הברקת רצפות | המבריק חברה לניקיון

הברקת רצפות

אנחנו הולכים עליהן מדי יום, משאירים עליהן סימנים ודורכים עליהן עם נעליים בוציות ומלוכלכות – אלו הן הרצפות שלנו, שנדמה שכבר ראו הכל. החלק החשוב הזה של ביתנו בהחלט סופג לא מעט מהלומות במהלך השנים, והוא דורש ניקוי יסודי כדי להסיר ממנו לכלוך שהכנסנו מבחוץ או שיצרנו בתוך הבית.

כל מי שעשה זאת יודע שהברקת רצפות יכולה להיות משימה מפרכת שגוזלת זמן ומשאבים רבים ולעתים אפילו אינה מביאה לתוצאה שקיווינו. במקום להתאמץ ולבזבז את זמנכם הפנוי בקרצוף רצפה כל פעם מחדש, פשוט פנו לחברת "המבריק", ואנו נבצע הברקת רצפות מקצועית עבורכם.

רצפה מצוחצחת ומבריקה לכל בית
כאשר מבצעים הברקת רצפות, יש לכך מספר שלבים מרכזיים הכוללים טאטוא או שאיבה של חלקיקים שונים שנפלו על הרצפה, ניקוי ראשוני עם מים המכילים סבון או אקונומיקה והברקת רצפות סופית לקינוח עם מטלית רצפה רטובה או יבשה.
רבים מתקשים למצוא את הזמן לבצע את כל השלבים הללו שנחוצים לקרצוף רצפה יסודי, וכאן חברת המבריק נכנסת לתמונה. החברה, אשר קיימת כבר למעלה מ-40 שנה, מתמחה בניקוי רצפות מסוגים שונים וגם בניקוי מרצפות ישנות ועדינות הדורשות טיפול מיוחד. החומרים בהם אנו משתמשים מותאמים לרצפות אותן מומחי הניקוי שלנו מנקים, כך שהתוצאות הן מיטביות בכל פעם מחדש.

ניקוי מרצפות ישנות וחדשות 
בניקוי של מרצפות ישנות ובקרצוף רצפה יש לנקוט משנה זהירות, שכן הן עלולות להיפגם אם לא מטפלים בהן כהלכה ועם החומרים המתאימים. חברת המבריק מבצעת ניקוי מרצפות ישנות בעזרת חומרים איכותיים ומותאמים להן ולאריחים השונים או לפרקט המרכיבים אותן. 
כאשר מבצעים ניקוי מסוג זה באופן עצמאי, קורה פעמים רבות שפוגמים במרצפות העדינות עד למצב שדורש את החלפתן, ואף אחד אינו מעוניין בכך. עם חברת המבריק לא תצטרכו לחשוש שמא ניקוי מרצפות יוביל למצבים מסוג זה, בזכות המומחיות שלנו שמאפשרת לנו לטפל בסוגי רצפות שונים בדיוק כפי שנדרש. 

ניקוי רצפות יסודי לא תמיד יתאפשר לנו מפאת חוסר זמן או היעדר חומרים מתאימים, אך עם חברת המבריק לא תצטרכו כבר לדאוג לכך. אנו נגיע לביתכם תוך 24 שעות מבקשתם לשירות ונדאג לכך שהרצפות יהיו נקיות ומבריקות מאי פעם.