ניקיון דירה מקבלן | המבריק שירותי ניקיון ופוליש

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון הדירה מקבלן לבחור בחברה איכותית

חשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית ואיכותית שיש לכם המלצות רבות עליה וכך לא יגרם שום נזק לדירה שלכם, ובייחוד לאחר שהשקעתם כל כך הרבה זמן כסף וטרחה בשיפוץ שלה. גם אם מדובר בשירותי ניקיון שהקבלן מציע חשוב שתוודאו מה זה כולל, כי רמת ניקיון אחת אולי היא לא רמת הניקיון שאתם רגילים אליה, ומה שמציע הקבלן יכול אולי להיות בסיסי ולא מספיק לכם. חשוב גם להכיר את סוגי הניקיון והאם זה מתאים לכל חומר כי למשל פוליש וקס לא מתאים לרצפת קרמיקה, וחבל לשלם על זה סתם כסף ולגלות שזה לא רק מנקה אלא אף עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לחומר. לעיתים יציעו לכם שירותים שונים וחשוב לקבל את כל המידע המקצועי, למשל סוגים שונים של הברקות-  הברקת וקס היא למשל לא הברקת קריסטל ואם בחרתם באחת מהן, וודאו שאכן זאת ההברקה שעושים לכם. הברקה קריסטלית מיועדת לחומרים של שיש ואבן, ועל חומר גרניט פורצלן, שזה רוב סוג הרצפות שקיים היום, סוג כזה של פוליש דורש ליטוש. דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם הוא שלא מנקים שטחי עץ עם מים, כי זה יכול לגרום להתנפחות החומר. ואם חברת הניקיון עושה שימוש בחומצת מלח, יש לוודא שמדללים אותה במים. עדיף בכל מקרה לבחור בחומרים ידידותיים לסביבה שלא גורמים נזק למשטחים או לברזים למתכות ולריצוף.

ניקיון לדירה מקבלן כיצד יתבצע התשלום

חשוב לשלם קודם רק מקדמה ולא את כל הסכום מראש. חשוב לבצע סריקה בדירה כדי לוודא שאתם מרוצים מהניקיון אולי תרצו להוסיף עוד עבודות, ורק לאחר מכן שלמו את יתרת הכסף. ככה גם תבטיחו שחברת הניקיון תעשה את המקסימום לעבודה איכותית ביותר, ניקיון דירה מקבלן.

ניקיונות דירה מקבלן לקבל תוצאות בשטח

אם חברות ניקיון רבות מבטיחות לנו בית נקי ומצוחצח, חשוב לבדוק זאת גם בשטח כי לפעמים גם אם זו ההבטחה של הקבלן התוצאה יכולה להיות רחוקה מההבטחה. חשוב למצוא חברת ניקיון מומלצת שאכן מבצעת עבודה מקיפה ולא חובבנית. היום כדי לקבוע שאתה חברת ניקיון זה לא אומר שתבחרו בבעל מקצוע ללא תעודה או הכשרה, ועם כלי עבודה לא יקרים במיוחד. לא כל אחד יכול לקחת מגב, סמרטוט חומרי ניקוי ולקרוא לעצמו חברת ניקוי ולכן חשוב לבצע  בדיקה קפדנית לכל חברה שרוצה להיכנס אליכם לתוך הבית גם אם הקבלן בחר אותה, ניקיון דירה מקבלן.

 
ניקיון דירה מקבלן