ניקיון משרדים | המבריק חברה לניקיון

ניקיון משרדים

משרד נקי ומסודר, הוא בסיס להצלחת העסק שלכם.
 
כאשר נכנסים למשרד נקי, יש הרגשה של רצינות, אכפתיות ואחריות. השדר הוא, שבמשרד הזה העובדים יודעים מה הם עושים, מישהו מפקח עליהם ומקפיד שהכול יעשה בצורה מסודרת ומקצועי. מראה מרושל לעומת זאת, אינו נעים, משדר זלזול, חוסר מקצועיות וחוסר סדר. כשמגיעים למשרד כזה, מצפים לשירות גרוע, לחוסר אכפתיות וגם לתשלום נמוך עבור השירות שמקבלים. ברור לכל, שסביבה נקייה, נעימה והיגיינית הכרחית כדי ליצור אצל הלקוחות יחס חיובי כלפיכם.
 
למה צריך חברת ניקיון? אולי אפשר לעשות תורנות ניקיון בין העובדים?
כדי לשמור על חזות מקצועית ואיכותית אותה אתם מנסים למכור במשרד שלכם, אתם חייבים לשכור שירות של חברת ניקיון מקצועי, הרי אתם עובדים!  כל עובדי המשרד, עסוקים וטרודים בעניינים שהמשרד שלכם מתמחה בו, אף עובד לא רואה את עצמו כעובד ניקיון בנוסף לתפקיד אותו הוא ממלא. ככל שהמשרד גדול יותר, כך צרכי הניקיון שלו גדולים יותר וכוח האדם בו עסוק וטרוד יותר בענייני עבודה.

חברת ניקיון מקצועית, תאפשר לעובדי המשרד, לעשות את מה שהם טובים בו, בסביבה נעימה ואווירה טובה. חברת ניקיון תעניק לסביבת העבודה שלכם את הטיפול המסור שהיא זקוקה לו.

שירות מקצועי של ניקיון למשרדים גדולים, יעניק לכם שקט ובטחון שהמשרד שלכם משדר איכות ומקצועיות על בסיס קבוע, ללא מאמץ וללא עיסוק מיותר בניקיון
 
מה כולל ניקיון משרדים מקצועי?
ניקיון משרדים מקצועי, כולל: ריקון פחים ומאפרות, ניקיון שירותים, ניקיון מטבחון, הברקת חלונות, הברקת משטחי תצוגה, שאיבת אבק משטיחים, ספות וכורסאות, הסרת אבק שטיפת ריצפה ופוליש (הברקה). אכן, נדרשת הרבה מאוד עבודה והשקעה כדי שהמשרד יראה נקי ומסודר באופן קבוע. ברור שכדי להשיג את התוצאה הרצויה, משרד המשדר רצינות ואיכות יש להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית ורצינית
 
כל כמה זמן מתבצע ניקיון המשרד?
הדבר תלוי בעיקר במספר האנשים המבקרים במשרד. משרד שיש בו תנועה רבה של לקוחות או של עובדים, זקוק לניקיון לעיתים קרובות יותר. משרד שיש בו תנועה קבועה של אנשים שממלאים מאפרות, משתמשים בשירותים ואוכלים במטבחון – זקוק לניקיון יום-יומי.  משרד קטן המשמש 3-4 עובדים ולקוחות נכנסים אליו רק מספר פעמים ביום, זקוק לניקיון של פעם –פעמיים בשבוע, על פי הצורך.