המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ
דף הבית >> חברת ניקיון אחרי שיפוץ
 

כיצד תבחרו חברת ניקיון אחרי שיפוץ בבית?

לכל מי שמנוסה בשיפוץ, ברור כי לכל שיפוץ שלושה שלבים- שלב הכנת הבית והנפש לקראת השיפוץ, שלב שני והוא השיפוץ עצמו המתבצע על ידי אנשי מקצוע, והשלב השלישי והאחרון והוא ארגון הבית, ניקיון יסודי שלו והשבתו למצבו התקין.
החלק האחרון הוא המספק ביותר, שכן ראשית-הוא בשליטתנו ולא באחריותם של אנשי המקצוע, ושנית- אנו זוכים לראות את ההתקדמות צעד אחר צעד בידיעה שאנחנו אלה האחראים על התוצאה הסופית המעניקה תחושה נפלאה של הישג ממנו נהנה לזמן ארוך.
עם כל ההנאה שבניקיון הבית לאחר השיפוץ, זו עדיין מטלה לא פשוטה שכן מדובר באי סדר ולכלוך בסדר גודל שאינו שכיח ואינו דומה לבלאגן הרגיל עליו אנו משתלטים בניקיון הבית השבועי. ניקיון שכזה דורש הסרת כתמים, ניקוי אבק רב מפינות שונות בבית ולעתים מרהיטים וחפצי נוי קטנים, מה שהופך את העבודה למאתגרת יותר.
על מנת להקל על עצמכם וליהנות מיתרונות השיפוץ ללא המאמץ המיותר, יש באפשרותכם להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ הבית, ובכך לחסוך את הזמן הכרוך במטלה זו.
על מה חשוב להקפיד כשבוחרים את החברה המתאימה?
*יש לוודא כי העובדים בחברה מנוסים בעבודה עם חומרי ניקיון עוצמתיים וכי הם מודעים לכללי הבטיחות בנושא.
*מומלץ לשאול לגבי ניסיון בניקיונות לאחר שיפוץ, שכאמור הם שונים מניקיונות רגילים.
*חשוב לברר כיצד החברה שומרת על רהיטים וחפצים קיימים בבית מפני רטיבות או מגע של חומרי ניקוי
*ניתן לבדוק האם חומרי הניקוי שברשותם בטוחים לשימוש בקרבת אנשים או שמא יש צורך באוורור הבית ופינוי של הדיירים בזמן העבודה.
לכל שאלה או תהייה, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע ולייעץ.

העסקת חברת ניקיון על פני ניקיון הבית לאחר שיפוץ בעצמנו, מדוע?

מעבר לזמן שאתם מרוויחים כשאתם מאפשרים לגוף חיצוני לנקות לכם את הבית לאחר שיפוץ, ישנם יתרונות נוספים הנוגעים לרמות המקצועיות של הניקיון.
כאשר אתם בוחרים להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ, אתם יודעים שהבית שלכם ייראה פי כמה יותר נקי ומצוחצח מאשר אם הייתם עושים זאת בעצמכם, וזאת משום שאנו דואגים להחזיק את חומרי הניקוי והכלים המשוכללים והאיכותיים ביותר הזמינים בתחום שלנו. בין אם זהו פוליש קריסטל או אקרילי, ובין אם עטיפת הרהיטים להגנה עליהם- אתם מקבלים שירות ויאייפי.
תנו למקצוענים לעשות את העבודה הקשה והזמינו ניקיון לדירה החדשה.
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות