חברת ניקיון לאחר שיפוץ

חברות ניקיון לאחר שיפוץ מה זה כולל

אם הזמנתם חברת ניקיון לאחר שיפוץ, הן אמורות לנקות את כל הדירה ולהביא אותה למצב איכותי ומבריק ביותר. זה צריך לכלול ניקוי יסודי ביותר אם זה מכל השאריות של הבניה, נסורת שנארה בכל פינה, לנקות כל כתם של טיח וצבע, כמובן גם לנקות רצפות, חלונות, תריסים וכלים. למעשה מדובר בעבודה רבה שחשוב גם שתתאמו את כולה יחד. כאן גם תצטרכו לשים לב לתכנון הזמן שלכם במעבר לדירה הרי לא תוכלו להיכנס לפני שהדירה נקייה וישנם גם אזורים שחשוב לנקות אותם במהירות כמו הרצפה, הארונות או לנקות את המטבח החדש, ואם אתם לחוצים בזמן או בכסף את תוכלו לתכנן מה לנקות לבד ומה לנקות בעזרת חברת ניקיון, חברת ניקיון לאחר שיפוץ.

חברת הניקיון לאחר שיפוץ פינוי הפסולת

חשוב לזכור שחברת הניקיון אינה מנקה כל דבר, למשל פינוי פסולת היא באחריותו הבלעדית של הקבלן ועליכם לכן לוודא כל פרט ולתאם הכל גם עם קבלן השיפוצים וגם עם חברת הניקיון. לא כל סוגי הפוליש השונים למשל בניקיון דירה וחשוב לבקש זאת בנפרד כי אולי יש על זה תשלום נפרד וכמובן שיש סוגי פוליש שונים.

חברת לניקיון לאחר שיפוץ סוגי הפוליש והניקיון הקיימים

למשל אם תרצו פוליש קריסטל זהו תהליך ניקוי בו שמחדיר שני חומרים לרצפה וכך נוצרת רצפה מבריקה זהו פוליש שמתאים למשל רק למרצפות שיש, לכן כאמור חשוב לקבל יעוץ ותאום מראש. לעומת זאת פוליש הווקס הוא חומר שעווה שנמרח בצורה אחידה על גבי הרצפה ומעניק לה ברק למראה נקי. חשוב להבין איך ינקו את הדירה שלכם. מכונה לקרצוף הרצפה למשל כוללת תכשירים להסרת שאריות בניה עם חומרי ניקוי שונים. חשוב גם שתהיו בעצמכם נוכחים בדירה או לבקש מראש באיזה חומרים או פוליש ישתמשו. ישנם חומרים העלולים להיות מסוכנים לבית שלכם למשל חומצת מלח שמזיקה לכלים סניטריים או למרצפות אם משתמשים בחומר בצורה לא נכונה וזה יכול לגרום גם לנזק בלתי הפיך בעיקר לברזים ולמרצפות. חשוב גם לדעת כמה זמן ימשך הניקיון כי זמן העבודה משתנה בהתאם לגודל הדירה, לכמות הלכלוך, האם הדירה מרוהטת ומהו סוג העבודה שאתם רוצים שתתבצע. זמן הניקיון יכול להימשך שמונה שעות וניקיון יסודי של דירה אחרי שיפוץ יכול לקחת גם חצי יממה, ואם רוצים פוליש קריסטלי יש להוסיף עוד כמה שעות עבודה וכדומה.
חברת ניקיון לאחר שיפוץ
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות