פוליש לגרניט פורצלן

הרצפה היא אחד החלקים השימושיים ביותר בכל חלל, כיוון שאנשים צועדים עליה בכל שעות היממה, מה שגורם לשחיקה ולבלאי שלה. ניקוי רצפות רגיל עם אקונומיקה או בעזרת סבוני רצפה למיניהם אמנם מביא להסרת לכלוך מהן, אך הוא אינו מצחצח אותן בצורה יסודית או מעניק להן ברק.

הברקה של רצפה מתאפשרת בהליך מיוחד הנקרא "פוליש", שהסוג הפופולרי ביותר שלו כיום הוא פוליש קריסטל לרצפה. באמצעות הטכניקה הזו ניתן להבריק רצפות לתקופה של מספר חודשים ולהקנות להן מראה יוקרתי וחדש. אם אתם מחפשים חברה המבצעת פוליש במרכז, לרבות פוליש לגרניט פורצלן, פנו לחברת "המבריק" שתעניק לרצפות שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

כיצד מתבצע פוליש קריסטל לרצפה?
פוליש קריסטל לרצפה הוא תהליך הכולל שיוף וצחצוח של שכבת הרצפה העליונה באמצעות מכשיר מיוחד המיועד למטרה הזו. לאחר שלב הצחצוח מגיע השלב של הפוליש, בו משתמשים במכונת דיסק שמחדירה חלקיקי קריסטל לרצפה ומעניקה לה ברק מדהים. הברק הזה נשאר במשך חודשים ארוכים, כך שאין צורך לבצע פוליש לרצפה חדשות לבקרים, כמו בסוגי ניקיון אחרים לרצפה.
ביצוע של פוליש, בייחוד פוליש לגרניט פורצלן, צריך להתבצע בידי מקצועניים בלבד כדי למנוע נזקים לאריחים. שיוף רצפה בכלים בלתי מקצועיים עלול לגרום לשבירה של אריחים, להיווצרות סדקים ולחוסר אחידות בשכבה העליונה, ולכן יש להזמין מומחים לעניין ולא לבצע פוליש לגרניט פורצלן או לרצפה באופן עצמאי.

פוליש מקצועי לרצפות
חברת המבריק מתמחה בניקוי של בתי עסק ובתים פרטיים, וכן בביצוע של פוליש לגרניט פורצלן ולסוגי רצפות אחרים. פוליש במרכז של חברת המבריק יותיר את הרצפה שלכם כמו חדשה ומבריקה מאי פעם. אם תצטרכו פוליש לגרניט פורצלן, חשוב שתפנו למומחים, שכן טיפול מסוג זה דורש שימוש בחומרים מיוחדים שאינם כוללים חומצות מלח שונות שעלולות לפגום בריצוף. 

חברת פוליש המבריק תבצע עבורכם עבודות פוליש במרכז כמו פוליש לגרניט פורצלן תוך שימוש בחומרים ובכלים המקצועיים ביותר והמתאימים ביותר לריצוף שיש בביתכם. הניסיון רב השנים שלנו מאפשר לנו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, תוך התאמה מדויקת של סוג הפוליש הנחוץ לפי סוג הריצוף בביתכם.


טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות