חברת ניקיון לאחר שיפוץ | המבריק שירותי ניקיון ופוליש

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

ניקיון הבתים לאחר שיפוץ לתכנן גם את הניקיון   

אחרי שכבר הסתיימו כל עבודות השיפוצים לגמרי, עכשיו מתחילים הניקיונות, ואל תחשבו שמדובר בניקיון פשוט ומהיר שתוכלו לבצע לבד, לכן כדי להיות ערוכים רצוי להזמין חברת ניקיון מקצועית ולעבור איתה שתנקה את הדירה שלכם בדיוק לפי הציפיות שלכם, ולא יקרה מצב בו תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום שרציתם. חברת הניקיון תוכל גם לעבור ביסודיות על כל הבית ולציין אם קיימים פגמים בדירה ושזה לא נוצר עקב עבודת החברה, או לציין את  האזורים בהם החברה לא תוכל לנקות או שזה יהיה בתשלום נוסף, ניקיון בתים לאחר שיפוץ.

ניקיון בית לאחר שיפוץ להיערך זמן רב מראש

תמיד כולם רוצים שסוף סוף יסתיים השיפוץ, כי מדובר בתהליך לא קל וממושך שמשאיר גם לכלוך רב, והנה כשאפשר כבר להיכנס לדירה המשופצת ולשמוח, הדירה עדיין כולה מלאה בלכלוך רב גם אם הוא נאסף על ידי הקבלן רואים את אי הסדר בכל פינה, נשארים כמובן שאריות רבות של שיפוץ שהם קשים להסרה כמו טיח, אבק או כתמי צבע על הרצפה, ברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל. אז במצב כזה חשוב להיערך זמן רב מראש יחד עם תכנון השיפוץ כדי לקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את הבית היפה שתכננתם לפני השיפוץ, ניקיון בתים לאחר שיפוץ.

ניקיון לבתים לאחר שיפוץ באיזה מצב לקבל את הבית

חשוב לשאול מראש את קבלן השיפוצים באיזה מצב תקבלו את הבית שלכם לאחר השיפוץ ואיזו פסולת הוא מפנה, כי שיפוצים כוללים לכלוך רב, אז חשוב יהיה לשאול את הקבלן כל פרט למשל מה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות יהיו, כך גם הקבלן יוכל לפנות פסולת רבה במהלך תקופת השיפוצים. לאחר שתקבלו את ההערכה ממנו, צרו במקביל קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית כדי להשלים את כל שאר פעולות הניקיון, חשוב גם להזמין אותם מראש כי לפעמים הם כבר מלאים ולא זמינים ביום שאתם רוצים שיגיעו. חברת הניקיון גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון, כמה עובדי ניקיון להביא באיזה מכשירים וכלים להשתמש וכדומה. אל תסתמכו על שיחה טלפונית אם מגלים שיש יותר עבודה בשטח, ולפעמים גם כבר תאמתם שיגיע ריהוט והדירה עדיין לא נקייה, אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה לכוון אתכם.
 

ניקיון בתים לאחר שיפוץ  לקבל בית מסודר ונקי

טיפ מצוין לניקיון לקראת שיפוצים הוא לוודא עם הקבלן כל פרט על מהלך העבודה, וכמה לכלוך יצטבר, ואיך יראה הבית שלכם לאחר השיפוץ, כי חשוב לקבל בית נקי ומסודר יחסית ולשאול אותו למשל איזו פסולת הוא מפנה, וחשוב יהיה לשאול את הקבלן כל דבר, למשל מה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות יהיו, וגם הקבלן יוכל לפנות פסולת. אך חשוב גם ליצור קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית לכל שאר פעולות הניקיון, כי הקבלן המשפץ הוא בסופו של דבר לא מחויב לניקיונות והוא לא חברת ניקיון, וחשוב להזמין חברת ניקיון זמן רב מראש כי לפעמים הם כבר לא זמינים ביום שאתם רוצים. חברת הניקיון צריכה גם היא להבין מה יכלול הניקיון, כמה עובדי ניקיון יגיעו, איזה כלים להביא וכדומה. לפעמים גם כבר מגיע ריהוט ואלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה לכוון אתכם.  

ניקיון בית לאחר שיפוץ ניקיון כללי ויסודי

כאשר מתחילים הניקיונות לאחר השיפוצים, רצוי להזמין חברת ניקיון מקצועית שתיצור ניקיון כללי ויסודי, לכתוב יחד ולעבור איתה יחד מהן הציפיות שלכם, ולא יקרה מצב בו תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום. חברת הניקיון תוכל גם לעבור ביסודיות על כל הבית את  האזורים בהם זה יהיה בתשלום נוסף וכדומה.

ניקיון בתים לאחר שיפוצים  להזמין זמן רב מראש

 שיפוץ תמיד יוצר רעש, אי סדר לעיתים כלל לא ניתן להישאר בבית, וכמובן יש גם לכלוך רב, לכן כל דיירי הבית רוצים שהוא יסתיים במהירות, אך צריך לזכור שגם אחרי שהשיפוץ נגמר רואים שהדירה עדיין כולה תהיה מלאה בלכלוך רב, בעיקר באבק ובאי סדר בכל פינה, כי נשארים גם שאריות רבות של שיפוץ שהם קשים להסרה במיוחד שאריות כמו טיח, אבק או כתמי צבע על הרצפה, וברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל, ולכן חשוב לתכנן זמן רב מראש את רגעי הניקיון, והכל יחד עם תכנון השיפוץ, במיוחד אם רוצים לקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את הבית המסודר והנקי בזמן.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ