שירותי פוליש | המבריק חברה לניקיון

שירותי פוליש

אין כמו מראה של רצפה נקייה ומבריקה כדי להקנות לכל חלל מראה אסתטי שתענוג לשהות בו. על מנת שזה יקרה, לא מספיק לנקות את הרצפה עם דלי וסבון, אלא יש להשתמש בכלי פוליש מקצועיים שמחדשים את מראה הרצפה בצורה שחומרי ניקיון סטנדרטיים אינם מסוגלים לה. ביצוע פוליש באופן עצמאי אינו תמיד אפשרי ומומלץ, שכן חוסר ידע בתחום עלול לגרום להרס מרצפות בצורה בלתי הפיכה.

מה זה בעצם פוליש לרצפה?
המילה "פוליש" פירושה צחצוח, וזה בדיוק מה שעושים כאשר מבצעים שירותי פוליש שונים לרצפות. פוליש לבתים כולל מספר שלבים, כשהמרכזי שבהם כרוך בשימוש במכשיר מיוחד שמקרצף ומגרד בעדינות את השכבה העליונה של הרצפה. לאחר מכן משתמשים בחומר ציפוי מיוחד שמחליק את הרצפה ומקנה לה מראה מבריק במיוחד. את הפוליש ניתן לבצע אחת לחצי שנה, על מנת לשמר את המראה המבריק ולהבטיח את שלמות המרצפות.

כיום יש שירותי פוליש שונים שכל אחד מהם מיועד לסוג אחר של אריחים, וחשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בפוליש לבתים כדי למנוע בעיות כמו נזק לרצפה. חברת "המבריק" מתמחה בשירותי פוליש מתקדמים לכל סוגי הרצפות, ועמנו תוכלו להיות רגועים ולדעת שהרצפה שלכם תיראה טוב יותר מאי פעם.

פוליש לבית חדש – שירות חיוני ומומלץ
כאשר נכנסים לבית חדש, מגלים פעמים רבות שתהליך הבנייה הותיר את הרצפה מאובקת או שרוטה בצורה שאינה נעימה לעין. אף אחד אינו רוצה להיכנס לבית בצורה כזו, ולכן מומלץ להשתמש בשירותים של פוליש לבית חדש, המסופקים על ידי חברת המבריק.
אנו נגיע למעונכם החדש תוך 24 שעות מרגע הבקשה שלכם, נבחן את האריחים ואת הרצפה ונתאים להם את הפוליש המתאים להם ביותר. פוליש לבתים מסוג זה יבטיח שהרצפה תהיה חלקה, מבריקה וללא פגמים הנוצרים במהלך המעבר או לפניו. פוליש של חברת המבריק הוא מהמקצועיים ביותר בשוק, ואנו מתייחסים לכל רצפה בצורה פרטנית ומותאמת אישית.

פוליש לבית חדש נחוץ לעתים בגלל נזקי העברת החפצים וגם בגלל שאריות לכלוך קשות שנוצרות במהלך בנייתו. חברת המבריק תספק לכם שירותי פוליש מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, כך שתוכלו להיכנס לביתכם החדש ברגל ימין ובתחושה נעימה.


טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות