שירותי ניקיון מטבחים | המבריק חברה לניקיון

שירותי ניקיון מטבחים

המטבח מהווה ברוב הבתים את החלל הפעיל ביותר בהם, ניקיון המטבח הוא משימה לא פשוטה ומרכזית בתחזוקת הבית. המטבח והפעילות הרבה בו מהווים מקור ליצירת פסולת רבה. הבישולים למיניהם מותירים אחריהם שאריות של לכלוך, כתמי שומן ופסולת המחייבים עבודה רבה כדי להכשיר את המטבח ולהבטיח כי רמת ההיגיינה בו תישמר גבוהה לטובת בריאות בני המשפחה ולטובת האסתטיקה של הבית. 
 
סביבת האחסון והכנת המזון חשוב שתישמר סטרילית, כך שניקיון המטבח אינו חשוב רק מבחינת התחושה והמראה, אלא גם מבחינה תברואתית. מלאכת ניקוי מטבחים מורכבת מרוב פעולות הניקוי בבית ודורשת התייחסות לפרטים רבים ושונים. לכן מומלץ מעבר לניקיון השוטף והיומיומי, לבצע ניקוי מטבח מקצועי, יסודי ומעמיק אחת לשנה בעזרת שירותי ניקיון מטבח מקצועיים. חברת המבריק מתמחה במתן שירותי ניקיון מטבחים, אנשי המקצוע שלנו מנוסים ומיומנים, ניקוי מטבחים דורש ידע והבנה מקצועיים וכן שימוש בשיטות ניקוי, באמצעים מתקדמים ובחומרים הטובים ביותר והמתאימים לייעודם על מנת למנוע נזקים. 
 
המטבח הוא חלל עסוק וכזה הנוטה לצבור לכלוך, ארונות המטבח מכילים מזון ונפתחים ונסגרים בתכיפות, הכיריים והתנור עובדים ושיירי המזון נותרים בסביבת העבודה, גם במקרר לעתים נשפך מזון או מתקלקל בו ושכבות אבק מצטברות על גבי החלקים העליונים של ארונות המטבח. הניקוי השוטף של המטבח מגיע לחלקים הנראים לעין של הלכלוך , אולם לכלוך קשה מצטבר לאורך הזמן ודורש שירותי ניקיון מטבחים מקצועי, מיומן ואמין אשר יבטיח כי הברק וריח הניקיון ישובו אל מטבחכם. שירותי ניקוי מטבחים של חברת המבריק יבצע פעולת ניקיון כוללת ומשולבת:
  • ניקוי יסודי של הארונות כולל קרצוף דלתות הארונות והסרת נתזי השומן. הוצאת תכולת הארונות וקרצוף המדפים, הסרת אבק וניקוי הארון מתחת לכיור אשר צובר זוהמה ומהווה מקום דגירה לחיידקים.
  • ניקוי המקרר – שירותי ניקיון מטבחים כולל הוצאת כל המוצרים וקרצוף אינטנסיבי של המקרר תוך שימוש בחומרים ייעודיים המתאימים באופן מיוחד לניקוי מקררים מבלי לפגוע בשכבות המגן שלו.
  • ניקוי תנורים וכיריים –  אחת מהמטלות הקשות בתחום ניקוי מטבחים, ניקוי והסרת שיירי מזון שרוף ושומן ונטרול ריחות לא נעימים.
  • ניקוי אבק גם בפינות המוסתרות במטבח, שירותי ניקוי מטבחים יגיע לכל מקום ויביא לתוצאה לא רק של מראה מטבח נקי, אלא של חלל מבריק באמת אשר אין בו מקומות נסתרים הצוברים זוהמה.
 
שירותי ניקיון מטבחים כולל ניקוי מטבחים מקצועי אשר דורש ידע ומומחיות. ישנה חשיבות רבה בהתאמת חומרי הניקוי מתוך שיקול המביא בחשבון כי המטבח מאחסן מזון. שירותי ניקוי מטבחים של חברת המבריק עושה שימוש בחומרים ידידותיים בלבד הן לאדם, הן לבעלי חיים והן לסביבה וזאת מתוך מודעות לחשיבות שמירה על איכות הסביבה וזאת מבלי להתפשר על איכות התוצאות אשר יבריקו לאורך זמן ויותירו אתכם שבעי רצון.