פוליש קריסטל לרצפה | המבריק חברה לניקיון

פוליש קריסטל לרצפה

תוצאה מבריקה ביוחד: פוליש קריסטלי לרצפה
אם פעם חלמתם על רצפה מבריקה במיוחד, הגיע עכשיו תורכם לקבל כזו. הכל על פוליש קריסטלי לרצפה.


תמיד אחרי ששוטפים רצפה, הבית נראה טוב יותר, חדש יותר. ולפעמים, אנחנו נתקלים באנשים שתמיד, לא משנה מה, הרצפה שלהם נראית כאילו שטפו אותה עכשיו. איך הם עשו את זה? נכון, יש סיכוי שהם שטפו את הרצפה ממש לפני שהגעתם. אבל יש גם סיכוי טוב שהם השתמשו בפויש קריסטלי לרצפה כי ליצור את המראה המבריק והמיוחד..
 
פוליש קריסטלי לרצפה הוא פוליש שמתאים לבתים פרטיים, במיוחד ברצפות שיש, או רצפות ישנות שרוצים להחיות מחדש. הוא מתאים גם כן לבתים עם הרבה ילדים, שכן הוא אינו מחליק, ולמקומות אחרים בהם עוברים הרבה בני אדם כל יום. פוליש קריסטלי הוא לא מתאים לרצפות העשויות מקרמיקה או פורצלין.

פוליש קריסטלי ייתן לבית שלכם מראה יפה ונקי ללא מאמץ. אולם כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, תמיד כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע.
 
את הפוליש הקריסטלי מורחים על הרצפה לאחר שקירצפו את הרצפה עם מכונה מיוחדת וסתמו את כל החורים והסדקים. את הפוליש הקריסטלי שמים על הרצפה, ולאחר מכן, מורחים אותו בזהירות כדי שיכסה את הרצפה בצורה אחידה ויפה. כדי לשמור על הרצפה מבריקה ויפה, כדאי לטאטא רק עם מטאטא עדין ולשטוף את הרצפה עם מים וסמרטוט.

מה היתרון של פוליש קריסטלי לרצפה?
פוליש קריסטלי אינו מחליק ונשאר יפה גם אחרי שהולכים עליו, גוררים עליו רהיטים, וצובעים עליו. הוא לא סופג כתמים, קל לתחזק אותו, וזקוק לחידוש רק פעם בחמש שנים. בנוסף, פוליש קריסטלי לרצפה מעניק לבית או למשרד מראה יוקרתי ומרשים באופן אוטומטי וללא כל מאמץ. מדובר בחומר איכותי מאד, ועקב כך, פוליש קריסטלי הוא הפוליש הנפוץ ביותר בישראל.
 
כמובן, כמו בכל דבר אחר, כל אחד יכול לנסות לשים לבד את הפוליש הקריסטלי. אבל, כמו תמיד, רק אנשי מקצוע יידעו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. אם תבצע את הפוליש הקריסטלי בעצמך, יש סיכוי שתפסיד בסוף, כי תצטרך לחדש את הפוליש לאחר שנה-שנתיים במקום לאחר 5 שנים.