הברקת רצפות

אנחנו הולכים עליהן מדי יום, משאירים עליהן סימנים ודורכים עליהן עם נעליים בוציות ומלוכלכות – אלו הן הרצפות שלנו, שנדמה שכבר ראו הכל. החלק החשוב הזה של ביתנו בהחלט סופג לא מעט מהלומות במהלך השנים, והוא דורש ניקוי יסודי כדי להסיר ממנו לכלוך שהכנסנו מבחוץ או שיצרנו בתוך הבית.

כל מי שעשה זאת יודע שהברקת רצפות יכולה להיות משימה מפרכת שגוזלת זמן ומשאבים רבים ולעתים אפילו אינה מביאה לתוצאה שקיווינו. במקום להתאמץ ולבזבז את זמנכם הפנוי בקרצוף רצפה כל פעם מחדש, פשוט פנו לחברת "המבריק", ואנו נבצע הברקת רצפות מקצועית עבורכם.

רצפה מצוחצחת ומבריקה לכל בית
כאשר מבצעים הברקת רצפות, יש לכך מספר שלבים מרכזיים הכוללים טאטוא או שאיבה של חלקיקים שונים שנפלו על הרצפה, ניקוי ראשוני עם מים המכילים סבון או אקונומיקה והברקת רצפות סופית לקינוח עם מטלית רצפה רטובה או יבשה.
רבים מתקשים למצוא את הזמן לבצע את כל השלבים הללו שנחוצים לקרצוף רצפה יסודי, וכאן חברת המבריק נכנסת לתמונה. החברה, אשר קיימת כבר למעלה מ-40 שנה, מתמחה בניקוי רצפות מסוגים שונים וגם בניקוי מרצפות ישנות ועדינות הדורשות טיפול מיוחד. החומרים בהם אנו משתמשים מותאמים לרצפות אותן מומחי הניקוי שלנו מנקים, כך שהתוצאות הן מיטביות בכל פעם מחדש.

ניקוי מרצפות ישנות וחדשות 
בניקוי של מרצפות ישנות ובקרצוף רצפה יש לנקוט משנה זהירות, שכן הן עלולות להיפגם אם לא מטפלים בהן כהלכה ועם החומרים המתאימים. חברת המבריק מבצעת ניקוי מרצפות ישנות בעזרת חומרים איכותיים ומותאמים להן ולאריחים השונים או לפרקט המרכיבים אותן. 
כאשר מבצעים ניקוי מסוג זה באופן עצמאי, קורה פעמים רבות שפוגמים במרצפות העדינות עד למצב שדורש את החלפתן, ואף אחד אינו מעוניין בכך. עם חברת המבריק לא תצטרכו לחשוש שמא ניקוי מרצפות יוביל למצבים מסוג זה, בזכות המומחיות שלנו שמאפשרת לנו לטפל בסוגי רצפות שונים בדיוק כפי שנדרש. 

ניקוי רצפות יסודי לא תמיד יתאפשר לנו מפאת חוסר זמן או היעדר חומרים מתאימים, אך עם חברת המבריק לא תצטרכו כבר לדאוג לכך. אנו נגיע לביתכם תוך 24 שעות מבקשתם לשירות ונדאג לכך שהרצפות יהיו נקיות ומבריקות מאי פעם.
טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות