ניקיון דירה מקבלן

ההתרגשות בשיאה: לאחר המתנה לא קצרה קיבלתם הודעה מהקבלן כי הדירה החדשה שבנה לכם מוכנה לאכלוס, וכל שנותר לכם הוא לארוז את הבית שלכם ולעבור להתגורר יחד עם משפחתכם בבית החדש שלכם. 
אבל לפני שנותנים להתרגשות להשתלט עליכם, ישנם מספר דברים שעליכם לבצע טרם הכניסה לבית. תיאום הובלה עם חברת ההובלה, סגירת כל החשבונות בבית הנוכחי, קניית מוצרי חשמל ואלקטרוניקה חדשים ועוד. אולי המשימה החשובה ביותר שעליכם לבצע לפני כניסתכם היא ביצוע נקיון לבית חדש. 

מומלץ לבצע נקיון לבית חדש לפני אכלוס הבית ואפילו לפני שחברת ההובלה מעבירה את החפצים שלכם לבית החדש. נקיון בתים חדשים לפני אכלוס מקל על ביצוע המשימה והופך אותה לקלה יותר: קל יותר לאתר את הלכלוך בבית, ובעיקר על רצפת הבית, כאשר הוא ריק, ולא מכיל רהיטים. כמובן ששלב ניקיון דירה מקבלן מבוצע בקלות ובמהירות כאשר הבית ריק. 

חשוב שתזכרו שעבודת ניקיון דירה מקבלן איננה עבודה פשוטה או קלה. דירה חדשה מקבלן תכיל לא מעט לכלוך, ורובו יהיה לכלוך "קשה", שהטיפול בו עלול לא להיות פשוט בכלל. הריצוף החדש של הבית והפאנלים יהיה מלוכלכים בכתמי צבע ורובה, וסביר להניח שכך גם משקופי הדלתות. בנוסף, סביר להניח כי עבודת הקבלן וחיתוכי הדיסק שביצע בתהליך הבנייה השאירה לא מעט אבקה ואבק. ואם הלכלוך הזה לא מספיק, אז סביר להניח שגם ימצאו בביתכם החדש שאריות נסורת רבות מעבודות החיתוך של ארונות המטבח והאמבטיה. נקיון בתים חדשים לפני אכלוס הוא משימה לא פשוטה כלל, אם כן. 

אז מה עושים? 
הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם נקיון בתים חדשים לפני אכלוס הוא על ידי שכירת חברת ניקיון שתבצע את עבודות הניקיון בשבילכם. מעבר דירה הוא דבר מעייף ומתיש, שכרוך בלא מעט עבודה, סידורים וארגונים שונים, וכמובן גם בלחץ נפשי לא מועט. שכירת חברה המבצעת ניקיון בתים חדשים באופן מקצועי תחסוך ממכם לא מעט עבודה וכאב ראש, והכי חשוב, תוריד ממכם חלק גדול מהלחץ.  

ניקיון דירה מקבלן או נקיון לבית חדש על ידי חברת ניקיון מקצועית יבוצע בצורה הטובה ביותר האפשרית. חברות ניקיון מחזיקות לרוב במכשור מקצועי שמשיג תוצאות מרשימות. כמו כן, חברות אלו מנוסות מאוד בביצוע עבודות מסוג זה, ויודעות לעבוד בצורה מקצועית שלא תפגע ותגרום לנזק במהלך ביצוע העבודות ניקיון לבית החדש. ולבסוף, חברת ניקיון מגיעת לרוב עם מספר עובדים המנקים את הבית בו זמנית, וכך ניקיון דירה מקבלן יכול להסתיים תוך שעות ספורות ולחסוך לכם זמן המתנה מיותר. 
טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות