נערכים נכון לצביעת הדירה | המבריק חברה לניקיון

נערכים נכון לצביעת הדירה

צביעת דירה הופכת לחלק חשוב מתהליכי העיצוב, שכן כיום כבר לא מדובר על צבע לבן, או צבע ניטרלי אחר, שכל מטרתו היא לבלוט כמה שפחות, אלא צבעים חיים ומיוחדים.

בחלק מהמקרים, עיצוב הקירות משפיע על מראה הבית יותר מאשר רהיטים או מוצרי טקסטיל. היות ומדובר בנושא חשוב ביותר, יש להיערך נכון לצביעה.
 
קירות שונים – צביעה שונה

 
יש להניח את הצבע על קיר חלק לחלוטין, אחרת התוצאה הסופית תהיה משובשת ולא מוגמרת. אם מדובר בקיר גבס, המשימה של הצבאי פשוטה יותר, שכן מדובר בפלטות שיוצרו בתנאים נוחים במפעל, מה שיוצר משטח חלק ונוח לעבודה. ברגע שמדובר בקיר בלוקים, יש קודם כל ליישר את הקיר, ואת זאת עושים באמצעות שפכטל אמריקאי.

חברתנו מעמידה לרשותכם שירותי צביעת דירות ברמה הגבוהה ביותר, הכוללים הכנת הקירות וצביעה ברמת גימור גבוהה. פרט לכך, כהשלמה לתהליך הצביעה, עובדי הניקיון המומחים שלנו מבצעים ניקוי יסודי של שאריות הצבע ומשאירים לכם דירה יפה ונקייה, מבלי שתצטרכו לקרצף.
 
טיפול בסדקים ובחריצים
ברגע שמדובר על קירות בלוקים, סביר להניח שיהיו בהם סדקים וחריצים. אין להתעלם מהם, אלא לאטום אותם. צבע לבדו לא יצליח להתמודד עם אותם חריצים, ויש צורך בטיפול מקדים בנושא הזה. אחרי שכל הסדקים זכו לטיפול הנכון, יש למרוח שכבת שפכטל אמריקאי במטרה ליצור משטח אחיד ולהכין את הקיר לקראת הצביעה. אחרי ששכבת השפכטל מוכנה, ניתן להתחיל במריחת הצבע.
 
האם לצבוע לבד?
לכאורה, מריחת צבע על הקיר יכולה להצטייר כמשימה שכל תינוק יכול להתמודד איתה. הבעיה היא שמריחות מכחול לא נכונות ייצרו את החותם שלה על הקיר לתמיד. בעיה גדולה אף יותר זה נקודות המפגש עם התקרה והרצפה. הצבע צריך להישאר על הקיר ולא ליצור נגיעות בלתי אסתטיות של צבע על התקרה. אומנם ישנם אביזרים שנועדו להקל על הצביעה, אך בסופו של דבר צריך לדעת להשתמש גם בהם. פנייה לאנשי מקצוע בתחום תבטיח תוצאה נקייה ומוגמרת יותר.
 
ניקיון לאחר צביעה
ניקיון לאחר צביעה הוא פעולה שאין לזלזל בה, שכן מה שלא תנקו אחרי הצביעה מיידית, צפוי ללוות אתכם שנים ארוכות. צבע קירות תוכנן כך שלא יתקלף ויישאר על הקירות למשך זמן רב, ולמעשה הוא יישאר לא רק על הקירות, אלא גם על הרצפה, החלונות ובכל מקום אליו יגיע.
 
חברת המבריק – הפתרון המושלם