הברקת רצפות | המבריק חברה לניקיון

הברקת רצפות

הברקת רצפות הוא אחד מתחומי ההתמחות של חברת המבריק. טיפול הברקת רצפות יסוד כולל התאמתו למגוון סוגי הרצפות השונים וכולל צחצוח, ליטוש והתזת חומרי ניקוי איכותיים אשר דם חודרים לרצפות וגם יוצרים ציפוי ושכבת מגן מבריקה.

לאחר טיפול הברקת רצפות בידי אנשי המקצוע והשירות המיומנים והמנוסים של חברת המבריק, תזכו למראה רצפה חדש, מבריק ורענן כאשר תוצאות הטיפול יגנו על הרצפה מפגעי הזמן וגם ישמרו על האבן לאורך זמן. התאמת טיפול תתבצע לאחר פגישת אבחנה וייעוץ של אנשי המקצוע המתמחים בתחום אשר יעניקו לכם את האפשרות לבחור בשיטת הטיפול המועדפת עליכם וכמובן ימליצו על הטיפול הנכון ביותר בהתאם לסוג האריחים, לאופן השימוש בהם ולתוצאה לה אתם מקווים.
 
הברקת רצפות מאפשר חידוש של ריצוף ישן אשר יכול לחסוך לכם עלויות והוצאות גבוהות ומיתרות הכרוכות בהחלפת ריצוף. חשוב להבין כי ניתן להגיע לתוצאות מצוינות ולמראה חדש לאחר טיפול נאות גם ברצפות שחוקות אשר התבלו עם הזמן. ניקיון בית לאחר שיפוץ וניקוי מרצפות ישנות הוא  תחום מומחיות דורש שימוש בטכניקות מתקדמות ובחומרים ייחודיים המתאימים באופן ספציפי למטרה זו כאשר התוצאה המתקבלת תפתיע אתכם ותשאיר אתכם עם תחושה של התחדשות ורעננות. 
 
ניקוי מרצפות ישנות וחידושן כמו גם ניקיון בית לאחר שיפוץ כולל הברקת רצפות חייב להתבצע באופן מקצועי בידי אנשי מקצוע וזאת כדי להתאים את שיטת הטיפול למרצפות הקיימות להימנע מגרימת נזקים נוכח שימוש בחומרים או טכניקות בלתי מתאימות. טיפול הברקת רצפות של חברת המבריק כולל:
  • הגעת צוות שירות מיומן, מקצועי ומנוסה אליכם, בחינת סוג הרצפה ומצבה ומתן ייעוץ באשר לסוג הטיפול המומלץ.
  • פעולת הניקוי והטיפול כוללת שפשוף, צחצוח וליטוש השכבה העליונה של המשטח עד למצב בו בליטות וחספוס המשטח נעלמים כליל.
  • התזת ומריחת חומרים אשר מנקים ומצפים את הרצפה ואשר חודרים לשכבות העמוקות יותר ושומרים על האריחים גם בעומקם למניעת התפתחות של פגעים ושחיקה לטווח הארוך.
     
ישנם סוגים שונים ושיטות של הברקת רצפות בהתאם למצב הרצפה ולסוגה:
  • הברקה באמצעות ווקס – טיפול באמצעות חומרי שעווה מותכים אשר מצפים את הרצפה ומקנים לה מראה מבריק ונוצץ. שכבת הווקס מונעת את ספיגת הנוזלים בה ולאחר הטיפול תתקבל תוצאה מבריקה ובעלת השתקפות כמו גם מרקם חלק. על הפעולה מומלץ לחזור ולחדש באמצעות פוליש מדי שנה לשמירה על איכות המרצפות לאורך זמן.
  • הברקה קריסטלית – החדרת חומר לחמש שכבות ברצפה לשמירה והגנה מפני שריטות. טיפול הקריסטל מעניק מראה רטוב ונקי ללא כל סכנת החלקה. הברקה קריסטלית הינה שיטת טיפול איכותית המשיגה תוצאות מעולות.
לאחר גמר הטיפול, אנו נמליץ לכם על אופן הפעולה הנכון לשמירה על הברקת רצפות כגון שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים המיועדים לרצפות אשר עברו טיפול פוליש קריסטל. צוות מקצועי ומנוסה ישמח להעניק לכם מענה לכל שאלה, בקשה וייעוץ וכל זאת תוך הקפדה על איכות ואדיבות השירות.