ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ | המבריק שירותי ניקיון ופוליש

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ

ניקיונות קרמיקה אחרי שיפוץ לבחור חברה טובה

תמיד חשוב לבחור בחברות ניקיון טובות מאוד כי עליכם להיזהר מכל החובבניים כדי למנוע מעצמכם עוגמת נפש גדולה וחשוב לקבל מידע בסיסי על סוגי פוליש עם תהליכי הברקה שמחדירים תהליך חומרים לתוך השכבה של הרצפה וכך נוצרת ההברקה. חשוב להכיר את ההבדלים בין סוגי האריחים השונים הקיימים בשוק, כאשר  אריחי קרמיקה הם הקלים ביותר לניקוי, ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ.

ניקיון הקרמיקה אחרי שיפוץ לשמור על איכות החומר

רק כאשר החברה תדע לטפל היטב בכל סוג של קרמיקה לאמבטיה או לרצפה היא תחזיק מעמד לאורך שנים. כושר הספיגה של האריחים כאשר הוא גבוה גם הניקיון שלהם יהיה איכותי יותר ועמיד יותר לאורך השנים. אריחי קרמיקה שמיועדים לחיפוי חדר האמבט או המטבח, אינם מתלכלכים בקלות, אך יש לבצע בהם ניקוי ותחזוקה שוטפת איכותית, ולאחר מכן לקבל הדרכה על כיצד להמשיך ולנקות את האריחים לפחות אחת לשבוע. פעולת ניקוי קרמיקה בחדר האמבטיה למשל, יש לבצע באמצעות מטלית רטובה ועם חומרי ניקיון עדינים בלבד. לא נרצה ליצור נזק לקרמיקה היקרה אלא לשמור על איכות החומר. יש לשטוף אריחי קרמיקה בעזרת מים וחומץ ואם בכל זאת החברה החליטה לנקות את אריחי הקרמיקה עם חומרי ניקוי תעשייתיים, יש למצוא חומרי ניקוי שיתאימו לאריחי הקרמיקה הספציפיים שלכם ובשוק קיימים סוגים רבים של קרמיקה לכן יש לעיין על עלון חומר הבקבוק שבו נמצא חומר הניקוי. אלו נושאים שהחברה צריכה להקפיד עליהם וכן לבדוק איזה לכלוך הצטבר על הקרמיקה.

ניקוי קרמיקה אחרי השיפוץ שימוש נכון בחומרים לניקיון הקרמיקה

לשם ניקוי האבנית בקרמיקה, וכאשר יכולים להופיע כתמים לבנים על הקרמיקה יש לבצע במקרים אלה ניקוי קרמיקה באמצעות חומרי ניקוי מסירי אבנית מחברות איכותיות ומוכרות. חברת הניקוי מרססת את חומר הניקוי על אריחי הקרמיקה, ואז יש לשפשף באמצעות סקוטש עדין את האריחים, לשטוף עם מים ונגב עם מטלית יבשה. כל ניקיון איכותי ושמירה נכונה על אריחי הקרמיקה, תגרום לכם לשמור על האריחים בצורה קלה יותר. למשל, לא מומלץ לגרור רהיטים כבדים על אריחי קרמיקה כי אז זה יגרום לסימנים שיקשו על הניקוי ואף לפגום בהם. כאשר ישנם  כתמי חלודה על אריחי קרמיקה, יש להסיר אותם באמצעות לימון או סודה לשתייה מהולה עם מים ובמידה ונשפך לכם נוזל, יש לבצע מיד ניקוי כדי שהחומר לא ייספג ויהיה קשה להסירו, ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ.

כיצד נערכים לאחר ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ?

קודם כל, הנכם נדרשים להבין מן קבלן השיפוצים מה הינו צפי המצב של הבית שלכם עם תום השיפוץ, הווה אומר – בנוגע לפעולות טיח והן צבע, אופי השיפוץ, מידת הזבל שנאגר וכיוצא בזה . הבהרה זו של הקבלן תמנע ממנו להותיר זבל בבית שלכם עם תום ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ. אומנם מדובר במטלה שמהווה חלק מן השירות שלו, אבל בכל עת מומלץ להזכיר זאת, כי יש נטייה לבעלי מקצוע לשכוח את זה. לאחר שניתנה לכם תמונה באופן יחסי, הגיע העת לפנות אל חברת ניקיון. משמעותי ביותר לבקש שירות מן חברת הניקיון מינימום שבעה ימים מבעוד מועד ובעונת הקיץ מינימום שבועיים לפני. בטרם קבלת הצעת המחיר, מומלץ ביותר כי איש המקצוע יגיע אל הנכס שלכם, על מנת שיהיה באפשרותו  להחליט בשאלות משמעותיות, כמו לדוגמה – מה העת שלה הוא נזקק כדי לעבוד בנכס, כמה אנשי מקצוע נוספים עליו לגייס וכן באיזה אמצעים עליו לעשות שימוש. משמעותי כי קבלן השיפוצים יבוא לבית שלכם, על מנת למנוע עלייה של העלות  יותר מאוחר בפן של חברת הניקוי. קיימות המון חברות ניקיון אשר מעניקות בתחילת התהליך בטלפון הצעת מחיר שבדרך כלל נמוכה בכמעט חצי מן המתחרים שלהן, מחיר אשר מוכפל באופן ניכר במשך עת הניקיון, בשל כל מיני תוספות למיניהן. הלקוחות כבר אין להם דרך מילוט במצב הנוכחי שלהם, בשל כך כי כבר הזמינו הובלה או לחלופין התקנה של ריהוט ליום אחרי הניקיון ולפיכך, הם מחויבים לשלם עלות מוגזמת זו.

מה כולל ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ?

חברת הניקיון מבטיחה כי עד סיום הפרויקט של השיפוץ היא תבצע עברכם ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ ותגרום לבית שלכם לבהוק כאילו הוא נקנה רק היום. הניקוי לבית לאחר שיפוץ כולל את הבאות – ניקוי של מרצפות, חלונות, פנלים, שקעים ואף מפסקים, גופי תאורה וכן כלים סניטריים.

ציוד ועת עבודה של ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ

כפי שהשקעתם עת והן מאמץ ניכר בהחלטה הודות קרמיקה עבור המטבח שלכם – הנכם צריכים לדעת כיצד מתכוונים לנקות את הנכס שלכם.  בדרך כלל, הציוד מורכב ממכונה לצחצוח של הרצפות, תכשיר להורדת שאריות בנייה וכן חומרי ניקיון שונים. הדבר הכי מצוין טמון בכך כי תהיו נוכחים פיזית בבית שלכם, תתבוננו בציוד הניקיון ותבחינו בעצמם באם הינו מקצועי או לאו. כמו כן, הנכם יכולים לבקש כבר בשיחה הראשונית עם החברה באילו חומרים היא מתכוונת לעשות שימוש.

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ