חברת פוליש וניקיון

ניקיון הבית חשוב לא רק מבחינה וויזואלית, אלא גם בכל מה שנוגע לבריאות האנשים הגרים בו. נוכחות של אלרגנים שונים ושל חיידקים שמעוררים תגובות גופניות כמו קשיים בנשימה ופריחות למיניהן עלולים להזיק לבריאות, ויש לסלק אותם מהבית על ידי ניקיון יסודי באופן קבוע.

סוג הניקיון הזה אינו מתאפשר לכולנו מפני שיש לנו לוחות זמנים צפופים ומחויבויות שונות שדורשות את תשומת לבנו ואינן מותירות לנו די זמן לנקות את כל חלקי הבית כמו שצריך. לכל אלו שאינם יכולים להקדיש שעות מזמנם לניקוי הבית יש בשורה משמחת בדמות חברת פוליש וניקיון ''המבריק'', שתבצע את העבודה עבורכם בצורה מקצועית ויסודית.

חברת פוליש וניקיון לכל מטרה
יש כיום חברות ניקיון רבות בשוק, אך רק למעטות, דוגמת חברת ''המבריק'', יש ניסיון וידע מקצועי הנדרשים על מנת לבצע עבודות ניקוי מקצועיות דוגמת פוליש לרצפות בכלל או פוליש לרצפה חדשה בפרט. פוליש מסוג זה מאפשר לקרצף את השכבה העליונה של הרצפות ולמרוח עליהן חומר מיוחד שיוצר ברק אשר מחזיק מעמד במשך מספר חודשים.
פוליש לרצפה חדשה נחוץ במיוחד, שכן פעמים רבות הן נשרטות או נפגמות בתהליך מעבר דירה ואפילו במהלך הבנייה. פוליש רצפות יש להשאיר לידי המקצוענים בלבד כדי למנוע נזקים נוספים לרצפה וגם כדי להקנות לה מראה מבריק שמאפיין משטחים חדשים.

פוליש לרצפה חדשה – רק עם חברת המבריק
בדומה למוצרים אחרים, יש כיום בשוק זיופים גם של חומרי ניקוי ששימוש בהם גורם ליותר נזק מתועלת, בייחוד בכל הנוגע לפוליש רצפות. כדי למנוע זאת, חשוב להשתמש בשירותים של חברת פוליש וניקיון מקצועית שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

חברת המבריק, אשר מתמחה בשירותי ניקיון ופוליש כבר עשרות שנים, תספק לכם שירותי פוליש רצפות דוגמת פוליש לרצפה חדשה תוך יממה בלבד מרגע ההזמנה. קשה למצוא כיום חברת פוליש וניקיון מקצועית כמו חברת המבריק, ומלבד הניסיון והשימוש שלנו בחומרי ניקוי מתקדמים ויעילים במיוחד, אנו גם מבוטחים כנגד נזקים שונים, כך שעמנו תהיו בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר בכל אספקט אפשרי.
 
טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות