פולשי אקרילי לרצפה | המבריק חברה לניקיון

פוליש אקרילי לרצפה

פוליש אקרילי לרצפה: מתי כדאי?
איך פוליש אקרילי שונה מסוגי פוליש אחרים? האם הוא הסוג הטוב ביותר עבורכם? בואו לגלות...


כשאתם בונים או משפצים, חשוב מאד להסתכל כמה שנים קדימה ולתכנן איך תשמרו בצורה הטובה ביותר על הבית או המשרד.  הצד האסתטי בוודאי תופס מקום רב, אבל מצד שני, לא תמיד הדבר היפה והמבריק ביותר הוא הדבר שישמור בצורה הטובה ביותר על הנכס שלכם. במילים אחרות, "לא כל הנוצץ זהב." 
 
פוליש אקרילי הוא לא הפוליש המבריק ביותר שתמצאו, אבל הוא הפוליש שישמור הכי טוב על הרצפה שלכם. פוליש אקרילי לרצפה שומר על הרצפה משריטות וכתמים שונים, בכך שהוא יוצר שכבה שמגינה על הרצפה עצמה. כמו כן, פוליש אקרילי לא מעביר חשמל סטטי, מונע התחשמלות, ושומר על הרצפה מחומרים כימיים שונים. 

פוליש אקרילי לרצפה הוא פוליש בטוח, איכותי, ועמיד עבור כל רצפה
 
את שכבת הפוליש מורחים על הרצפה לאחר קירצוף, ותוך כדי שימוש במכונת פוליש מיוחדת. פעולת הקירצוף מבוצעת כדי שהרצפה תהיה בגובה אחיד (תתפלאו כמה פעמים הרצפה היא ממש לא בגובה אחיד), נקייה, בלי שריטות, וללא כתמים. אחרי שמקרצפים את הרצפה, סותמים חורים וסדקים, ולאחר מכן מורחים את הפוליש במאצעות המכונה המיועדת לכך. 
 
לחובבי העשה זאת בעצמך,
אפשר כמובן למרוח לבד את שכבת הפוליש האקרילי ולקבל תוצאה סבירה. הביצוע אפילו די פשוט. אתם קונים פוליש, שוכרים את המכונה, ומפסידים יום עבודה שלם, ובסוף היום כבר סיימתם את כל הרצפה. עם זאת, התוצאה לא תהיה מעולה ולכן כדאי הרבה יותר להזמין מומחה, כדי שתוכלו לקבל את התוצאה הטובה ביותר. כדאי לחדש את הפוליש האקרילי כפעם בחמש שנים, כדי שהרצפה תישאר מוגנת ומבריקה.

למי מיועד פוליש אקרילי לרצפות?
פוליש אקרילי יכול להתאים לכל מרחב – בית, מסעדה, בית משפט, קופת חולים, או כל מקום אחר. עם זאת, הוא מתאים במיוחד למקומות ציבוריים בהם מסתובבים המון בני אדם והרצפה סופגת הרבה שימוש ושטיפות כמה פעמים ביום. כמו כן, בכל מקום בו משתמשים בחשמל או חומרים כימיים, פוליש אקרילי יהיה הפוליש הטוב והבטוח ביותר עבור העובדים, ועוברים ושבים.