ניקיון דירה אחרי שיפוץ

ניקיון הדירה אחרי שיפוץ מהם סוגי הניקיון הקיימים

בדיוק כמו שתכננתם מה תקבלו בשיפוץ חשוב גם לתכנן את הניקיון ומה זה כולל, למשל פוליש קריסטל מחירו שונה מפוליש רגיל, כי זהו תהליך ניקוי בו מחדירים שני חומרים לרצפה, כדי ליצור מראה מבריק וזהו פוליש שמתאים למשל רק למרצפות שיש, לכן כאמור חשוב לקבל יעוץ ותאום מראש כדי לא ליצור נזקים לרצפות מסוגים שונים שלא כל חומר ניקוי מתאים להם. אם תרצו פוליש ווקס זהו חומר שעווה שנמרח בצורה אחידה על גבי הרצפה ומעניק ברק ומראה נקי, אז חשוב להבין איך ינקו את הרצפה ואת הדירה שלכם. כל מכונה לקרצוף הרצפה כוללת תכשירים כימיים להסרת שאריות לכלוך עם חומרי ניקוי שונים. חשוב יהיה לבקש מראש באיזה חומרים או פוליש ישתמשו ומה יש בדירה שלכם, כי ישנם חומרים העלולים להיות מסוכנים לבית שלכם למשל חומצת המלח שיכולה להזיק למרצפות אם משתמשים בחומר זה בצורה לא נכונה ואפילו זה עלול לגרום גם לנזק בלתי הפיך. חשוב גם לדעת כמה זמן ימשך הניקיון, כי אולי אתם מתכננים להיכנס לדירה במועד מסוים, להשכיר את הדירה או אולי להעביר ריהוט ואין טעם לעשות זאת ללא תיאום מסודר מראש כך שהעבודה תסתיים והדירה תהיה כבר נקייה. זמן העבודה משתנה גם בהתאם לגודל הדירה, לכמות הלכלוך שיש לנקות, מהו סוג העבודה שאתם רוצים שתתבצע וכדומה. זה יכול להימשך אולי שמונה שעות וניקיון יסודי של דירה אחרי שיפוץ יכול לקחת גם יממה שלמה, אולי אתם רוצים פוליש קריסטלי ואז יש להוסיף עוד שעות עבודה וכיוצא באלו, ניקיון דירה אחרי שיפוץ.

ניקיון דירות אחרי שיפוץ לבדוק מה כולל הניקיון

חברות ניקיון לאחר שיפוץ אמורות לנקות את כל הדירה, כך שתיכנסו לדירה חדשה במצב איכותי ומבריק ביותר. זה צריך לכלול ניקוי יסודי מכל השאריות של הבניה, שאריות הנסורת ולנקות כל כתם של טיח או צבע וכדומה. מדובר בעבודה רבה וחשוב גם שתתאמו אותה יחד. תצטרכו לשים לב לתכנון הזמן, הרי לא תוכלו להיכנס לפני שהדירה נקייה וישנם גם אזורים שחשוב לנקות במהירות בנוסף תוכלו לתכנן מה לנקות לבד ומה לנקות בעזרת חברת ניקיון.

ניקיונות דירה אחרי שיפוץ לפנות את כל הפסולת

חברת הניקיון אינה מנקה כל דבר, למשל פינוי פסולת ולכן עליכם לכן לוודא כל פרט ולתאם הכל גם עם קבלן השיפוצים וגם עם חברת הניקיון.

טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות