ניקיון בתים לאחר שיפוץ

ניקיון הבתים לאחר שיפוץ לתכנן גם את הניקיון   

אחרי שכבר הסתיימו כל עבודות השיפוצים לגמרי, עכשיו מתחילים הניקיונות, ואל תחשבו שמדובר בניקיון פשוט ומהיר שתוכלו לבצע לבד, לכן כדי להיות ערוכים רצוי להזמין חברת ניקיון מקצועית ולעבור איתה שתנקה את הדירה שלכם בדיוק לפי הציפיות שלכם, ולא יקרה מצב בו תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום שרציתם. חברת הניקיון תוכל גם לעבור ביסודיות על כל הבית ולציין אם קיימים פגמים בדירה ושזה לא נוצר עקב עבודת החברה, או לציין את  האזורים בהם החברה לא תוכל לנקות או שזה יהיה בתשלום נוסף, ניקיון בתים לאחר שיפוץ.

ניקיון בית לאחר שיפוץ להיערך זמן רב מראש

תמיד כולם רוצים שסוף סוף יסתיים השיפוץ, כי מדובר בתהליך לא קל וממושך שמשאיר גם לכלוך רב, והנה כשאפשר כבר להיכנס לדירה המשופצת ולשמוח, הדירה עדיין כולה מלאה בלכלוך רב גם אם הוא נאסף על ידי הקבלן רואים את אי הסדר בכל פינה, נשארים כמובן שאריות רבות של שיפוץ שהם קשים להסרה כמו טיח, אבק או כתמי צבע על הרצפה, ברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל. אז במצב כזה חשוב להיערך זמן רב מראש יחד עם תכנון השיפוץ כדי לקבל את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את הבית היפה שתכננתם לפני השיפוץ.

ניקיון לבתים לאחר שיפוץ באיזה מצב לקבל את הבית

חשוב לשאול מראש את קבלן השיפוצים באיזה מצב תקבלו את הבית שלכם לאחר השיפוץ ואיזו פסולת הוא מפנה, כי שיפוצים כוללים לכלוך רב, אז חשוב יהיה לשאול את הקבלן כל פרט למשל מה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות יהיו, כך גם הקבלן יוכל לפנות פסולת רבה במהלך תקופת השיפוצים. לאחר שתקבלו את ההערכה ממנו, צרו במקביל קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית כדי להשלים את כל שאר פעולות הניקיון, חשוב גם להזמין אותם מראש כי לפעמים הם כבר מלאים ולא זמינים ביום שאתם רוצים שיגיעו. חברת הניקיון גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון, כמה עובדי ניקיון להביא באיזה מכשירים וכלים להשתמש וכדומה. אל תסתמכו על שיחה טלפונית אם מגלים שיש יותר עבודה בשטח, ולפעמים גם כבר תאמתם שיגיע ריהוט והדירה עדיין לא נקייה, אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה לכוון אתכם.

טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות