ניקוי חלונות | המבריק חברה לניקיון

ניקוי חלונות

יחד עם זאת, לא כדאי לוותר על חלונות נקיים. מעבר לעובדה שחלונות שקופים מכניסים אל החדר אור טבעי ובכך חוסכים בעלויות החשמל, חלונות נקיים משדרים אווירה של ניקיון וסדר ומשרים אווירה של פתיחות ונועם

הפתרון לכל אלה, ניקיון מקצועי של חלונות!
כדי לנקות חלונות באופן הטוב והיעיל ביותר יש צורך בידע ובמקצועיות רבה. יש צורך להכיר את הדרך הנכונה לנקות חלונות משני הצדדים, מבפנים ומחוץ. להכיר את החומרים שמצד אחד מסירים את הלכלוך שהצטבר על הזגוגית ומצד שני יבריק אותה, לדעת באיזה סוג סמרטוט יש להשתמש כדי לא להשאיר על החלון סימנים מכוערים. 

מורכבות המשימה הכרוכה בניקוי חלונות, יצרה את הצורך להקים חברות מקצועיות לניקוי חלונות. בחברות אלה מתמחים בכל השיטות לניקוי חלונות מסוגים שונים. החל מניקוי חלונות בבתים פרטיים וכלה בניקוי חלונות של משרדים או דירות המצויות בקומות הגבוהות של בניינים.
 
בוקר. העולם מתעורר לאיטו החושך בהדרגה הופך לאור, קרני השמש חודרות אל החדר ומעירות אותך בדגדוג נעים, את מזנקת מהמיטה ויושבת לשתות קפה בשולחן המטבח שקרני שמש רעננות מפזזות בו. כלומר, היו יכולות לפזז בו, אם הן היו מצליחות לחדור את שכבות האבק והלכלוך שמכסות את החלון ומסתירות כל קרן אור שרוצה להיכנס
 
כבר שבועיים את מבטיחה לעצמך "לעשות חלונות", אבל בלחץ היום- יום, למי בכלל יש זמן לנקות חלונות?
אפילו העוזרת היקרה שלך, שמנקה את כל הבית באופן יסודי בכל שבוע, לא מוכנה לנקות חלונות. זה נאמר כבר בפגישה הראשונה בניכן, לפני שהתחילה לעבוד אצלך.
 
ואכן, ניקוי חלונות היא עבודה קשה. רק המחשבה על לפרק את החלונות, לנקות אותם, לספוג את המים בכל המסילות והחריצים ולהבריק את הזגוגיות ואז להרכיב את החלונות בחזרה!  איך בכלל עושים את זה? איך מנקים את החלונות באופן שהופך אותם לשקופים לחלוטין? אכן, ניקוי חלונות דורש קצת יותר ממיומנות ניקיון רגילה. הרבה פעמים, גם אחרי שמנקים את החלונות, החלון מסרב להפוך לשקוף. נשארים עליו סימנים מכוערים של טיפות מים, סיבים מהסמרטוט בו הברקנו, או סתם סימני מריחה שמעידים על כך שמשהו ניסה לנקות את החלון, אך ללא הצלחה יתרה.