחיר

במידה והנכם הוגים מה המצב עם כל הסיאוב הלה אשר קיים בתוך הדירה שלכם? קרדית האבק עשויה להסב נזק לבריאות שלכם, אותה קשה ביותר להוריד ואף הינה נכנסת לעומק של ריפוד ושל סיב של בד. אך ורק שאיבה רבה והן הניקיון בקיטור עשויים להיאבק עמה ולהוריד אותה מן האזור הכה פרטי שלכם – מזרן של חדר השינה שלכם. בנוסף לכך, היא קיימת גם בחדר ההסבה שלכם ועל להתמודד אתה צריך אמצעי לחימה חזק, אשר בדרך כלל קיים אך ורק באמתחת של חברות ניקיון והן רק אצל המקצועיות שביניהם.

חברות ניקיון מומלצות במרכז

פוליש עבור הדירה שלכם ישיב את המצב לקדמותו, יעזור לכם להשיב את הניצוץ אשר התפוגג עבור המרצפות שלכם וכן יעניק שמירה לטווח הארוך לרצפות, אך במידה והדבר מועיל עבורכם. עליכם להגות הודות כל הזיהומים אשר מגיעים בתוך טאץ' עם הרצפה שלכם, הודות שלשלת שהנכם מחדירים לדירה שלכם בנליים שלכם, קיימת דרישה של ניקיון דירה מקבלן מעמיק של הרצפה שלכם, כדי לחסל את כל המזיקים.
מפאת העוצמה של פוליש, הינו מותיר אותות עבור הטווח הארוך וגם לא נותן עבור בקטריות ואף עבור יתר המזיקים להצליח והן להתרבות בקרב הדירה שלכם. יש כל מיני סוגים של פוליש, אשר כולם יטיבו עם הבריאות שלכם ושל דרי הבית שלכם במשך שנים קדימה וכן על כל סוג נדרש להיות הולם אל סוג הריצוף וגם לממצא אשר נדרש, בשל כך, בעתיד לבוא, בו תתבקשו לנקות את הרצפה, תהגו על הממצא אשר נדרש – רצפה נוצצת בפרט אל היבט של בריאות של קרובי המשפחה שלכם וגם תשכירו חברת פוליש אשר הינה איכותית.

חברות ניקיון

הנתיב הבודד של היאבקות באופן אינדיבידואלי ביחד עם קרדית האבק הינה להוציא את הריפוד ואף את המזרון שלכם אל אור קרני השמש. הינה רגישה אל קרני שמש ישירות, אשר עשויות לחסל אותה והן למנוע ממנה להתרבות. מפאת סיבה זו, ביקור תמציתי של בד לאור קרני שמש אשר לוהט, עשוי להיטיב ביותר עבור קרובי המשפחה שלכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 31/03/2020 13:38:00 תגובות:
תגובות

ניקוי תריסים

ניקוי תריסים

ניקוי תריסים
ניקוי תריסים שבסופו לא תזהו שהם שלכם

במרבית הבתים ישנו יום קבוע המוקדש לניקיון הבית כולו באופן יסודי. לעתים באמצע השבוע ולעתים לקראת סופו, וכמובן שהוא אורך מספר שעות לא מבוטל.
ישנם כאלה המקפידים להזיז את כל הרהיטים הכבדים פעם בשבוע אך מנקים את פנים המקרר כל שבועיים, ויש כאלה שאצלם כל שבוע הוא ניקיון פסח. כל בית וההרגלים שלו.
עם זאת, ישנם מקומות שאכן לא פשוט להגיע אליהם- בין אם מפאת גובהם ובין אם בשל מורכבות המבנה שלהם, כגון שמשות ותריסים. על מנת לנקות את שמשות, מסגרות ותריסי החלונות באופן יסודי, מוכרחים לפרק את מה שניתן ולשטוף בנפרד כל חלק.
על כן, ניקוי תריסים הוא משימה לא פשוטה, וכזו שפעמים רבות מדי אינה נכללת בסדר הפעולות הקבוע שלנו. לעתים אנו נוטים להזניח את הניקיון של החלק הזה בבית, אך עם הזמן כולנו נודה כי ההתעלמות הזו ניכרת במראה שלהם העלול להיות מלוכלך ולשוות להם מראה ישן ולא מטופל.
כולנו משקיעים זמן רב בטיפוח וניקיון הבית שלנו, ובשל כך אנו ראויים ליהנות מבית נקי באופן מלא, ללא אזורים מוזנחים הגורעים מההנאה שלנו.
במקום שאתם תיאלצו להשקיע כמה שעות בניקוי הבלעדי שלהם- אנחנו כאן על מנת לדאוג שהם יהיו נקיים ומבריקים כראוי לבית בו אתם גרים, מבלי שתצטרכו לבלות את היום שלכם בניקיון של אזור אחד ספציפי בבית.
אם עבר זמן מאז ניקיתם את התריסים בביתכם, או אם ניקיון פסח מתקרב- צרו עימנו קשר ונשמח להשלים לכם את הניקיון הביתי שלכם.

ניקיון תריסים מקצועי ויסודי

לאחר שהזמנתם אותנו אליכם הביתה, בוודאי תרצו לדעת מהם שלבי העבודה וכיצד בעצם מתבצע ניקוי תריסים מקצועי. 
ובכן, ראשית נרצה לפנות את השטח בקרבת התריסים מרהיטים על מנת לשמור עליהם שלא יירטבו או יתלכלכו. לאחר מכן נדאג לפרק את התריסים ולהציבם במקום מרווח בבית, במרפסת או בגינה בכדי לנקות אותם ביסודיות. 
הניקוי עצמו יתבצע באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים השומרים על התריסים ומגנים עליהם ופעמים רבות גם באמצעות התזת מים בלחץ גבוה להסרת לכלוך עיקש ודביק.
הניקוי יהיה שונה מבית לבית שכן ישנן דירות הפונות לכביש ראשי ובהן נבחין בשכבת פיח ועשן על גבי התריסים, לעומת דירות כפריות עם גינה. כמו כן, ישנם תריסים קבועים אותם לא ניתן לפרק ועל כן הניקוי יותאם לסוג הקיים.

לעמוד הפוסט תאריך: 31/03/2020 13:07:00 תגובות:
תגובות

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

ניקיון בתים לאחר שיפוץ


ניקיון בתים לאחר שיפוץ
כל היתרונות בהזמנת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

שיפוץ הבית הוא תהליך מרגש ביותר. הבית יקבל מתיחת פנים ואתם תיהנו מסביבה חדשה ונעימה אף יותר מהקודמת.
כמובן שהשיפוץ הוא לא רק מהנה אלא גם מאתגר.
בשבועות הקרובים בוודאי תרגישו שהבית לא מסודר ונקי כפי שאתם רגילים, יותר אנשים נמצאים בבית וקשה לעקוב אחר ההתרחשויות.
אתם מנהלים יותר שיחות טלפון בכדי לתאם זמנים עם אנשי מקצוע, ונמצאים זמן רב בבית על מנת לפקח על המתבצע.
לא פשוט ואף מתיש לעתים, אך גם זה זמני ובסוף התהליך תדעו שהכל היה שווה את ההמתנה.
הראש שלכם בוודאי עובד שעות נוספות ואתם מדמיינים את סיום השיפוץ, כל אנשי המקצוע אוספים את הכלים שלהם ומשאירים אתכם עם בית חדש ונקי.
ובכן, הרוב מדוייק...ברור לנו כי לאחר סיום השיפוץ השלב הבא לחלוטין תחת אחריותנו- הניקיון.
ניקיון אחר בעלי מקצוע שמשאירים אחריהם אבק, חלקי עץ, כתמי צבע ושמן ובעיקר בלאגן.
כבר הפנמתם שאחרי השיפוץ העבודה האמיתית עוד לפניכם, ופתאום התהליך נראה מעט יותר ארוך.
אך גם לזה יש פתרון! במקום לדחות את ההנאה מהשיפוץ ולבלות שעות וימים בניקיון הבית בעמל רב הדורש סבלנות לא מועטה-
הזמינו ניקיון בתים לאחר שיפוץ, ותוך שעות ספורות הבית שלכם יהיה מבריק יותר משהיה בהתחלה.

איך שירות ניקיון הבית לאחר שיפוץ חוסך לכם בהוצאות?

לפינוקים רבים שאנו מעניקים לעצמנו מתלווים רגשות אשם.
מחשבה שאולי יכולנו לוותר על המסעדה בשבוע שעבר, להמתין עם המסאז' ולא בטוח שתיק המעצבים החדש היה החלטה כלכלית נבונה.
המחשבות הללו אכן גורעות מההנאה עצמה, אך הן מגיעות מחשיבה אחראית.
חשוב לנו להוציא כסף משיקול דעת נכון, ומוטב שעל מה שצריך לפני מותרות.
שיפוץ הבית הוא לא צעד זול, ולאחריו ניטה לחסוך בהוצאות. ברוח החיסכון, אנו יודעים כי את הבית ננקה בעצמנו לאחר הסיום.
אומנם חסכנו בהוצאה, אך האמת היא ששירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ למעשה תורם לחיסכון.
ראשית, אין לכם הוצאה על חומרי ניקיון ייעודיים- אנו מגיעים עם כל מה שדרוש.
שנית, דרושה הכנה של הבית לקראת הניקיון, הזזת רהיטים, דחיית ההובלה או תשלום על זמן אחסון נוסף ליחידת אחסון. ולבסוף, הזמן הנדרש לניקיון הבית כולו עלול לבוא על חשבון ימי עבודה חשובים.
בשורה התחתונה, הסירו מטלה מליבכם ותנו לנו לדאוג לבית נקי עבורכם.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ אשר מחזיק מעמד לטווח הרחוק

הזמנה של שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ מן חברה של ניקיון בעלת וותק מהווה משימה שבדרך כלל מבוצעת בצורה חד פעמית או מתי שהוא בין
המצרים, לשם אחזקה שוטפת של הדירה שלכם, לניקיון מסיבי בתום שיפוץ או לחלופין בטרם כניסה לדירה חדשה. מכיוון כי עסקינן הודות שירות
של פעם בודדת או על פי תקופה, הנכם צריכים לוודא בזמן של בקשת ניקיון שכל הפרטים אשר נאמרו לכם מלכתחילה קיימים בתוך המפרט שעליו הנכם עשויים לחתום.
הזמנת ניקיון מבוצעת בדרך כלל דרך מחלקת שירות לקוחות או דרך נציג מכירות. את הניקיון של הדירה שלכם הלכה למעשה יבוא לערוך צוות של עובדי ניקוי שאין וודאות
כי הינו מודע לכל הנתונים אשר סוכמו שלא בכתב. בשל זאת, עליכם לקבוע לוח זמנים נהיר וגם לא לשכוח כל פרט אשר עשוי להיות מקור לאי תיאום של ציפיות.
ניקיון בתים לאחר שיפוץ בראש שקט

עבור בני אדם, במציאות העכשווית, לא קיים פנאי על מנת לנקות את הנכס שלהם בכוחות עצמם.
הינם עובדים עד שעות מאוחרות והן עד שעות הערב, בשל כך בוודאי שאין הם מסוגלים לעמוד בניקוי יסודי של הבית שלהם.
זה הינו הגורם אשר בעטיו מזמינים שירות של ניקיון בתים לאחר שיפוץ על ידי חברת ניקיון מקצועית וגם מהימנה, אשר עשויה לערוך את הפעולה בשבילם.
יש המון בני אדם אשר טוענים כי השירות של חברת ניקוי שווה כל אגורה, בשל כך כי התחושה הנינוחה והמהפנטת של כניסה לבית שלהם
שהינו מבריק, בתום יום עבודה מייגע, פשוט אין לאמוד אותה בערך כספי. המעלה אשר טמונה בחברת ניקיון הינה לא הניקיון רק של
הבית, אלא אף עוד התמחויות, כמו למשל – פוליש שיש אשר יש לערוך פעם בשנתיים או לפחות פעם בשנה, ניקיון של ריפוד, ניקיון של תריסים, ניקיון של שטיחים וכיוצא בזה.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ – כי כולם מעדיפים דירה נקייה אשר כיף להימצא בה

אף מן ההיבט של הרגשה ואף מן ההיבט של היגיינה והן מן היבט הבריאות – לא קיים אלמנט יותר משמעותי מן דירה נקייה  וכן מבריקה, כאשר
השירות של ניקיון בתים לאחר שיפוץ הינו מקצועי ביותר. המון נשים מרגישות שמץ של הקלה, כאשר יש מי שעליו מוטלת משימת הניקיון 
וגם האחזקה של הדירה שלהן בצורה קבועה בהתאם לסבב קבוע, באופן כזה שהנכס שלהן כל הזמן מנצנץ מניקיון
והדבר מהול בעונג צרוף להתגאות בבית כזה בעת שבאים אליהן כל מיני אורחים. 
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:52:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסה
הזמינו ניקיון דירה לפני כניסה ותיהנו מהתחלה חדשה ונקייה

אנו חיים בעידן דיגיטלי, בו הכל זמין ונגיש עבורנו ובהתאם הקצב נעשה מהיר יותר. למי שעובד, לומד או משלב בין השניים, להורים ואף לבני העשרה, לכולם לוח זמנים מלא עם שגרה גדושה והספק לא קטן.
עם השנים נעשה יותר ויותר קל להתנהל ביום יום מאחר והכל נמצא בהישג יד, שיחת טלפון או מרחק לחיצה על מקש- ובהתאם רשימות המטלות הולכות ומתארכות. אנו מצופים לסיים דברים בזריזות ולגשת לדבר הבא.
כל אלה יוצרים עומס על כולנו לעיתים מבלי שנשים לב שאנו מוצפים, מה שעלול להשפיע באופן שלילי על התפקוד השוטף שלנו. ישנן פעולות רבות בהן נוכל לנקוט בכדי להקל על עצמנו וליצור רווחים במהלך היום שלנו, שיאפשרו לנו הפסקה ויתרמו להאטה בקצב בכדי למלא כל משימה ומטלה באופן מלא ורגוע.
אחת מהפעולות הללו היא האצלת סמכויות. זה אכן לא פשוט לקחת חלק מתחומי האחריות שאנו מורגלים לנכס לעצמנו, ולהעביר אותם לידיו של מישהו אחר, אך למען הסדר הטוב והשלווה שלנו- זהו שינוי מבורך ומרענן.
דוגמא טובה לכך היא ניקיון הבית שלנו. יש בפעולה זו אלמנט אינטימי, שכן הבית הוא המקום הכי אישי עבורנו ועבור משפחתנו, ומן ההיגיון שנהיה אלה אנחנו האחראים על כל הקשור בו. עם זאת, כאשר מדובר בניקיון מקום חדש אליו אתם עוברים- תוכלו להסיר מעצמכם חלק מהמאמץ הכרוך בכך ולהזמין ניקיון דירה לפני כניסה - דבר זה יאפשר לכם כניסה חלקה ונעימה לבית נקי ומצוחצח, ויהפוך את המעבר לפשוט הרבה יותר.
הקלו על עצמכם ותנו לנו לעזור לכם בדרככם החדשה והמרגשת.

פרגנו לעצמכם בכניסה לדירה מצוחצחת ומבריקה

כולם עובדים קשה על מנת לאפשר לעצמם את רמת המחייה שהציבו לעצמם, ופעמים רבות אין זמן לעצור וליהנות מהעבודה הקשה. מרוב ריבוי המטלות והסידורים, אנו שוכחים לעתים לפנק את עצמנו ולו בדרכים הצנועות ביותר.
בין אם זו חופשה של שבוע או יציאה למסעדה, ההפסקות הללו חשובות ותורמות רבות לבריאות הנפשית שלנו. הפינוקים הקטנים נעשים משמעותיים במיוחד בתקופות עמוסות כמו תקופת מבחנים או בעת מעבר לדירה חדשה, כאשר אנו לחוצים והעומס רב.
לכל מי שמתחדש בדירה חדשה והתחלה מרעננת, אנו ממליצים על שירות ניקיון דירה לפני כניסה - פנקו את עצמכם בבית מבריק ללא כל מאמץ מצידכם, והסירו עוד מטלה מהרשימה.

 

ניקיון דירה על ידי ספריי שימון להסרה של כתמי צבע פנדה מן הביגוד

בתהליך של ניקיון דירה לפני כניסה יש להניח מגבת נייר של המטבח על גבי כתם צבע הפנדה אשר משאר על בגדי הילדים שלכם, להפוך אותם כלפי חוץ ואף לרסס ספריי שימון על כתם מן הצד הפנימי של הבגד. בתום מספר דקות בודדות הפכו שוב את הבגד, הסירו את נייר המטבח, תרססו מספריי השימון באופן ישיר על גבי הכתם וכן תשטפו את הבגד על ידי מים קרים ואז תכניסו את הבגד אל מכונת הכביסה באופן סטנדרטי. הממצא של הפעולה – הדרך אכן פועלת, אך נמצא כי אפשר להיטיב אותה תוך כדי פרוצדורה כדי להוריד כתמי צבע קשים ביותר. לאחר שטיפה של הבגד במים קרים, עליכם לשפשף קמעה נוזל כלים אל תוך הכתם ואז להכניס אותו לכביסה במכונת כביסה. ההוספה המזערית הזאת הסבה לכתם להתפוגג ברמה מעולה.

ניקיון דירות לפני כניסה על ידי ניקוי ראש מקלחת בחומץ ואף בסודה לשתייה

בפרוצדורה של ניקיון דירה לפני כניסה  יש למלא שקית מניילון בחומץ לבן, להוסיף כף של סודה לשתייה. אחרי זה לשים ראש מלקחת מלא סיאוב וגם אבנית בפנים השקית של הנוזל, לקשור אותם היטב ביחד על ידי גומייה ולהמתין מהלך של שעתיים. הממצא של הפעולה -  בתוספת לכך שדרך זו פועלת נהדר ואף מנקה את ראש המקלחת מן מצבורי זיהום והן אבנית, יש עוד הטבה בצורה של לחץ מים איתן וכן מאוד עקבי בתום הורדת הסיאוב אשר הביא לסתימה של חורי יציאת המים.

ניקיון בית לפני כניסה – הכנה של חומר ביתי עבור ניקיון משטח של זכוכית

החלפה של תרסיס ניקיון של משטח זכוכית הכחול שלכם בכל מיני דרכים ביתיות וגם טבעיות באמצעות מהילה של יין, חומץ לבן והן מים ביחס זהה, אותם יש להעביר לתוך בקבוק התזה שעמו ריססתים את הראי והן את חלון הזכוכית בדירה שלכם. הממצא של הפעולה – התמהיל הביתי עבור ניקיון דירה לפני כניסה פעל לא פחות מיטבי מחומר ניקיון תעשייתי וכן חסך לכם את החשיפה אל חומר כימיקלי אשר הינו רעיל. עדיף כמה שיותר להימנע מעשיית שימוש של חומר כימיקלי ולנסות לעבור חתכשירים ביתיים, גם יותר זול, יותר בטיחותי וגם יותר ידידותי לסביבה.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:51:00 תגובות:
תגובות

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון אחרי שיפוץ
כיצד תבחרו חברת ניקיון אחרי שיפוץ בבית?

לכל מי שמנוסה בשיפוץ, ברור כי לכל שיפוץ שלושה שלבים- שלב הכנת הבית והנפש לקראת השיפוץ, שלב שני והוא השיפוץ עצמו המתבצע על ידי אנשי מקצוע, והשלב השלישי והאחרון והוא ארגון הבית, ניקיון יסודי שלו והשבתו למצבו התקין.
החלק האחרון הוא המספק ביותר, שכן ראשית-הוא בשליטתנו ולא באחריותם של אנשי המקצוע, ושנית- אנו זוכים לראות את ההתקדמות צעד אחר צעד בידיעה שאנחנו אלה האחראים על התוצאה הסופית המעניקה תחושה נפלאה של הישג ממנו נהנה לזמן ארוך.
עם כל ההנאה שבניקיון הבית לאחר השיפוץ, זו עדיין מטלה לא פשוטה שכן מדובר באי סדר ולכלוך בסדר גודל שאינו שכיח ואינו דומה לבלאגן הרגיל עליו אנו משתלטים בניקיון הבית השבועי. ניקיון שכזה דורש הסרת כתמים, ניקוי אבק רב מפינות שונות בבית ולעתים מרהיטים וחפצי נוי קטנים, מה שהופך את העבודה למאתגרת יותר.
על מנת להקל על עצמכם וליהנות מיתרונות השיפוץ ללא המאמץ המיותר, יש באפשרותכם להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ הבית, ובכך לחסוך את הזמן הכרוך במטלה זו.
על מה חשוב להקפיד כשבוחרים את החברה המתאימה?
*יש לוודא כי העובדים בחברה מנוסים בעבודה עם חומרי ניקיון עוצמתיים וכי הם מודעים לכללי הבטיחות בנושא.
*מומלץ לשאול לגבי ניסיון בניקיונות לאחר שיפוץ, שכאמור הם שונים מניקיונות רגילים.
*חשוב לברר כיצד החברה שומרת על רהיטים וחפצים קיימים בבית מפני רטיבות או מגע של חומרי ניקוי
*ניתן לבדוק האם חומרי הניקוי שברשותם בטוחים לשימוש בקרבת אנשים או שמא יש צורך באוורור הבית ופינוי של הדיירים בזמן העבודה.
לכל שאלה או תהייה, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע ולייעץ.

העסקת חברת ניקיון על פני ניקיון הבית לאחר שיפוץ בעצמנו, מדוע?

מעבר לזמן שאתם מרוויחים כשאתם מאפשרים לגוף חיצוני לנקות לכם את הבית לאחר שיפוץ, ישנם יתרונות נוספים הנוגעים לרמות המקצועיות של הניקיון.
כאשר אתם בוחרים להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ, אתם יודעים שהבית שלכם ייראה פי כמה יותר נקי ומצוחצח מאשר אם הייתם עושים זאת בעצמכם, וזאת משום שאנו דואגים להחזיק את חומרי הניקוי והכלים המשוכללים והאיכותיים ביותר הזמינים בתחום שלנו. בין אם זהו פוליש קריסטל או אקרילי, ובין אם עטיפת הרהיטים להגנה עליהם- אתם מקבלים שירות ויאייפי.
תנו למקצוענים לעשות את העבודה הקשה והזמינו ניקיון לדירה החדשה.

 

עזבו את המגב והזמינו חברת ניקיון אחרי שיפוץ

אנו רגילים לראות עובדי ניקיון במקומות ציבוריים כמו המשרד שלנו או מלונות שונים, פחות במקומות פרטיים ובטח שלא בביתנו הפרטי.
לרוב, בעלי המקצוע המגיעים אלינו מספקים שירות שלא נוכל לבצע בעצמנו כמו חשמל, צנרת או גינון, ולא פעולות שאנו מבצעים בבית כמעט בכל יום כמו ניקיון.
מי יודע יותר טוב מאיתנו היכן מצטבר יותר לכלוך ברחבי הבית וכיצד לנקות את הרהיטים והמשטחים באופן שישמור ויגן עליהם מפני נזקים? רק אנחנו כמובן.
עם זאת, מצב בו אנו משפצים את הבית שלנו הוא מצב חריג מאחר והלכלוך המצטבר בסוף התהליך אינו דומה לזה הקיים לאחר שבוע רגיל בבית בו נמצאים בני המשפחה. 
הלכלוך עמו אנו מתמודדים בסוף תהליך שיפוץ הינו לכלוך תעשייתי, כלומר שאריות חומרים, נוזלים ושמנים שקשה מאוד להסיר ללא הציוד וחומרי הניקוי הנכונים והמיועדים לכך. 
כאשר אתם נעזרים בשירות של חברת ניקיון אחרי שיפוץ נרחב, אתם למעשה מבטיחים לעצמכם כי לאחר סיום עבודתם, הבית יחזור למצב בו היה לפני השיפוץ ואף טוב מכך- וללא שאריות חומרים או כתמים שלא תוכלו להסיר בעצמכם.
נוסף על כך, העובדים שלנו מגיעים עם הגנה מפני שאיפת אדי חומרי הניקוי לשמירה על בריאותם בעת העבודה, בניגוד לניקיון הביתי לשמו רובנו משתמשים באקונומיקה שאף היא עלולה להזיק בעת שאיפת האדים העולים ממנה.
לסיכום, הסירו ספק מליבכם ובחרו באפשרות המקצועית והנכונה עבורכם ועבור הבית שלכם- היעזרו בנו לניקיון כל בית בכל מצב, אנחנו כבר נתמודד בשבילכם.

שירות ניקיון אחרי שיפוץ

אצלנו ב"המבריק" אספנו את העובדים הכי יסודיים ומנוסים על מנת להפוך את חוויית הלקוח למפנקת, ולהרבה יותר מרק ניקיון הבית.
כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת ניקיון אחרי שיפוץ כמו "המבריק", נרצה ראשית לדעת האם אתם נמצאים במהלכו של השיפוץ או בסיומו, וכן מה גודל הבית והאם מדובר בבית קומות או קרקע.
לאחר מכן, עם הגעתנו, נאמוד את החללים המיועדים, ונתאים לכל צורך את המכשירים וחומרי הניקוי הייעודיים עבורו. ממש לפני תחילת ביצוע העבודה- נוודא כי כל הרהיטים שאינם מקובעים אכן רחוקים לשם הגנה עליהם וכי ניתן לעבוד ללא חשש מנזקים.
אנו נדאג לכסות כל פינה וכל משטח בבית כך שבסוף הניקיון לא יהיה זכר ללכלוך שהותיר אחריו השיפוץ וכי אתם נכנסים לדירה חדשה ונעימה

פוליש לדירה חדשה

שיפצתם את הבית שלכם, נשאתם בהרבה תשלומים ואף כעת אחרי שכל הסיאוב כבר שקע, הנכם עשויים להבחין בבית החדש והן המשופץ שלכם, או לחלופין לאו, בשל כך כי הכל מזוהם וכן בכאוס וגם מלא ביותרת של שיפוץ. כיצד עליכם להתנהל כעת? אחת מן החלופות היא לגשת אל חברת ניקיון לאחר שיפוץ, אשר תערוך למענכם ניקוי של הבית שלכם. אך מה היא העלות של הניקוי הלה, מה הוא טומן בחובו וגם מה משפיע על העלות של ניקיון? על מנת לסייע בידכם עם כל הנ"ל, כתבנו מאמר ה של עלויות של ניקיון בית בתום שיפוץ ואף המלצות אשר יסייעו עבורכם להמעיט במחיר של ניקוי הבית שלכם.

ניקיון דירה ישנה

ניקוי של הבית שלכם בתום שיפוץ כולל ניקוי שלם שלו והן היעד שלו הנו לטשטש כל סימן של השיפוץ, כה שבגמר הניקוי יהיה באפשרותם לחדור לבית שלם ולדור בו. חברות ניקיון אחרי שיפוץ כבר תנקה את כל יתרת האבק וכן הטיח מהבית שלכם, את מריחות הגוון וגם הרובה, תקרצף לעומק את המרצפות, תנקה את הפנלים, את התריסים את חדרי המקלחת וגם את הכיורים – כל מה אשר נדרש על מנת להביא את הבית שלכם אל סיטואציה אופטימלית. אך, תנו את דעתכם על כך כי קיימים אלמנטים אשר חברת ניקוי אינה מבצעת בתוך מערך של ניקוי בסיום שיפוץ. כמו לדוגמא – פינוי של סיאוב, הינו תחת אמונו רק של קבלן שיפוצים. כמו כן, היא אינה מנקה קירות של בית ואף לא עוסקת בתוך ניקיון של כל מיני מוצרי חשמל.

ניקיון דירה חדשה

בדרך כלל, הצעת מחיר בשביל ניקוי של בית בתום שיפוץ תבוצע תוך כדי שיחת טלפון עם נציג של חברת ניקיון אחרי שיפוצים. בתוך השיחה הלה הנכם צריכים לתאר בפניה מה גודל הנכס שלכם, איזה שיפוץ ערכתם והן מה בדיוק הנכם מעוניינים כי היא תבצע. בהלימה לנתונים הללו וכן לעוד פרמטרים, תוענק בידכם הצעת מחיר הולמת. במקביך לכך, בכל מיני מצבים יש משמעות לכך כי הינה תבוא הלכה למעשה אל הבית שלכם על מנת להתרשם מהסיבוך של הפעולה וגם רק בתום זאת, תוענק בידכם הצעת מחיר הולמת.
בתום אשר הוענקה לכם הצעת מחיר, מעת הנ"ל חברת ניקיון לאחר שיפוץ אינה עשויה לערוך שינוי של עלות הניקוי. אף במידה והיא תמצא במהלך העבודה כי פעולת הניקוי יותר מסובכת ממה שהיא חשבה או לחלופין שעליה לעשות שימוש בתוך חומר ניקוי אשר עלותו רבה בפרט – אין זה מתקשר אליכם יותר.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:50:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

מחפשים ניקיון דירה אחרי שיפוץ? אתם בידיים טובות

כבר שנים שרציתם לבצע שיפוץ נרחב בבית, לשנות כמה דברים שהפריעו לכם, אולי להרחיב את המקלחות והמטבח או לחלק את הבית בצורה שונה כי
הילדים כבר גדלו והצרכים השתנו, ועכשיו הגיעה העת. אתם בחופש לרגל החגים, מצאתם אנשי מקצוע מתאימים לשיפוץ ואתם מונים לשינוי המיוחל.
כולנו יודעים שתקופת השיפוץ בבית היא כזו הדורשת מאיתנו סבלנות רבה בשל אי הסדר השולט בבית בזמן העבודה, הרעש, ההמולה והתנועה הרבה של העובדים בבית.
עם זאת, אנו מזכירים לעצמנו שזה זמני ובסופו של דבר שווה את השדרוג.
לאחר השיפוץ, אחרי שהכל מוכן, התשלום הוסדר, אתם מרוצים מהתוצאה והעובדים עזבו- אתם נשארים עם הבית שכל כך רציתם ועם הלכלוך.
בזמן השיפוץ אין מנוס מאבק המכסה כל פינה בבית, צבע המוצא את עצמו על כל משטח וכתמים מכל הסוגים שממתינים לטיפולכם לאחר השיפוץ.
רבים מאיתנו ירוצו לקנות חומרי ניקוי מסוגים ההכרחיים ויחלו במלאכת ניקיון הבית ויספרו את הדקות עד שיוכלו ליהנות מבית משופץ ונקי.
מצד שני, סוף סוף השיפוץ הסתיים, קיבלתם בחזרה את השקט שלכם, אתם יכולים להספיק לארגן את הדברים שלכם-
אז למה לבזבז את הזמן על ניקיון כשמישהו אחר יכול לעשות זאת עבורכם?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אם אתם זקוקים לשירות ניקיון דירה אחרי שיפוץ ומעוניינים בניקיון יסודי, מקצועי ומהיר-
אנו מזמינים אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים וליהנות מזמן פנוי ובו זמנית מבית מבריק ומריח נפלא.
חסכו לעצמכם את כאב הראש ותיהנו מהשיפוץ ללא מאמץ.

מדוע לבחור בנו לניקיון הבית לאחר השיפוץ?

לאחר סיום השיפוץ, אתם כבר מצפים לרגע שהכל יחזור למקומו והסדר והניקיון יחזרו לבית במלוא תפארתם.
אתם כבר אומרים תודה ולהתראות לאחרון העובדים וכבר אוחזים במטאטא, מגב ודלי מלא במים וסבון וממהרים להיפטר מכל זכר לשיפוץ
שהשתלט לכם על הבית בשבועות האחרונים.בפנים אתם יודעים שלפניכם שעות ארוכות של קרצוף, שטיפה, ניגוב וסידור הבית כולו, פרוייקט לא קטן.
תוכלו לחלק את העבודה למספר ימים עד להשלמת הניקיון, אך אפשרות נוספת היא לאפשר לנו להעניק לכם ניקיון דירה אחרי שיפוץ כמו שחלמתם- מהיר, מבריק ונטול מאמץ מצידכם.
אנו מצויידים בניסיון רב שנים, בכלים ובמכשירים איכותיים ומתקדמים להשלמת העבודה בזמן הקצר ביותר, ונחושים להעניק לכם בית נקי שלא תרצו לצאת ממנו.

דירות אחרי שיפוץ

כשם שתכננתם מה אשר יוענק לכם בשיפוץ, יש משמעות אף לתכנן את ניקיון דירה אחרי שיפוץ, כמו לדוגמא –
פוליש קריסטל העלות שלו אחרת מן פוליש סטנדרטי, בשל כך הוא פרוצדורה של ניקיון אשר בה מכניסים שני מוצרים אל המרצפות, על
מנת לבצע חזות מצוחצחת והלה פוליש אשר הולם לדוגמה אל ורק עבור רצפה של שיש, מפאת סיבה זו יש משמעות כי יוענק בידכם יעוץ והן תיאום מבעוד מועד, על
מנת שלא להסב נזק אל המרצפות מכל מיני סוגים , שלא כל סוג של מוצר הולם עבורם. יש משמעות לידיעה של כיצד ינקו את המרצפות וכן את הבית שלכם.

פוליש לדירה חדשה

כל מכונה עבור קרצוף של המרצפות שלכם מורכבת מו מוצרים כימיים להורדה של יתרת סיאוב ביחד עם כל מיני חומרי ניקיון.
יש משמכות לדרוש מלכתחילה באילו מוצרים או שמא פוליש יעשו שימוש והן מה קיים בבית שלכם, בשל כך כי קיימים
חומרים אשר עשויים להוות סכנה עבור הדירה שלכם, כמו לדוגמא – חומצה של מלח, אשר עשויה להסב נזק לרצפה במידה ועושים
שימוש במוצר הלה באופן לא תקני וגם הדבר עשוי להסב נזק לא הפיך.
יש משמעות אף להבין אימתי יארך הניקוי, מפאת הסיבה כי שמא הנכם מתעתדים לחדור אל הבית שלכם בעת ספציפית, להשכיר
אותו או לחלופין להעביר רהיטים ולא נמצאת סיבה לבצע הנ"ל בלי תיאום מאורגן מבעוד מועד כה שהפעולה תיגמר והן הבית שלכם יהיה כבר נקי.
עת הפעולה משתנה אף בהלימה לגודל הבית שלכם, במידה והנכם מעוניינים בפוליש קריסטלי, מידת הזיהום שנדרש
לנקות, מה הוא הסוג של הפעולה אשר נדרש לערוך וכיוצא בזה.
הדבר עשוי להיארך יתכן כ- שמונה שעות והן הניקיון העמוק של הבית שלכם בתום שיפוץ עשוי להימשך אף עשרים וארבע שעות.
 

מדוע לבחור בנו לניקיון הבית לאחר השיפוץ?

ניתן לוודא פן ייאגר במשך השיפוץ סיאוב יותר מדי מאשר בראשי התהליך, כה שיהיה באפשרותכם לחסוך במחיר וכן הניקוי יהיה
זריז יותר, כמובן במידה ותהיו מעוניינים ליטול חלק בפרוצדורה של הניקוי, אך לא באלו האינטנסיביים, אשר מחויבי מן
המציאות מומחיות וכן עשיית שימוש בתכשירים, בשל כך מומלץ לכם ביותר לקבוע מלכתחילה עם קבלן השיפוצים את
כל התנאים, על מנת שלא תתרחשנה סטיות, כמו לדוגמה – כל התנאים אשר בהם יהיה ניצב בעץ השיפוץ והדבר עשוי
להקל על חברת ניקיון אחרי שיפוץ, לדוגמה – להניח סרט של הדבקה על גבי מסגרות של חלונות, לכסות את המרצפות
בעיתונים, לכסות בתוך יריעות משטחים וגם לנקות לכלוך כבד שנותר בתום השיפוץ של הדירה שלכם.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:48:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן
התחלה חדשה ונקייה עם ניקיון דירה מקבלן

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתם את המפתחות לדירה החדשה שלכם וההתרגשות גדולה! במקרה של רכישת דירה ישירות מקבלן, התחושה אף יותר מיוחדת.
לאחר מספר חודשים של ארגונים וסידורים לקראת המעבר הכוללים לא מעט בירוקרטיה, רכישות רבות עבור הבית- רהיטים, כלים והרשימה עוד ארוכה, הרגע שלכם סוף סוף הגיע. כל מה שנותר לכם הוא רק לסדר את הרהיטים והחפצים שלכם בבית, והוא מוכן, נכון? לא בדיוק...
ובכן, כאשר אתם מקבלים דירה מקבלן, מה שאומר שאף אחד לא גר בדירה מעולם לפניכם- אתם מקבלים אותה במצב בו השאיר אותה בעל המקצוע האחרון שסיפק שירות, עם כל הלכלוך והפסולת התעשייתית שהשאירו גם קודמיו. בעלי מקצוע רבים אינם דואגים לנקות אחריהם, במיוחד בדירות חדשות בהן אף אחד עדיין לא מתגורר, ועל כן המטלה עוברת באופן בלעדי לדייר הראשון שיזכה לגור בהן.
ניקיון אחרי בעלי מקצוע שונה במהותו מהניקיון הביתי הקבוע שלנו, ולא רק בכמות הלכלוך והזמן הדרוש לנקות אותו- אלא גם בסוג שלו ובחומרים הדרושים על מנת להגיע לניקיון אמיתי.
הלכלוך התעשייתי כולל כתמי שמן וצבע המעטרים את המשקופים, הפאנלים והרצפות, וכן כמויות עצומות של אבק המגיע לכל פינה בבית. מיותר לציין כי בכדי לצלוח ניקיון דירה מקבלן בצורה הטובה ביותר, תיאלצו להשקיע שעות מרובות ומאמץ לא קטן, ועוד לא דיברנו על השגת כל החומרים וכלי הניקוי המתאימים.
על מנת שתוכלו לוודא שהכניסה שלכם לדירה החדשה תהיה מושלמת ומרגשת באמת, אל תהססו לרתום אותנו לעזרתכם. במקום לבלות שעות אם לא ימים בבחירת מוצרי ניקיון ובמרדף אחרי השעון והאבק- השאירו לנו את העבודה הקשה, ואתם רק תדאגו לעיצוב.

זקוקים לעזרה עם ניקיון דירה חדשה? להלן ההנחיות-

לאחר שטרחתם לארגן את כל מה שצריך לקראת המעבר, והחלטתם שאתם מזמינים אותנו לניקיון ראשון ויסודי של הבית החדש, הגעתם לשלב המהנה ביותר- המתנה למישהו אחר שיגיע לנקות את הדירה החדשה שלכם, יש פינוק גדול מזה?
במידה וההזמנה היא ניקיון דירה מקבלן, מה נותר לכם לעשות?
אם כבר הובלתם את כל מה שצריך למקום החדש- וודאו שהרצפה ריקה מחפצים למעט רהיטים כמובן, ובמידה והדירה ריקה לחלוטין- אתם רק צריכים לפתוח לנו את הדלת ועבודתכם הסתיימה.
אנו דואגים להגיע עם כל הציוד הנדרש לגרום לבית שלכם להיראות, להריח ולהרגיש נפלא ומבריק.

ניקיון דירות חדשות - המקצוענים ניקיון

קניית דירה מקבלן הינה מצב מרגש במיוחד ואף עלותה רבה. כאשר רוכשים דירה מידי קבלן, מעוניינים לדעת כי קיימים סטנדרטים עצומים של בקרת איכות והן דממת אלחוט עבור הטווח הרחוק. במקביל חכך, בפרט העת ההתחלתית בתום הענקה של המפתח וכן של האכלוס הם אשר מייצרים את הקושי הכי רב. בעת הזו, יש קושי של התרגלות אל מגורים בתוך בית וגם כמעט לא ניתן להיאבק עם קשת של משימות בירוקרטיות. כמו כן, הללו ספציפית המועד אשר בן יש לדאוג יותר עבור ניקיון דירות מקבלן.

איך מנקים בית אחרי שיפוץ

הבשורה המשמחת כי קיים מענה עבור התחום של ניקיונות דירה מקבלן. במצב כזה המענה המיטבי ביותר עשוי להיות לגשת אל בעלי מקצוע. שכירה של שירות של בעל מקצוע  נותן בידכם לאגד את כל מיני השירותים של דירה מידי קבלן באותו מקום. על ידי אגירה של שירותים באותו מקום ניתן לתאם אף את הניקוי של הבית שלכם, אף את הטיפול במטלות מסוימות ואף את הניקוי של חדר מדרגות, הווה אומר, שכירת שירות של חברה איכותי הינה הצעד ההתחלתי בתוך הנתיב אל חדירה אל בית אשר הינו אסתטי. כאשר ניגשים אל חברה איכותית, אשר מומחית בשירות של ניקיון בית מקבלן, הכי פשוט להיכנס ללא דאגות וכן לחסוך בתשלומים, למעט הניקיון עצמו, המעלה של שכירת שירותים של חברה איכותית הינה שלא נדרש לבזבז סתם שעות עבודה – הדבר אף שווה ממון ואף הופך את ההשקעה לכדי כדאית.

ניקיון בתים מחירון

בטרם כל דבר, שמא הנכם שואלים את עצמכם היכן מסתתר השכל הישר לנקות את הבית עוד בטרם שהחדרתם אליו ריהוט? ברם תידרשו כפי הסביר לנקות אותו שוב בתום שכל המובילים יגמרו את פועלם. הנכם לא טועים, אבל השירות של ניקיון דירה מקבלנים מטרתו עבור יעד שונה בוודאות, מעט כדי לנקות את הבית שלכם, על מנת שיהיה ניתן לדור בו – ולמעלה כדי להוריד את כל הכתמים אשר קיימי בה בתום שגמרו לבנות אותה.
בצורה טבעית, כאשר קיבלתם את הבית באופן ישיר מן הקבלן, הנכם תמצאו כי הנה מסואבת ביותר, ככלות הכל קבלן לא נדרש לתת בידכם בית מבריק כפי שבהדמיה או לחלופין גם לטפל בזאת שיותר אחריו בית נקי. מפאת כל, כדי שיהיה באפשרותכם להוריד את כל הזוהמה וכן להכניס את הריהוט אל הבית הנקי שלכם, הנכם נדרשים לערוך ניקיון דירה אחרי שיפוץ עוד כאשר הדירה בהחלט ריקה וחפה מן כל ריהוט.
לעמוד הפוסט תאריך: 11/02/2020 14:21:00 תגובות:
תגובות

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ
לשמור על איכות החומרים בבית

חברת ניקיון שתדע לטפל היטב בכל חומר בדירה, אם זה סוג של קרמיקה לאמבטיה או לרצפה, תיצור עבודה איכותית יותר
והחומר יחזיק מעמד לאורך שנים. גם הניקיון של האריחים בייחוד מסוג הקרמיקה יהיה איכותי יותר ועמיד יותר לאורך השנים
עם ניקיון איכותי. אריחי קרמיקה שמיועדים לחדר האמבטיה או המטבח,יש לנקות בצורה שוטפת ואיכותית למרות שהם לא
מתלכלכים במהירות ובקלות וממילא נמצאים בסביבה לחה, אך במטבחים יש יותר מגע עם חומרי בישול, מאכלים או כתמי
שמן, לאחר מכן יש לקבל הדרכה על כיצד להמשיך ולנקות את האריחים לפחות אחת לשבוע ולשמור עליהם היטב. אלו חומרים
עדינים שדורשים ניקוי עדין עם מים, אך אם בכל זאת החברה החליטה לנקות את אריחי הקרמיקה עם חומרי ניקוי תעשייתיים,
יש למצוא חומרי ניקוי שיתאימו לאריחי הקרמיקה שלכם ובשוק קיימים סוגים רבים של קרמיקה לכן יש לעיין על עלון חומר הבקבוק שבו נמצא חומר הניקוי. אלו נושאים שהחברה צריכה להקפיד עליהם
וכן לבדוק איזה לכלוך הצטבר על הקרמיקה.

ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ חומרים מותרים לניקיון הקרמיקה

לניקוי קרמיקה יש להשתמש במקרים מסוימים בחומרי ניקוי מסירי אבנית אך ורק מחברות איכותיות ומוכרות. יש לשפשף באמצעות סקוטש עדין את האריחים, לשטוף עם מים ונגב עם מטלית יבשה. כל ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ איכותי ושמירה נכונה על אריחי הקרמיקה, תגרום לכם לשמור על האריחים לאורך שנים רבות במצב מעולה והניקיון והתחזוקה יהיו בצורה קלה יותר. למשל, לא מומלץ לגרור רהיטים כבדים על אריחי קרמיקה כי אז זה יגרום לסימנים שיקשו על הניקוי, ואם ישנם כתמי חלודה על אריחי קרמיקה, יש להסיר אותם באמצעות לימון או סודה לשתייה מהולה עם מים ובמידה ונשפך לכם נוזל, יש לבצע מיד ניקוי כדי שהחומר לא ייספג ואז יהיה כבר קשה מאד להסירו.

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה

אז תמיד חשוב לבחור בחברות ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ טובות ולא לזלזל בפרט החשוב הזה, כי צריך להיזהר מכל החובבניים שעלולים לגרום עוגמת נפש גדולה, וחשוב לקבל מידע בסיסי על סוגי פוליש עם תהליכי הברקה שמחדירים תהליך חומרים לתוך רצפות יקרות.

איך מנקים בית אחרי שיפוץ?

קודם כל, הנכם צריכים לדעת מן קבלן השיפוצים מה עשוי להיות מצב הדירה בכלל ומצב הקרמיקה בפרט עם תום עבודת
השיפוץ בדירה שלכם. הדבר מתקשר לאופי השיפוץ, כמות הפסולת שהצטברה, עבודות הצבע והטיח וכיוצא בזאת. השיחה
הזאת אף תמנע מהקבלן להותיר פסולת בנכס שלכם. אמנם מדובר בתפקיד שלו, אך כל הזמן מומלץ להזכיר את ההיבט הזה. בתום שהוענקה לכם תמונה יחסית כוללת, הגיעה העת לשכור את השירות של חברת ניקיון.
משמעותי להזמין חברת ניקיון מבעוד מועד. טרם קבלת הצעת מחיר, מומלץ ביותר שבעל המקצוע יבקר בבית שלכם, על מנת
שיוכל להכריע בעצמו בשאלות משמעותיות, כמו למשל - כמה זמן יידרש לעבוד בנכס שלכם, כמה פועלים עליו להביא ובאיזה
מכשור וכלים להשתמש. משמעותי להקפיד על הגעה לבית שלכם, על מנת למנוע עלייה בעלות אחר כך מצד חברת הניקיון.

איך מנקים קרמיקה אחרי רובה?

פניתם לקבלת שירות של חברת ניקיון? פשוט פנטסטי. עד תום העבודה, חברות הניקיון מבטיחות לנקות את הדירה ולהביא אותה למצב מבריק.
ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ מורכב מן למשל - ניקוי יסודי של שאריות בניה כמו מריחות רובה, שאיבת נסורת מהארונות, ניקיון
טיח וצבע, וכן ניקוי של רצפות, חלונות, תריסים, פאנלים, שקעים ומפסקים, גופי תאורה וכלים סניטריים.
תנו את הדעה שלכם הודות תכנון הזמן שלכם במעבר הדירה – ישנם אזורים אשר בהם אקוטי שיעברו ניקיון עוד לפני
הכניסה, כאשר אין ריהוט או כלים, כמו  למשל - הרצפה, הארונות והמטבח החדש, אך במידה והנכם לחוצים בעת
או לחלופין בממון, את שאר המקומות באפשרותכם לנקות בעצמכם או על ידי חברת ניקיון בהמשך.
מה לא כולל ניקיון דירה לאחר שיפוץ? כל פינוי פסולת כל שהיא אינו באחריות חברת הניקיון.
זוהי אחריות במלוא מובן המלה של הקבלן ועליכם לוודא זאת. בנוסף לכך, כל סוגי הפוליש
השונים לא נכללים בניקיון הדירה הרגיל, הנכם צריכים לדרוש זאת בנפרד ולשלם עוד כסף.

השיפוצניק ניקוי לאחר שיפוץ

כאשר הנכם סוגרים עלות עם חברת הניקיון משמעותי לדעת מה בדיוק נכלל בעלות. עלות מועטה מדי, עשויה
לעלות אחר כך תחת טענות שונות כמו למשל - המחיר לא כלל מע"מ או העלות לא כוללת מוצרי ניקוי או העלות אינה כוללת את ניקיון קרמיקה בתום שיפוץ.

 
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:26:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן
לתאם את אופן התשלום

בהזמנה של חברת ניקיון מקבלן תאמו את אופן התשלום, כמו ברוב העבודות חשוב לשלם קודם רק מקדמה ולא את כל הסכום מראש. יש לסרוק את הדירה כדי לוודא שאתם מרוצים מהניקיון ואולי תרצו להוסיף עוד כמה ניקיונות, לאחר מכן שלמו את כל הכסף. ככה גם תבטיחו שחברת הניקיון תעשה את המקסימום למענכם לשם עבודה איכותית.

ניקיון דירה מקבלן לראות את התוצאות בשטח

חשוב לבדוק את המקצועיות ואת העבודות של החברה גם בשטח כי לפעמים גם אם זו ההבטחה של הקבלן, התוצאה יכולה להיות רחוקה והניקיון עלול להיות משהו לא ציפיתם לו. חשוב למצוא חברת ניקיון דירה מקבלן מומלצת שאכן מבצעת עבודה מקצועית. לחברת ניקיון צריכה להיות תעודה והכשרה וכלי עבודה מקצועיים, כלומר אין להתפשר וחשוב לבצע בדיקה לכל חברה שרוצה להיכנס אליכם לתוך הבית גם אם הקבלן בחר אותה.

ניקיון דירות מקבלן לבחור בחברת ניקיון מקצועית

חשוב לבחור בחברת ניקיון דירה מקבלן שקיבלתם המלצות רבות עליה כדי שלא יגרם שום נזק לדירה שלכם, השקעתם כל כך הרבה זמן כסף וטרחה בשיפוצים ועכשיו אתם רוצים לראות תוצאות. גם אם מדובר בשירותי ניקיון שהקבלן מציע חשוב שתוודאו מה זה כולל ומה שמציע הקבלן יכול אולי להיות בסיסי ולא מספיק לכם. חשוב גם להכיר את סוגי הניקיון והאם זה מתאים לכל חומר כי למשל פוליש וקס לא מתאים לרצפת קרמיקה. לעיתים יציעו לכם שירותים נוספים שונים וחשוב לקבל את כל המידע המקצועי, האם זה בתשלום נוסף, מהם הסוגים השונים של הברקות-  הברקת וקס היא למשל לא הברקת קריסטל ואם בחרתם באחת מהן, וודאו שאכן זאת ההברקה שעושים לכם. הברקה קריסטלית למשל היא הברקה חדשנית שמיועדת לחומרים של שיש ואבן, ועל חומר גרניט פורצלן, שזה רוב סוג הרצפות שקיים היום. דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם הוא שלא מנקים עץ עם מים, כי זה יכול לגרום להתנפחות החומר וכדומה. אם חברת הניקיון עושה שימוש בחומצת מלח, יש לוודא שמדללים אותה במים למשל. עדיף בכל מקרה לבחור בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה שלא גורמים נזק למשטחים, לפרקטים או לברזים למתכות ולריצוף בסלון ובחדרים.

עלויות עבור ניקיון דירה מקבלן

כאשר הנכם קובעים עלות בהקשר של חברת ניקיון, משמעותי לדעת מבעוד מועד מה כוללת העלות של ניקיון דירה מקבלן. עלות יותר מדי מועטה עשויה להוביל בשלב יותר מאוחר לכל מיני אמירות, כמו למשל – העלות אינה כוללת חדר הסבה, העלות אינה כוללת חומרי ניקיון או לחלופין – העלות אינה כוללת מע"מ. עלות מועטה זו יכולה אף להעיד על עשיית שימוש של מוצרי ניקוי באיכות ירודה או שאינם על פי תקן שנדרש, אשר אומנם ניתן לנקות באמצעותם, אך הם עשויים להוות נזק לאלתר או נזק במועד מאוחר יותר. להלן דוגמאות לעלויות – 

  • ניקיון דירת 3 חדרים בין : 1,500 לבין  – 1,100 ₪ כולל מע"מ. המחיר כולל דירת 3 חדרים לא מרוהטת ללא פוליש בגודל 70 - 90 מטר רבוע.

  • ניקיון דירת 4 חדרים בין : 1,700 לבין  – 1,300 ₪ כולל מע"מ. המחיר כולל דירת 4 חדרים לא מרוהטת ללא פוליש בגודל 90-110 מטר רבוע.

  • ניקיון דירת 5 חדרים בין : 2,000 לבין  – 1,500 ₪ כולל מע"מ. המחיר כולל דירת 4 חדרים לא מרוהטת ללא פוליש בגודל 120 - 140 מטר רבוע.

  • פוליש קריסטלי – זה שירות נוסף וצריך לבקש אותו במיוחד. הוא מתאים רק למרצפות אבן או שיש. מחירו נע סביב ה- 30 ₪ למטר.

  • פוליש ווקס – שירות נוסף ויש לבקש אותו במיוחד. הוא מתאים רק למרצפות אבן. מחירו נע סביב ה- 20 ₪ למטר.

כיצד ניתן לחסוך במחיר של ניקיון דירה מקבלן?

על מנת לחסוך במחיר של ניקיון דירה מקבלן נדרש אף לגרום לכך שלא יהיה יותר מדי סיאוב מבעוד מועד והן להיות מוכנים לנקות וכן לשפשף. מומלץ לקבוע מבועד מועד עם הקבלן כל מיני נהלים שבהם יידרש להיות ניצב עם תום השיפוץ. 

המלצות עבור ניקיון דירה מקבלן

כדאי שלא להזמין חברת ניקיון אשר גובה עלויות נמוכות מדי. במידה כי ניקיון דירה מקבלן וכן פוליש בשש מאות ₪ נשמע לכם כמחיר מוזל ויותר מדי טוב מכדי להיות ריאלי, כי אז ייתכן שהדבר אכן איננו ריאלי. בוודאי כי אינכם מעוניינים, לאחר שכבר השקעתם מאות אלפי ₪ בשיפוץ הדירה שלכם, להיות מובלים לעוד עלויות שלא נכללו במסגרת התקציב שלכם, כמו למשל – כלי ניקיון או מע"מ שלא נכללו בהצעת מחיר המקורית או החלפה של חומר גלם בבית החדש בשל פעולה חובבנית של המנקה.

לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:24:00 תגובות:
תגובות

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ
סוף התהליך

בסוף תהליך השיפוצים לא תמיד יודעים באיזה מצב תקבלו את הדירה שלכם, ולכן חשוב לשאול זאת את הקבלן כי מסוף התהליך צריך
להתחיל ליהנות בדרך לדירה הנקייה ומרווחת. שיפוצים כידוע יכולים להיות מייגעים וכוללים לכלוך רב, ואם נדע מה תהיה כמות הפסולת שתצטבר, כך גם הקבלן
יוכל לחסוך לכולם עבודה רבה, לפנות פסולת רבה עם הכלים שברשותו, לכן חשוב לתאם ציפיות לגבי החלק של הקבלן בנושא. לאחר מכן צרו קשר
עם חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ מקצועית ואיכותית כדי להזמין אותם מראש לפעמים הם כלל לא זמינים במועד שאתם רוצים שיגיעו.
חברת הניקיון גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון וכמה זמן זה ימשך, כמה עובדי ניקיון צריך להביא באיזה מכשירים
להשתמש לרוב יהיה צריך פוליש יסודי וישנם כמה סוגים וכדומה. אל תסתמכו רק על שיחה טלפונית כי אז בשטח המחיר פתאום יוכל לקפוץ
כי מגלים שיש יותר עבודה, ולפעמים גם כבר תאמתם עם המובילים של הריהוט שיגיעו אבל הדירה עדיין לא נקייה, כל אלו נושאים חשובים
שחברת ניקיון מקצועית צריכה להיות מודעת אליהם ולכוון אתכם כדי להימנע מהוצאות מיותרות ומעיכובים.  

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מה יהיה אופי הניקיון

גם את יום הניקיון המיוחל חשוב לתכנן כי הרי אנחנו קרובים לקבל דירה מהודרת והשיפוצים הגיעו לסופם, לכן כדי להיות ערוכים, רצוי לעבור
עם החברה המקצועית שתנקה את הדירה שלכם על נושאים שחשוב לכם איפה לנקות, במה לא לגעת מה חשוב לכם וכדומה.
חברת הניקיון תוכל גם להצביע על אזורים בהם לא תוכל לנקות או שזה יהיה בתשלום נוסף, לאתר פגמים ועוד.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ להיערך לניקיון מראש

רבים שוכחים שסיום השיפוץ אינו סיום התהליך, כי הדירה כולה מלאה בלכלוך רב ולרוב עם חומרים קשים להסרה כמו כתמי
צבע טיח, אבק על הרצפה ובכל מקום. אם תנסו לנקות בכוחות עצמכם זו תהיה משימה קשה מדי, אז תיערכו לניקיון מראש כדי להגיע מוכנים לשיפוץ היפה.
לכן חשוב להיערך ולקבל את שירותיה של חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ מקצועית עם שירותי ניקיון נרחבים ומקצועיים הכוללים חומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי.

 

ניקיון דירה לאחר שיפוץ תוך כדי עשיית שימוש במכשור מקצועי ואף בחומר מחטא

כאשר עסקינן הודות הזמנת שירות של ניקיון דירה לאחר שיפוץ הנכם עשויים להיות רגועים בכל מישור אפשרי, כמו לדוגמה – כאשר ברשות
חברת הניקיון יש מכונת קיטור איכותית, אשר מסלקת כתמים קשים וכן מחטאה את כל  פאתי הדירה שלכם. אפשר לקבוע זמן אשר בו הנכם פנויים, בשל כך
כי לחברת הניקוי קיים באמתחתה צוות של עובדים אשר פועל במשמרות, באופן כזה שבמידה ומסתדר לכם בפרט בשעות בין ערביים, אפשר
יהיה להזמין את השירות של ניקיון אף בשעות בין ערביים שמתאימות לכם ביותר.

עליכם לתור אחר חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ בסביבה שבה הנכם דרים

במידה והנכם דרים באזור הדרום. אל לכם לבקש שירות מאת חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ אשר פועלת באזור הצפון, מפאת גורם זה צריך לתור אחר חברת
ניקוי במקום שסמוך לאזור המגורים שלכם, דבר אשר מוודא את הגעת אנשי הניקוי במועד שנקבע מבעוד מועד. חברת ניקיון איכותית תעמוד
בלוח הזמנים שנקבע מלכתחילה ותבוא אליכם מלווה בציוד וגם בחומרי ניקיון ספציפיים עבור קרצוף הבית שלכם.
השירות של חברת ניקוי מורכב מכל מיני אלמנים, בשל כך כי שוק הניקוי התפתח באופן מטאורי עם חלוף השנים ואף אפשר
לאתר שירות אפקטיבי, כמו למשל – ניקיון של בית לאחר שיפוץ. שירות זה מורכב ביותר והן עסקינן הודות ניקוי אינטנסיבי וכן מסועף, שגם
יכול להתמשך מספר ימים, תלוי בסיטואציה של הבית שלכם. חברת הניקיון תגרד ברוך על ידי כלים ייעודיים , מלט ואף טיח שנדבקו אל הקיר
או אל הצוהר, ללא שתביא להסבת מזק לכל מיני אינסטרומנטים בדירה שלכם. חברת הניקיון תטפל בפינוי כל הזבל והן תינגע בכל פינה.
לרשותכם יוענק בית דנדש ומבריק ואף לא תאמינו כאשר תיווכחו בפער של טרם הניקיון ושל לאחר הניקיון.

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – חוסכים כסף

ברגע שהנכם מחזיקים עוזרת בית, הנכם נאלצים לשלם לה סכום כל שהוא פר שעה, אבל בזאת לא תם העניין צריך לשלם לה
ביטוח לאומי ועוד כל מיני הוצאות, כמו למשל – תנאים סוציאליים, לדוגמה – ימי מחלה, פנסיה, ימי חופשה וכיוצא בזאת.
כאשר תפנו לכיוון של חברת
ניקיונות של דירה לאחר שיפוץ – לא תידרשו בהוצאות האלו, בשל כך כי בעל חברת הניקיון
הוא זה אשר נשא בתשלום על העובדים שלו. באופן כזה תחסכו המון ככסף פר שנה, בהבדל בין עוזרת בית לבין חברת ניקיון איכותית.
לעמוד הפוסט תאריך: 13/06/2019 11:23:00 תגובות:
מספר עמודים: 2
 1  2   הבא