נערכים נכון לצביעת הדירה

צביעת דירה הופכת לחלק חשוב מתהליכי העיצוב, שכן כיום כבר לא מדובר על צבע לבן, או צבע ניטרלי אחר, שכל מטרתו היא לבלוט כמה שפחות, אלא צבעים חיים ומיוחדים.

בחלק מהמקרים, עיצוב הקירות משפיע על מראה הבית יותר מאשר רהיטים או מוצרי טקסטיל. היות ומדובר בנושא חשוב ביותר, יש להיערך נכון לצביעה.
 
קירות שונים – צביעה שונה

 
יש להניח את הצבע על קיר חלק לחלוטין, אחרת התוצאה הסופית תהיה משובשת ולא מוגמרת. אם מדובר בקיר גבס, המשימה של הצבאי פשוטה יותר, שכן מדובר בפלטות שיוצרו בתנאים נוחים במפעל, מה שיוצר משטח חלק ונוח לעבודה. ברגע שמדובר בקיר בלוקים, יש קודם כל ליישר את הקיר, ואת זאת עושים באמצעות שפכטל אמריקאי.

חברתנו מעמידה לרשותכם שירותי צביעת דירות ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים הכנת הקירות וצביעה ברמת גימור גבוהה. פרט לכך, כהשלמה לתהליך הצביעה, עובדי הניקיון המומחים שלנו מבצעים ניקוי יסודי של שאריות הצבע ומשאירים לכם דירה יפה ונקייה, מבלי שתצטרכו לקרצף.
 
טיפול בסדקים ובחריצים
ברגע שמדובר על קירות בלוקים, סביר להניח שיהיו בהם סדקים וחריצים. אין להתעלם מהם, אלא לאטום אותם. צבע לבדו לא יצליח להתמודד עם אותם חריצים, ויש צורך בטיפול מקדים בנושא הזה. אחרי שכל הסדקים זכו לטיפול הנכון, יש למרוח שכבת שפכטל אמריקאי במטרה ליצור משטח אחיד ולהכין את הקיר לקראת הצביעה. אחרי ששכבת השפכטל מוכנה, ניתן להתחיל במריחת הצבע.
 
האם לצבוע לבד?
לכאורה, מריחת צבע על הקיר יכולה להצטייר כמשימה שכל תינוק יכול להתמודד איתה. הבעיה היא שמריחות מכחול לא נכונות ייצרו את החותם שלה על הקיר לתמיד. בעיה גדולה אף יותר זה נקודות המפגש עם התקרה והרצפה. הצבע צריך להישאר על הקיר ולא ליצור נגיעות בלתי אסתטיות של צבע על התקרה. אומנם ישנם אביזרים שנועדו להקל על הצביעה, אך בסופו של דבר צריך לדעת להשתמש גם בהם. פנייה לאנשי מקצוע בתחום תבטיח תוצאה נקייה ומוגמרת יותר.
 
ניקיון לאחר צביעה
ניקיון לאחר צביעה הוא פעולה שאין לזלזל בה, שכן מה שלא תנקו אחרי הצביעה מיידית, צפוי ללוות אתכם שנים ארוכות. צבע קירות תוכנן כך שלא יתקלף ויישאר על הקירות למשך זמן רב, ולמעשה הוא יישאר לא רק על הקירות, אלא גם על הרצפה, החלונות ובכל מקום אליו יגיע.
 
חברת המבריק – הפתרון המושלם
טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות