המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - חברת ניקיון אחרי שיפוץ
דף הבית >> חברת ניקיון אחרי שיפוץ
 

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

חברת ניקיון אחרי שיפוץ
כיצד תבחרו חברת ניקיון אחרי שיפוץ בבית?

לכל מי שמנוסה בשיפוץ, ברור כי לכל שיפוץ שלושה שלבים- שלב הכנת הבית והנפש לקראת השיפוץ, שלב שני והוא השיפוץ עצמו המתבצע על ידי אנשי מקצוע, והשלב השלישי והאחרון והוא ארגון הבית, ניקיון יסודי שלו והשבתו למצבו התקין.
החלק האחרון הוא המספק ביותר, שכן ראשית-הוא בשליטתנו ולא באחריותם של אנשי המקצוע, ושנית- אנו זוכים לראות את ההתקדמות צעד אחר צעד בידיעה שאנחנו אלה האחראים על התוצאה הסופית המעניקה תחושה נפלאה של הישג ממנו נהנה לזמן ארוך.
עם כל ההנאה שבניקיון הבית לאחר השיפוץ, זו עדיין מטלה לא פשוטה שכן מדובר באי סדר ולכלוך בסדר גודל שאינו שכיח ואינו דומה לבלאגן הרגיל עליו אנו משתלטים בניקיון הבית השבועי. ניקיון שכזה דורש הסרת כתמים, ניקוי אבק רב מפינות שונות בבית ולעתים מרהיטים וחפצי נוי קטנים, מה שהופך את העבודה למאתגרת יותר.
על מנת להקל על עצמכם וליהנות מיתרונות השיפוץ ללא המאמץ המיותר, יש באפשרותכם להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ הבית, ובכך לחסוך את הזמן הכרוך במטלה זו.
על מה חשוב להקפיד כשבוחרים את החברה המתאימה?
*יש לוודא כי העובדים בחברה מנוסים בעבודה עם חומרי ניקיון עוצמתיים וכי הם מודעים לכללי הבטיחות בנושא.
*מומלץ לשאול לגבי ניסיון בניקיונות לאחר שיפוץ, שכאמור הם שונים מניקיונות רגילים.
*חשוב לברר כיצד החברה שומרת על רהיטים וחפצים קיימים בבית מפני רטיבות או מגע של חומרי ניקוי
*ניתן לבדוק האם חומרי הניקוי שברשותם בטוחים לשימוש בקרבת אנשים או שמא יש צורך באוורור הבית ופינוי של הדיירים בזמן העבודה.
לכל שאלה או תהייה, צרו עימנו קשר ונשמח לסייע ולייעץ.

העסקת חברת ניקיון על פני ניקיון הבית לאחר שיפוץ בעצמנו, מדוע?

מעבר לזמן שאתם מרוויחים כשאתם מאפשרים לגוף חיצוני לנקות לכם את הבית לאחר שיפוץ, ישנם יתרונות נוספים הנוגעים לרמות המקצועיות של הניקיון.
כאשר אתם בוחרים להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ, אתם יודעים שהבית שלכם ייראה פי כמה יותר נקי ומצוחצח מאשר אם הייתם עושים זאת בעצמכם, וזאת משום שאנו דואגים להחזיק את חומרי הניקוי והכלים המשוכללים והאיכותיים ביותר הזמינים בתחום שלנו. בין אם זהו פוליש קריסטל או אקרילי, ובין אם עטיפת הרהיטים להגנה עליהם- אתם מקבלים שירות ויאייפי.
תנו למקצוענים לעשות את העבודה הקשה והזמינו ניקיון לדירה החדשה.

 

עזבו את המגב והזמינו חברת ניקיון אחרי שיפוץ

אנו רגילים לראות עובדי ניקיון במקומות ציבוריים כמו המשרד שלנו או מלונות שונים, פחות במקומות פרטיים ובטח שלא בביתנו הפרטי.
לרוב, בעלי המקצוע המגיעים אלינו מספקים שירות שלא נוכל לבצע בעצמנו כמו חשמל, צנרת או גינון, ולא פעולות שאנו מבצעים בבית כמעט בכל יום כמו ניקיון.
מי יודע יותר טוב מאיתנו היכן מצטבר יותר לכלוך ברחבי הבית וכיצד לנקות את הרהיטים והמשטחים באופן שישמור ויגן עליהם מפני נזקים? רק אנחנו כמובן.
עם זאת, מצב בו אנו משפצים את הבית שלנו הוא מצב חריג מאחר והלכלוך המצטבר בסוף התהליך אינו דומה לזה הקיים לאחר שבוע רגיל בבית בו נמצאים בני המשפחה. 
הלכלוך עמו אנו מתמודדים בסוף תהליך שיפוץ הינו לכלוך תעשייתי, כלומר שאריות חומרים, נוזלים ושמנים שקשה מאוד להסיר ללא הציוד וחומרי הניקוי הנכונים והמיועדים לכך. 
כאשר אתם נעזרים בשירות של חברת ניקיון אחרי שיפוץ נרחב, אתם למעשה מבטיחים לעצמכם כי לאחר סיום עבודתם, הבית יחזור למצב בו היה לפני השיפוץ ואף טוב מכך- וללא שאריות חומרים או כתמים שלא תוכלו להסיר בעצמכם.
נוסף על כך, העובדים שלנו מגיעים עם הגנה מפני שאיפת אדי חומרי הניקוי לשמירה על בריאותם בעת העבודה, בניגוד לניקיון הביתי לשמו רובנו משתמשים באקונומיקה שאף היא עלולה להזיק בעת שאיפת האדים העולים ממנה.
לסיכום, הסירו ספק מליבכם ובחרו באפשרות המקצועית והנכונה עבורכם ועבור הבית שלכם- היעזרו בנו לניקיון כל בית בכל מצב, אנחנו כבר נתמודד בשבילכם.

שירות ניקיון אחרי שיפוץ

אצלנו ב"המבריק" אספנו את העובדים הכי יסודיים ומנוסים על מנת להפוך את חוויית הלקוח למפנקת, ולהרבה יותר מרק ניקיון הבית.
כאשר אתם יוצרים קשר עם חברת ניקיון אחרי שיפוץ כמו "המבריק", נרצה ראשית לדעת האם אתם נמצאים במהלכו של השיפוץ או בסיומו, וכן מה גודל הבית והאם מדובר בבית קומות או קרקע.
לאחר מכן, עם הגעתנו, נאמוד את החללים המיועדים, ונתאים לכל צורך את המכשירים וחומרי הניקוי הייעודיים עבורו. ממש לפני תחילת ביצוע העבודה- נוודא כי כל הרהיטים שאינם מקובעים אכן רחוקים לשם הגנה עליהם וכי ניתן לעבוד ללא חשש מנזקים.
אנו נדאג לכסות כל פינה וכל משטח בבית כך שבסוף הניקיון לא יהיה זכר ללכלוך שהותיר אחריו השיפוץ וכי אתם נכנסים לדירה חדשה ונעימה

פוליש לדירה חדשה

שיפצתם את הבית שלכם, נשאתם בהרבה תשלומים ואף כעת אחרי שכל הסיאוב כבר שקע, הנכם עשויים להבחין בבית החדש והן המשופץ שלכם, או לחלופין לאו, בשל כך כי הכל מזוהם וכן בכאוס וגם מלא ביותרת של שיפוץ. כיצד עליכם להתנהל כעת? אחת מן החלופות היא לגשת אל חברת ניקיון לאחר שיפוץ, אשר תערוך למענכם ניקוי של הבית שלכם. אך מה היא העלות של הניקוי הלה, מה הוא טומן בחובו וגם מה משפיע על העלות של ניקיון? על מנת לסייע בידכם עם כל הנ"ל, כתבנו מאמר ה של עלויות של ניקיון בית בתום שיפוץ ואף המלצות אשר יסייעו עבורכם להמעיט במחיר של ניקוי הבית שלכם.

ניקיון דירה ישנה

ניקוי של הבית שלכם בתום שיפוץ כולל ניקוי שלם שלו והן היעד שלו הנו לטשטש כל סימן של השיפוץ, כה שבגמר הניקוי יהיה באפשרותם לחדור לבית שלם ולדור בו. חברות ניקיון אחרי שיפוץ כבר תנקה את כל יתרת האבק וכן הטיח מהבית שלכם, את מריחות הגוון וגם הרובה, תקרצף לעומק את המרצפות, תנקה את הפנלים, את התריסים את חדרי המקלחת וגם את הכיורים – כל מה אשר נדרש על מנת להביא את הבית שלכם אל סיטואציה אופטימלית. אך, תנו את דעתכם על כך כי קיימים אלמנטים אשר חברת ניקוי אינה מבצעת בתוך מערך של ניקוי בסיום שיפוץ. כמו לדוגמא – פינוי של סיאוב, הינו תחת אמונו רק של קבלן שיפוצים. כמו כן, היא אינה מנקה קירות של בית ואף לא עוסקת בתוך ניקיון של כל מיני מוצרי חשמל.

ניקיון דירה חדשה

בדרך כלל, הצעת מחיר בשביל ניקוי של בית בתום שיפוץ תבוצע תוך כדי שיחת טלפון עם נציג של חברת ניקיון אחרי שיפוצים. בתוך השיחה הלה הנכם צריכים לתאר בפניה מה גודל הנכס שלכם, איזה שיפוץ ערכתם והן מה בדיוק הנכם מעוניינים כי היא תבצע. בהלימה לנתונים הללו וכן לעוד פרמטרים, תוענק בידכם הצעת מחיר הולמת. במקביך לכך, בכל מיני מצבים יש משמעות לכך כי הינה תבוא הלכה למעשה אל הבית שלכם על מנת להתרשם מהסיבוך של הפעולה וגם רק בתום זאת, תוענק בידכם הצעת מחיר הולמת.
בתום אשר הוענקה לכם הצעת מחיר, מעת הנ"ל חברת ניקיון לאחר שיפוץ אינה עשויה לערוך שינוי של עלות הניקוי. אף במידה והיא תמצא במהלך העבודה כי פעולת הניקוי יותר מסובכת ממה שהיא חשבה או לחלופין שעליה לעשות שימוש בתוך חומר ניקוי אשר עלותו רבה בפרט – אין זה מתקשר אליכם יותר.