שירותי פוליש

שירותי פוליש של חברת המבריק כוללים פוליש רצפות מקצועי, יסודי ואיכותי אשר מספק מענה למגוון סוגי הרצפות והמשטחים. אנו חברה בעלת ותק, ניסיון ומוניטין בתחום שירותי פוליש. פוליש רצפות חייב להתבצע במיומנות רבה ואנשי הצוות שלנו הינם בעלי ניסיון וזאת לאחר שעברו הכשרות מיוחדות בתחום. שירותי פוליש מתאימים למגוון צרכים בהם כניסה לדירה לאחר שיפוץ, כניסה לבית חדש, חידוש מרצפות ישנות ועוד.
 
הזמנת פוליש במרכז יכולה לחסוך לכם עלויות גבוהות והוצאות מיותרות על ריצוף חדש. גם אם הרצפה שלכם נראית מוזנחת וכזו אשר לא ניתן לטפל בה, אתם תופתעו עד כמה שירותי פוליש מקצועיים ישיגו תוצאות מדהימות גם במצבים קשים. רצפה אשר נמצאת במצב לא טוב כתוצאה מכתמים, השחרה או דהייה של הברק ניתנת לחידוש עד לרמה שתחושו כי רצפתם את ביתכם מחדש. אנו מחדשים כל רצפת אבן על מגוון הסוגים ומתאימים את האמצעים והחומרים לסוג המשטח וזאת מתוך אחריות שלא לגרום לנזקים אשר עלולים להתרחש נוכח עבודה לא מקצועית.
 
אמרתם פוליש רצפות, אמרתם המבריק. כשמנו כך גם תוצאת עבודתנו, מבריקה וזוהרת וזאת תוך הקפדה של שימוש בחומרים ידידותיים לבני אדם ולסביבה אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר. המכשור בו אנו עושים שימוש הוא החדיש והמעודכן ביותר בשוק, כך שהתוצאות מרשימות וגורמות לשביעות רצון לקהל הלקוחות הגדול שלנו. שירותי פוליש ככלל ובפרט פוליש במרכז כוללים מספר סוגים של פוליש רצפות:
  • פוליש קריסטל המתבצע בתהליך מגנזי כך שההברקה המתקבלת הינה ברמה מושלמת.
  • שירותי פוליש לשיש הכוללים חידוש סינתטי או טבעי באמצעות ליטוש והברקה קריסטלית.
  • ווקס אקרילי ייחודי לשימוש במשטחי PVC ובטון מוחלק וכן לפרקטים. הווקס האקרילי עמיד במיוחד לאורך זמן ופעולת פוליש ווקס מבריקה גם רצפות מיושנות ושחוקות. 
     
טרם פעולת הפוליש, אנשי השירות שלנו מבצעים ניקיון יסודי תוך שימוש במכונת קרצוף אשר מסירה כל כתם או פגם גם את הקשים ביותר. פוליש רצפות הוא מלאכה למקצוענים, שירותי פוליש מבית חברת המבריק יותירו אתכם מרוצים ומחויכים וזאת בזכות ההקפדה שלנו על כל פרט וכן על איכות ואדיבות השירות כאשר אנו מחויבים לסטנדרטים המחייבים והגבוהים ביותר. חברת המבריק פועלת מזה שנים רבות בתחום שירותי הניקיון וכחברה בעלת מוניטין אנו מחויבים לכל לקוח ומקפידים לעמוד בנהלים ובתקנים המחמירים ביותר בתחום.
 
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר להתרשם מתוצאות העבודה של אנשינו אשר עומדים לרשותכם לכל בקשה, שאלה וצורך. אנו מבטיחים כי נשקיע את כל המאמצים והמשאבים על מנת לספק מענה לכל בקשה שלכם עד להשגת התוצאה המושלמת. חיפשתם פוליש במרכז? מצאתם המבריק – שירותי פוליש מקצועיים, אמינים ואיכותיים אשר יבריקו את דירתכם ויקנו לה מראה חדש ויוקרתי ולכם תחושה נפלאה של נחת רוח.
 
טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות