המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון דירה מקבלן
דף הבית >> ניקיון דירה מקבלן
 

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן
התחלה חדשה ונקייה עם ניקיון דירה מקבלן

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתם את המפתחות לדירה החדשה שלכם וההתרגשות גדולה! במקרה של רכישת דירה ישירות מקבלן, התחושה אף יותר מיוחדת.
לאחר מספר חודשים של ארגונים וסידורים לקראת המעבר הכוללים לא מעט בירוקרטיה, רכישות רבות עבור הבית- רהיטים, כלים והרשימה עוד ארוכה, הרגע שלכם סוף סוף הגיע. כל מה שנותר לכם הוא רק לסדר את הרהיטים והחפצים שלכם בבית, והוא מוכן, נכון? לא בדיוק...
ובכן, כאשר אתם מקבלים דירה מקבלן, מה שאומר שאף אחד לא גר בדירה מעולם לפניכם- אתם מקבלים אותה במצב בו השאיר אותה בעל המקצוע האחרון שסיפק שירות, עם כל הלכלוך והפסולת התעשייתית שהשאירו גם קודמיו. בעלי מקצוע רבים אינם דואגים לנקות אחריהם, במיוחד בדירות חדשות בהן אף אחד עדיין לא מתגורר, ועל כן המטלה עוברת באופן בלעדי לדייר הראשון שיזכה לגור בהן.
ניקיון אחרי בעלי מקצוע שונה במהותו מהניקיון הביתי הקבוע שלנו, ולא רק בכמות הלכלוך והזמן הדרוש לנקות אותו- אלא גם בסוג שלו ובחומרים הדרושים על מנת להגיע לניקיון אמיתי.
הלכלוך התעשייתי כולל כתמי שמן וצבע המעטרים את המשקופים, הפאנלים והרצפות, וכן כמויות עצומות של אבק המגיע לכל פינה בבית. מיותר לציין כי בכדי לצלוח ניקיון דירה מקבלן בצורה הטובה ביותר, תיאלצו להשקיע שעות מרובות ומאמץ לא קטן, ועוד לא דיברנו על השגת כל החומרים וכלי הניקוי המתאימים.
על מנת שתוכלו לוודא שהכניסה שלכם לדירה החדשה תהיה מושלמת ומרגשת באמת, אל תהססו לרתום אותנו לעזרתכם. במקום לבלות שעות אם לא ימים בבחירת מוצרי ניקיון ובמרדף אחרי השעון והאבק- השאירו לנו את העבודה הקשה, ואתם רק תדאגו לעיצוב.

זקוקים לעזרה עם ניקיון דירה חדשה? להלן ההנחיות-

לאחר שטרחתם לארגן את כל מה שצריך לקראת המעבר, והחלטתם שאתם מזמינים אותנו לניקיון ראשון ויסודי של הבית החדש, הגעתם לשלב המהנה ביותר- המתנה למישהו אחר שיגיע לנקות את הדירה החדשה שלכם, יש פינוק גדול מזה?
במידה וההזמנה היא ניקיון דירה מקבלן, מה נותר לכם לעשות?
אם כבר הובלתם את כל מה שצריך למקום החדש- וודאו שהרצפה ריקה מחפצים למעט רהיטים כמובן, ובמידה והדירה ריקה לחלוטין- אתם רק צריכים לפתוח לנו את הדלת ועבודתכם הסתיימה.
אנו דואגים להגיע עם כל הציוד הנדרש לגרום לבית שלכם להיראות, להריח ולהרגיש נפלא ומבריק.

ניקיון דירות חדשות - המקצוענים ניקיון

קניית דירה מקבלן הינה מצב מרגש במיוחד ואף עלותה רבה. כאשר רוכשים דירה מידי קבלן, מעוניינים לדעת כי קיימים סטנדרטים עצומים של בקרת איכות והן דממת אלחוט עבור הטווח הרחוק. במקביל חכך, בפרט העת ההתחלתית בתום הענקה של המפתח וכן של האכלוס הם אשר מייצרים את הקושי הכי רב. בעת הזו, יש קושי של התרגלות אל מגורים בתוך בית וגם כמעט לא ניתן להיאבק עם קשת של משימות בירוקרטיות. כמו כן, הללו ספציפית המועד אשר בן יש לדאוג יותר עבור ניקיון דירות מקבלן.

איך מנקים בית אחרי שיפוץ

הבשורה המשמחת כי קיים מענה עבור התחום של ניקיונות דירה מקבלן. במצב כזה המענה המיטבי ביותר עשוי להיות לגשת אל בעלי מקצוע. שכירה של שירות של בעל מקצוע  נותן בידכם לאגד את כל מיני השירותים של דירה מידי קבלן באותו מקום. על ידי אגירה של שירותים באותו מקום ניתן לתאם אף את הניקוי של הבית שלכם, אף את הטיפול במטלות מסוימות ואף את הניקוי של חדר מדרגות, הווה אומר, שכירת שירות של חברה איכותי הינה הצעד ההתחלתי בתוך הנתיב אל חדירה אל בית אשר הינו אסתטי. כאשר ניגשים אל חברה איכותית, אשר מומחית בשירות של ניקיון בית מקבלן, הכי פשוט להיכנס ללא דאגות וכן לחסוך בתשלומים, למעט הניקיון עצמו, המעלה של שכירת שירותים של חברה איכותית הינה שלא נדרש לבזבז סתם שעות עבודה – הדבר אף שווה ממון ואף הופך את ההשקעה לכדי כדאית.

ניקיון בתים מחירון

בטרם כל דבר, שמא הנכם שואלים את עצמכם היכן מסתתר השכל הישר לנקות את הבית עוד בטרם שהחדרתם אליו ריהוט? ברם תידרשו כפי הסביר לנקות אותו שוב בתום שכל המובילים יגמרו את פועלם. הנכם לא טועים, אבל השירות של ניקיון דירה מקבלנים מטרתו עבור יעד שונה בוודאות, מעט כדי לנקות את הבית שלכם, על מנת שיהיה ניתן לדור בו – ולמעלה כדי להוריד את כל הכתמים אשר קיימי בה בתום שגמרו לבנות אותה.
בצורה טבעית, כאשר קיבלתם את הבית באופן ישיר מן הקבלן, הנכם תמצאו כי הנה מסואבת ביותר, ככלות הכל קבלן לא נדרש לתת בידכם בית מבריק כפי שבהדמיה או לחלופין גם לטפל בזאת שיותר אחריו בית נקי. מפאת כל, כדי שיהיה באפשרותכם להוריד את כל הזוהמה וכן להכניס את הריהוט אל הבית הנקי שלכם, הנכם נדרשים לערוך ניקיון דירה אחרי שיפוץ עוד כאשר הדירה בהחלט ריקה וחפה מן כל ריהוט.