פוליש לרצפה | המבריק חברה לניקיון

פוליש לרצפה

פוליש ווקס רצפה, הוא תהליך של ניקוי רצפה המורכב משלושה שלבים עיקריים:
ניקיון – באמצעות מכונת ליטוש וחומרי ניקוי מיוחדים מסירים את כל הכתמים הקיימים על הרצפה: כתמי שומן, כתמי סיד וצבע, חלודה וכו'. לכל ריצוף מותאם על גבי המכונה סוג אחר של כרית קרצוף, כמו כן קיימת התאמה בין חומר הניקוי לסוג הרצפות.
 
שכבת הגנה- מריחת הרצפה בחומר עמיד המצפה אותה בשכבת הגנה המונעת כתמים, שריטות ופגעים שונים. גם בשלב זה יש חשיבות רבה למקצוענות ולהתאמת חומר ההגנה.
 
הברקה- ליטוש אחרון וסופי, המקנה לרצפה מראה מבריק או מט נקי, ומותר רת הרצפה במראה חדש לחלוטין.

פוליש רצפה, הוא דרך פשוטה וקלה לחידוש של מראה הבית כולו. המראה הנקי של הרצפה לאחר הפוליש, מרענן את הבית ומשרה תחושה של ניקיון ויוקרה.
 
מתי כדאי לבצע פוליש רצפה?
  • לקראת כניסה לדירה חדשה
  • לאחר שיפוץ או בניה שהותירו את הרצפה דהויה ומוכתמת
  • במקרה של ריצוף ישן שאיבד את הברק והמראה המקורי
  • ביצוע ניקיון תקופתי כדי לשמר את איכות הרצוף והבית
  • לאחר "טראומה" שארעה בבית או המבנה: שריפה, הצפה, שפיכת חומר לא רצוי על הריצוף וכד'

פוליש לרצפה, יכול לשדרג את מראה הבית כולו, לכן כדאי לפנות לחברת פוליש אמינה ומקצועית, בעלת ניסיון וידע רב, שיודעת להתמודד עם כל סוגי הרצוף באופן אמין ומקצועי.
שנים שאתם מחפשים את הדירה המושלמת! שתהיה בגודל המתאים לכם, עם מטבח בדיוק בגודל שאתם רוצים. סלון מהמם עם חלון שפונה לשכונה החלומית שרציתם. אחרי שנים, סוף סוף מצאתם אותה. בשכונה האידיאלית, עם הקהילה שרציתם ותוכנית אדריכלית מדהימה.

אבל, חיסרון אחד גדול מונע מכם לחתום על החוזה! הרצפה של הדירה! אומנם מדובר בריצוף איכותי, אבל שנים של תחזוקה לא ראויה, הותירה בה רושם לא מחמיא במיוחד. כתמים, שריטות וסימני סיד שנשארו מהצביעה האחרונה של הדירה וכנראה גם זאת שלפניה...

החלפת ריצוף, לא באה בחשבון, אין לכם לא זמן ולא כסף להיכנס להרפתקה שכזאת.
 
אז מה עושים?
פוליש מקצועי לרצפה, הוא הפתרון שאתם זקוקים לו. ניקיון רצפה על ידי מומחים, שיודעים להתאים לכל ריצוף ולכל נזק את הטיפול המתאים לו.