ניקוי תריסים | המבריק חברה לניקיון

ניקוי תריסים

ניקוי תריסים וניקוי חלונות דו צדדי הוא מלאכה לא פשוטה אשר לעתים מחייבת הסתייעות בגורמים מקצועיים. שמירה על שקיפות החלונות וניקיון התריסים עלולה להיות בעייתית נוכח חשיפתם המוגברת לסביבה החיצונית והגישה הבעייתית לחלק מהם הדורשת פעולה מורכבת ועדינה כאחד. ללא ספק, עבודת ניקוי תריסים מקצועית עשויה לחסוך לכם עבודה קשה ולהשיג תוצאות מרשימות אשר קשה למדי להגיע אליהן באופן עצמאי. 
 
חברת המבריק פועלת בשיטות מקצועיות ובעזרת כלים ואמצעים ייחודיים המותאמים לייעודם ומספקת מענה גם לניקוי תריסים בחלונות גבוהים הממוקמים בבניינים רבי קומות. הידע, המקצועיות והניסיון אשר צברנו עם השנים, בשילוב של מוניטין ואמינות גבוהים מהווים ערובה לכך הניקיון יהיה יסודי, יעיל ומהיר ויאפשר לכם ליהנות מהתוצאות המבריקות לאורך זמן. אנשי השירות שלנו מיומנים לבצע את עבודות הניקיון במגוון סוגים רחב של תריסים ובכלל זה תריסים אשר הוזנחו זמן רב ודורשים קרצוף יסודי. פעולת ניקוי תריסים כוללת שטיפה באמצעות קיטור המבטיחה תוצאה מושלמת ללא סימנים ושאריות לכלוך.

תהליך ניקוי תריסים מקצועי כולל:
  • הכנת השטח, פינוי רהיטים וחפצים יקרים מאזור העבודה והיערכות השכנים למניעת כניסת מים לביתם.
  • בשלב השני, ניקוי תריסים כולל פירוקם וניקוים באזור עבודה כגון החצר או המרפסת באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים בעלי עוצמה להסרת לכלוך קשה וליצירת שכבת הגנה על התריס.
  • במידת הצורך, אנו נעשה שימוש במכונה להתזת מים בלחץ גבוה על מנת להיפטר ביעילות מלכלוך קשה, אבק ופיח אשר נדבקו לתריס.
     
פעולת הניקיון של חברת המבריק היא פעולה שלמה, מגוון שירותי הניקוי אותם אנו מציעים רב ומספק מענה לכל צורך הדורש ניקיון מקצועי. ניקוי תריסים נחשב למלאכה מורכבת ולכן מומלץ לפנות לעזרה מגורם מוסמך, בדומה לכך גם פעולת ניקיון התים לאחר שיפוץ חשוב שתבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים נוכח הפסולת והלכלוך המסיביים אשר מותירים מאחוריהם הקבלנים ועובדי השיפוץ. לאחר שיפוץ בו השקעתם את מיטב זמנכם וממונכם, וודאי תרצו לנוח בשקט על הספה וליהנות מהמראה החדש והמשודרג של דירתכם, אולם תופתעו לגלות כי לאחר שיפוץ מסיבי, לא טורחים עובדי הבניין לנקות את השטח ובוודאי שלא באופן יסודי. לשם כך חברת המבריק כוללת צוותים המתמחים בעבודת ניקיון בתים לאחר שיפוץ, תנו לנו לעשות את העבודה עבורכם, זה משתלם וחוסך כאבי ראש גדולים.
 
ניקיון בתים לאחר שיפוץ מחייב שימוש באמצעים מורכבים יותר מאשר להעביר סחבה ומגב ולשם כך אנו נבצע קרצוף רצפה יסודי אשר יעלים גם כתמים קשים של צבע, גבס, אבק ולכלוך עיקש במיוחד. קרצוף רצפה באמצעים טכנולוגיים המיועדים לכך, יאפשר הברקת הרצפה ואפשרות בעבורכם ליהנות לאחר ניקוי שלנו מבית חדש, מבריק ובעל ניחוח נעים ורענן של ניקיון. אצלנו אין פשרה על תוצאות, אך לא פחות חשוב אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר גם באיכות השירות, האמינות והאדיבות. לכל בקשה, שאלה וצורך, אנו כאן בשבילכם.