המבריק - ניקיון דירה מקבלן
דף הבית >> ניקיון דירה מקבלן
 

התחלה חדשה ונקייה עם ניקיון דירה מקבלן

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתם את המפתחות לדירה החדשה שלכם וההתרגשות גדולה! במקרה של רכישת דירה ישירות מקבלן, התחושה אף יותר מיוחדת.
לאחר מספר חודשים של ארגונים וסידורים לקראת המעבר הכוללים לא מעט בירוקרטיה, רכישות רבות עבור הבית- רהיטים, כלים והרשימה עוד ארוכה, הרגע שלכם סוף סוף הגיע. כל מה שנותר לכם הוא רק לסדר את הרהיטים והחפצים שלכם בבית, והוא מוכן, נכון? לא בדיוק...
ובכן, כאשר אתם מקבלים דירה מקבלן, מה שאומר שאף אחד לא גר בדירה מעולם לפניכם- אתם מקבלים אותה במצב בו השאיר אותה בעל המקצוע האחרון שסיפק שירות, עם כל הלכלוך והפסולת התעשייתית שהשאירו גם קודמיו. בעלי מקצוע רבים אינם דואגים לנקות אחריהם, במיוחד בדירות חדשות בהן אף אחד עדיין לא מתגורר, ועל כן המטלה עוברת באופן בלעדי לדייר הראשון שיזכה לגור בהן.
ניקיון אחרי בעלי מקצוע שונה במהותו מהניקיון הביתי הקבוע שלנו, ולא רק בכמות הלכלוך והזמן הדרוש לנקות אותו- אלא גם בסוג שלו ובחומרים הדרושים על מנת להגיע לניקיון אמיתי.
הלכלוך התעשייתי כולל כתמי שמן וצבע המעטרים את המשקופים, הפאנלים והרצפות, וכן כמויות עצומות של אבק המגיע לכל פינה בבית. מיותר לציין כי בכדי לצלוח ניקיון דירה מקבלן בצורה הטובה ביותר, תיאלצו להשקיע שעות מרובות ומאמץ לא קטן, ועוד לא דיברנו על השגת כל החומרים וכלי הניקוי המתאימים.
על מנת שתוכלו לוודא שהכניסה שלכם לדירה החדשה תהיה מושלמת ומרגשת באמת, אל תהססו לרתום אותנו לעזרתכם. במקום לבלות שעות אם לא ימים בבחירת מוצרי ניקיון ובמרדף אחרי השעון והאבק- השאירו לנו את העבודה הקשה, ואתם רק תדאגו לעיצוב.

זקוקים לעזרה עם ניקיון דירה חדשה? להלן ההנחיות-

לאחר שטרחתם לארגן את כל מה שצריך לקראת המעבר, והחלטתם שאתם מזמינים אותנו לניקיון ראשון ויסודי של הבית החדש, הגעתם לשלב המהנה ביותר- המתנה למישהו אחר שיגיע לנקות את הדירה החדשה שלכם, יש פינוק גדול מזה?
במידה וההזמנה היא ניקיון דירה מקבלן, מה נותר לכם לעשות?
אם כבר הובלתם את כל מה שצריך למקום החדש- וודאו שהרצפה ריקה מחפצים למעט רהיטים כמובן, ובמידה והדירה ריקה לחלוטין- אתם רק צריכים לפתוח לנו את הדלת ועבודתכם הסתיימה.
אנו דואגים להגיע עם כל הציוד הנדרש לגרום לבית שלכם להיראות, להריח ולהרגיש נפלא ומבריק.
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות