חברת ניקיון לאחר שיפוץ | המבריק שירותי ניקיון ופוליש

ניקיון דירה אחרי שיפוץ

ניקיון הדירה אחרי שיפוץ מהם סוגי הניקיון הקיימים

בדיוק כמו שתכננתם מה תקבלו בשיפוץ חשוב גם לתכנן את הניקיון ומה זה כולל, למשל פוליש קריסטל מחירו שונה מפוליש רגיל, כי זהו תהליך ניקוי בו מחדירים שני חומרים לרצפה, כדי ליצור מראה מבריק וזהו פוליש שמתאים למשל רק למרצפות שיש, לכן כאמור חשוב לקבל יעוץ ותאום מראש כדי לא ליצור נזקים לרצפות מסוגים שונים שלא כל חומר ניקוי מתאים להם. אם תרצו פוליש ווקס זהו חומר שעווה שנמרח בצורה אחידה על גבי הרצפה ומעניק ברק ומראה נקי, אז חשוב להבין איך ינקו את הרצפה ואת הדירה שלכם. כל מכונה לקרצוף הרצפה כוללת תכשירים כימיים להסרת שאריות לכלוך עם חומרי ניקוי שונים. חשוב יהיה לבקש מראש באיזה חומרים או פוליש ישתמשו ומה יש בדירה שלכם, כי ישנם חומרים העלולים להיות מסוכנים לבית שלכם למשל חומצת המלח שיכולה להזיק למרצפות אם משתמשים בחומר זה בצורה לא נכונה ואפילו זה עלול לגרום גם לנזק בלתי הפיך. חשוב גם לדעת כמה זמן ימשך הניקיון, כי אולי אתם מתכננים להיכנס לדירה במועד מסוים, להשכיר את הדירה או אולי להעביר ריהוט ואין טעם לעשות זאת ללא תיאום מסודר מראש כך שהעבודה תסתיים והדירה תהיה כבר נקייה. זמן העבודה משתנה גם בהתאם לגודל הדירה, לכמות הלכלוך שיש לנקות, מהו סוג העבודה שאתם רוצים שתתבצע וכדומה. זה יכול להימשך אולי שמונה שעות וניקיון יסודי של דירה אחרי שיפוץ יכול לקחת גם יממה שלמה, אולי אתם רוצים פוליש קריסטלי ואז יש להוסיף עוד שעות עבודה וכיוצא באלו, ניקיון דירה אחרי שיפוץ.

ניקיון דירות אחרי שיפוץ לבדוק מה כולל הניקיון

חברות ניקיון לאחר שיפוץ אמורות לנקות את כל הדירה, כך שתיכנסו לדירה חדשה במצב איכותי ומבריק ביותר. זה צריך לכלול ניקוי יסודי מכל השאריות של הבניה, שאריות הנסורת ולנקות כל כתם של טיח או צבע וכדומה. מדובר בעבודה רבה וחשוב גם שתתאמו אותה יחד. תצטרכו לשים לב לתכנון הזמן, הרי לא תוכלו להיכנס לפני שהדירה נקייה וישנם גם אזורים שחשוב לנקות במהירות בנוסף תוכלו לתכנן מה לנקות לבד ומה לנקות בעזרת חברת ניקיון.

ניקיונות דירה אחרי שיפוץ לפנות את כל הפסולת

חברת הניקיון אינה מנקה כל דבר, למשל פינוי פסולת ולכן עליכם לכן לוודא כל פרט ולתאם הכל גם עם קבלן השיפוצים וגם עם חברת הניקיון, ניקיון דירה אחרי שיפוץ.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ איך לחסוך בעלויות

אפשר לוודא שלא יצטבר במהלך השיפוצים לכלוך רב מלכתחילה, כך שתוכלו לחסוך בעלויות והניקיון יהיה מהיר יותר, כמובן אם תרצו תוכלו לקחת חלק בתהליכי הניקיון אך לא באלו המאסיביים שדורשים מיומנות ושימוש במכשירים, לכן כדאי לקבוע מראש עם הקבלן את כל תנאי השיפוץ כדי שלא תהיינה חריגות, למשל כל התנאים שבהם יעמוד בזמן השיפוץ, וזה יוכל להקל בניקיון שאחרי, למשל לשים סרטי הדבקה על מסגרות של חלונות, לכסות את הרצפה בעיתונים, לכסות ביריעות משטחים ולנקות פסולת מאסיבית שנשארת אחרי השיפוץ. חשוב לדעת שיש משטחים שלא ניתן כלל לנקות אותם אם יתלכלכו, למשל משטחי עץ שמתלכלכים בצבע או בשמן אז חשוב לעבור על כל פינה בבית. לפעמים אם נשאר לכלוך מועט אפשר לנקות לבד או אפשר להשאיר לחברה המקצועית רק את הדברים הגדולים והקשים יותר.

ניקיון הדירה אחרי שיפוץ מה חשוב לדעת 

חשוב תמיד לדעת שאת חברת הניקיון אין להזמין בזמן שהשיפוצים כי זה יהיה מיותר, וקשה יהיה לנקות. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון היא חברת ניקיון שנשמעת זולה מדי ולוקחת רק כמה מאות שקלים, זה נשמע חשוד. ואחרי השקעה של מאות אלפי שקלים בשיפוץ לא תרצו להיכנס להוצאות נוספות או מיותרות.

 ניקיון דירה אחרי שיפוצים לוודא מה המחיר

חשוב לזכור שמחיר זול מדי לניקיון עלול גם להעיד על עבודה חובבנית ביותר של החברה, או על שימוש בחומרי ניקיון שאולי הם ללא תווי תקן וכוללים חומצות שונות מסוכנות או שמזיקות לאיכות המוצרים בבית, מחירי ניקיון יכולים להיות כמה אלפי שקלים תלוי כמה חדרים כולל הדירה, האם אתם רוצים פוליש ומאיזה סוג, האם המחיר כולל מע"מ, מה גודל הדירה, האם היא מרוהטת ואז יש גם צורך בהזזת הרהיטים ושמירה עליהם, האם אתם מעוניינים בשירותים נוספים ובאלו חומרים כי לא כל חומר מתאים לכל רצפה למשל, האם מנקים כל פינה בבית או אולי רק את הרצפה, וכיוצא באלו. כל המחירים מתייחסים כאשר מדובר בשיפוץ בסיסי שלא כולל לכלוך חריג, אז אם יש לכם בדירה משהו שלדעתכם הוא חריג מהרגיל כדאי לעדכן על כך את חברת הניקיון.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות