חברת ניקיון או עוזרת

זמינות העוזרת
מי שהתרגל לקבל שירותי ניקיון באופן שוטף, מתקשה לתפקד ללא העוזרת. עוזרות שעובדות באופן פרטי, עובדות בדרך כלל ללא גיבוי. בצורה זו, כשהן חולות או לוקחות כמה ימי חופש – אין מי שיחליף אותן. לא כך הוא הדבר עם חברות ניקיון – ברגע שהעוזרת הקבועה לא יכולה להגיע מכל סיבה שהיא, החברה תישלח מחליפה שתבצע את העבודה. באותו האופן, אם המשפחה לא מרוצה מעבודתה של העוזרת, היא צריכה לחפש מחליפה לבד, ובשל הדרישה הגבוהה לשירותי ניקיון ללקוחות פרטיים, קשה מאוד למצוא עובדת טובה. לקוחות של חברת ניקיון, לעומת זאת, יכולים פשוט לפנות לחברה, ומייד יקבלו מחליפה.
 
בעיות התנהגות של העובדת
שירותי ניקיון ללקוחות פרטיים הפכו זה מכבר למובנים מאליהם, עם זאת, יש לזכור שמדובר במצב רגיש מאוד – אדם זר לחלוטין נכנס לבית המשפחה ומקבל גישה לכל החפצים שלהם. ישנם לא מעט מקרים בהם העוזרות הואשמו בצדק או לא בצדק בגניבה. מטבע הדברים, חששות אלו רלוונטיים יותר לאנשים שרק מתחילים לקבל שירותי ניקיון, אך ההתמודדות עם הסיטואציה אינה פשוטה – לא לעוזרת ולא למשפחה שמקבלת את השירות. מהבחינה הזו, הרבה יותר קל לאנשים שעובדים מול חברת ניקיון, שכן הם מעבירים את התלונה למעסיק של העוזרת, ומתפקידה של חברת הניקיון לבדוק את הנושא. 

חברת המבריק מעמידה לרשותכם עוזרות בית מיומנות ומקצועיות, אשר יספקו לכם שירות העומד בציפיות שלכם. לא הייתם מרוצים? ספרו לנו ונדאג להתאים לכם את העוזרת הטובה ביותר בשבילכם. 
 
יותר ויותר משפחות בישראל פונות לעוזרות בית כדי לקבל סיוע בשמירה על הסדר והניקיון. דרישות שוק העבודה הישראלי הולכות ועולות, במקביל תרבות הפנאי הופכת להיות יותר ויותר מפותחת, וכך נשאר פחות ופחות זמן לעבודות תחזוקה הכרחיות בבית. ההתלבטות הגדולה של אותם אנשים היא האם לפנות לחברת ניקיון בתים או לחפש עובדת ניקיון עצמאית. 

יחסי עובד – מעביד 
כשאדם פרטי מעסיק עוזרת ניקיון באופן ישיר,
הוא צריך לשלם לה את כל התשלומים המוטלים על מעסיק על פי החוק – ביטוח לאומי, קרן פנסיה, דמי הבראה ועוד. כמו כן, יש לזכור שרק לאחרונה אושר מס מעסיקים נוסף. במילים אחרות, בין העובדת לבין המשפחה חלים יחסי עובד מעביד לכל דבר. במקרה והלקוחות לא מרוצים מהעבודה – הם האחראים הבלעדיים על פיטורים וחיפוש עובדת חדשה.

לעומת זאת, כשההיקשרות היא מול חברת ניקיון בתים – הקשר של מקבלי השירות הוא מול חברת הניקיון, כאשר מקבלי השירות הינם בעצם לקוחות של חברת הניקיון, ואינם נחשבים למעסיקיה של העוזרת. בצורה זו כל תשלומי המעסיק יוטלו על חברת הניקיון, כמו גם משימות נוספות של המעסיק – פיטורים, גיוס לעבודה, אישור חופשות ועוד.
טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות