פוליש לבית חדש | המבריק חברה לניקיון

פוליש לבית חדש

פוליש לבתים ככלל ובמיוחד פוליש לבית חדש היא מלאכה אשר חייבת להתבצע בידי אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים לשם השגת התוצאות הטובות ביותר וזאת מבלי לגרום לנזק לרצפה, לחפצים ולסביבה. חברת המבריק מציעה שירותי פוליש לבתים וכן פוליש לבית חדש אשר מותאם לכל סוגי המשטחים ועושה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר ובחומרים האיכותיים והעדכניים הקיימים בשוק.
 
פוליש לבתים מתאים ומומלץ לכמה צרכים ובמספר מקרים:
  • במצבים בהם הריצוף בבית דהה או נשרט וכן במידה ונוצרו שריטות בשל תזוזה של רהיטים. פוליש מקצועי יחדש את הרצפה ויעניק לה מראה חדש ויקרתי.
  • פוליש לבית חדש או לאחר שיפוץ מומלץ בטרם הכניסה במטרה לצחצח ולחדש מהיסוד את הרצפה ולתת לנו תחושה נעימה, חדשה ורעננה.
  • לאחר הסרת שטיח מקיר לקיר, במקרים רבים נותרים סימני דבק על הרצפה מה שהופך אותה לדהויה, פעולת הפוליש תסיר כל סימן ותיצור ברק וחלקות.
מטרת הטיפול היא להעניק לרצפת הבית מראה מבריק וחדש וכן לספק לה הגנה מפגעי הזמן תוך שמירה על איכות הריצוף והאריחים. את פעולת הפוליש ניתן להתאים למגוון סוגי רצפות הוא עשוי לחסוך עלויות מיותרות הכרוכות בהחלפת הרצפה בחדשה. פוליש לבית חדש מתאים לאחר סיום של שיפוץ ארוך ומורכב אשר הותיר אחריו סימנים על גבי משטח הרצפה. וודאי לא תרצו להיכנס לבית לאחר שיפוץ אשר הרצפה בו מכוסה אבק ודהויה. לשם כך אנשי המקצוע של חברת המבריק כאן בשבילכם, הצוות המיומן שלנו רכש הכשרה ספציפית בתחום ויספק מענה גם למצבים קשים במיוחד. 
 
קיימים שני סוגי פוליש לבתים עיקריים:
  • פוליש קריסטל המטפל ברצפה באמצעות החדרת חומר ניקוי למספר רב של שכבות (עד חמש שכבות). החומר מוחדר לעומק הרצפה ומגן בשכבה העליונה מפני שריטות ומקנה לה עמידות לאורך זמן ומראה חדש וזוהר. לאחר הטיפול, אין סכנת החלקה על אף המראה המבריק, כך שפעולת פוליש לבית חדש מתאימה לבתים פרטיים, משרדים ואולמות. רצוי לחזור על הפעולה מדי שנה וחצי לכל היותר.
  • פוליש ווקס הינו אחד הטיפולים הנפוצים והמבוקשים בתחום, הוא מתבצע באמצעות מריחה של חומרי שעווה על משטח הרצפה אשר מעניקים מראה חדש ובעל השתקפות ייחודית. פוליש ווקס משמר את הרצפה חלקה ורצוי לחזור על הפעולה מדי שנה.
  • פוליש קריסטל לשיש כולל פיזור חומר ניקוי איכותי בעל פעולת ניקוי והברקה יעילים במיוחד, עיבוד המרצפות באופן אחיד ושווה וליטוש השיש במידת הצורך ליצירת מראה חלק ומבריק. פוליש קריסטל לשיש מתאים למגוון צרכים ומשטחים כאשר כהשלמה לטיפול ניתן למרוח סילר המגן על המרצפות מספיגה של נוזלים.
     
פוליש לבית חדש יהפוך את חוויית הכניסה לדירה לשלמה ומהנה, פעולת הניקוי והצחצוח אשר מתבצעת בידי אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים של חברת המבריק, תבטיח תוצאה מושלמת ומבריקה אשר תהפוך את מראה הבית החדש לאחר השיפוץ ליוקרתי ומבריק מניקיון.