הניקיון אחרי שיפוץ סדר בכל פינה

כולם בוודאי מכירים את התופעה של אחרי שיפוצים, כאשר מקום השיפוץ אם זה הבית או המשרד מלא בלכלוך, אבק ובשיירי חומרים פזורים בכל פינה. גם במהלך השיפוץ עצמו לרוב לא ניתן לשהות במקום או להשתמש בחלל ובמשרד כי יש אי סדר רב ואנשים רבים שעובדים. השאלה היא מי ינקה את כל הבלגאן הזה שנשאר אחרי השיפוץ ודורש כוחות גדולים, אז כדי ליצור סדר מופתי בכל פינה ולהחזיר את היופי וההרמוניה למקום, בחרו בחברת ניקיון יסודית ומנוסה לתחום שבדיוק מכירה את העבודה ויודעת איך להחזיר את החיים שלכם למסלולם השגרתי אחרי התקופה הקשה והמבולגנת של השיפוצים.

ניקיונות אחרי שיפוץ מאיפה מתחילים

לא רק במהלך השיפוצים אנשים לא יודעים בכלל מאיפה להתחיל, גם מבחינת אי הסדר שזה יוצר בבית כולו ובשגרת היום שלהם, לפעמים מדובר בתקופה ארוכה ביותר של חודשים ארוכים בהם לא ניתן יהיה כלל לחיות בבית וגם הרעש יהיה בלתי אפשרי, אלא גם אחרי השיפוצים חשוב שתהיה תכנית מסודרת מאיפה להתחיל ולסדר במהירות את הכל וכמובן גם לוודא שמקום השיפוץ נקי ומבריק. אם זה למשל שיפוץ גדול שנערך במטבח חשוב שכל אביזרי המטבח, השיש וכל הפינות יהיו נקיים ומבריקים וללא גרגר אבק אחד, לשם כך תחסכו מעצמכם ימים שלמים של טרחה וניקיונות קשים, ותנו לחברת ניקיון מנוסה לעשות לכם את העבודה ביסודיות רבה , ניקיון אחרי שיפוץ.

ניקיון בשיפוץ לקבל תוצאות מעולות

כשתכנסו לבית שלכם אחרי השיפוץ, לפינת המטבח או לחדרים, לסלון, לחצר ולכל מקום בו ערכתם את השיפוץ, אם זה בבית או אפילו במשרד ובמקום העבודה, חשוב לנו שתגיעו לסביבה מבריקה וחדשה, כדי לקבל תוצאות מעולות כי הרי זו הייתה מטרת השיפוץ- להגיע למקום חדיש שנראה שונה, מקום מהודר שיוצר סביבה מתחדשת ונעימה יותר, ולניקיון יש הרבה תפקידים בכך, כי אחרי שיפוצים כידוע הבלגאן חוגג וגם במהלך השיפוצים הלכלוך שמצטבר יכול להגיע למקומות שלא הייתם מאמינים שהם קיימים, האבק מצטבר בכל פינה שיירי סיד או חלקי חומרים, וזו הרגשה לא נעימה אם לא עושים ניקיון יסודי בכל הבית או המשרד כדי להגיע לכל פינה בה מצטבר לכלוך רב. כדי לקבל את התוצאות המעולות האלה אנו עורכים עבודות ניקיון יסודיות עם מיטב המכשור המתקדם בתחום ועם צוות מנוסה ואיכותי שמכיר את העבודה היטב ונותן שירות אישי מעולה.

 

ניקיון אחרי שיפוץ

טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות