ליטוש מרצפות | המבריק חברה לניקיון

ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות – פתרון מבריק!
אם נמאס לכם ממראה הריצוף הקיים בבית או בעסק, משום שהוא כבר ישן, מחורץ וכולל כתמים שלא יורדים ולא משנה כמה ניסיתם, אתם בוודאי חושבים על החלפה של הריצוף. אמנם, אם תעשו זאת תוכלו ליהנות מריצוף חדש לגמרי, שיהיה נקי ומבריק, אבל תיאלצו להיפרד מסכום כסף לא קטן בכלל, שכן היום העלות של כל מרצפת היא גבוהה במיוחד, שלא לדבר על העבודה עצמה.

ומה הייתם אומרים לו ידעתם, כי באפשרותכם לחדש את מראה הריצוף הקיים בצורה כזאת שהוא ייראה בדיוק, אבל בדיוק, כמו חדש? בטח הייתם מעוניינים לשמוע עוד. בדיוק בשבילכם נכתב המאמר הזה, העוסק כולו בדרך הטובה ביותר להחזיר עטרה ליושנה ולהשיב למרצפות הקיימות את המראה המקורי שלהן. לדרך זו קוראים בשם המקצועי – ליטוש מרצפות.
 
יותר מבריק מפוליש
אם ניסיתם להיפטר מהכתמים שעל הרצפה שבביתכם או בבית העסק שלכם, בוודאי גם הזמנתם חברת ניקיון מקצועית שתבצע במקום פוליש. סביר להניח שמה שקרה הוא, שבאמת לתקופה מסוימת המרצפות נראו מבריקות יותר ונקיות, אולם סביר מאוד להניח גם, שלא כל הכתמים באמת הוסרו ושלאחר תקופה מסוימת המרצפות שוב נראו חסרות ברק, ישנות ומוזנחות. ליטוש מרצפות הוא פעולה אחרת לגמרי, אשר אמנם תורמת גם להברקת המרצפות, אולם היא גם מבטיחה שכל הכתמים, גם העקשנים ביותר, לא ייראו ושבסיום העבודה תוכלו ליהנות ממשטח ריצוף ישר, נקי ובוהק למרחוק. כמובן שעל משטח זה כדאי יהיה לבצע פוליש או הברקה קריסטלית, שיעניקו לו את המראה המושלם.

אז – אם אתם רוצים רצפה מבריקה שתיראה ממש כמו חדשה – התקשרו עוד היום לחברת המבריק ונשמח לספק לכם שירות מבריק שיחזיר לכם את הברק לעיניים
 
איך מתבצעת העבודה?
ליטוש מרצפות מתבצע באמצעות מכונות ליטוש אבן, אולם בטרם השימוש במכונה זו מבצעים ניקוי של החריצים שבין האריחים. ניקוי זה מתבצע באמצעות דיסק יהלום החורץ חריצים בעומק של 6-5 מ"מ וברוחב של 2-1 מ"מ. מנקים את כל הלכלוך ואת כל החומר שאטם את החריצים, וממלאים אותם בשנית באמצעות דבק אפוקסי (דבק שיש). לאחר המילוי והייבוש, שאורך כשעתיים, מיישרים את משטח הריצוף באמצעות מכונת ליטוש אבן.

היישור מתבצע באמצעות יהלומי גריסה המונחים על הריצוף, וכאשר המכונה עוברת עליהם הם "טוחנים" את המרצפות ויוצרים שטח ישר לגמרי. לאחר מכן משתמשים בכל פעם ביהלומים גסים פחות, עד שמגיעים למצב שבו לא רואים שום שריטה על אף מרצפת ומקבלים תוצאה שהיא כמעט מושלמת. במצב זה מבצעים הברקה קריסטלית או פוליש על המשטח, ומקבלים רצפה ישרה, ללא כתמים שנראית ממש כמו רצפה חדשה לגמרי. כל זאת – באמצעות הזמנת חברה שמבצעת ליטוש מרצפות במומחיות רבה, וללא צורך לשלם סכומים גבוהים כל כך בעבור החלפה של הריצוף.

כמובן, שתוצאותיו של ליטוש מרצפות תלויות במקצועיותה של החברה ובציוד שבו היא משתמשת, ולכן חשוב מאוד להזמין חברה בעלת ניסיון בתחום, שתספק לכם שירות מבריק, או בקיצור – חשוב מאוד להזמין את המבריק!
 
המבריק – שירות מלוטש!
חברת המבריק מתמחה בביצוע ליטוש מרצפות תוך שימת דגש על מקצועיות בעבודה ועל ביצועה בצורה ומבריקה, תרתי משמע. החברה עושה שימוש בציוד המתקדם ביותר בתחום ובחומרי הניקוי הטובים ביותר, ומעסיקה צוות עובדים מסור המחויב להשלמת העבודה על הצד הטוב ביותר.