צביעת קירות חיצוניים | המבריק חברה לניקיון

צביעת קירות חיצוניים

השקעתם בשיפוץ נרחב לבית, תוצאות השיפוץ מרשימות וגוררות קריאות התפעלות מכל באי ביתכם, אבל משהו חסר- הבניין בו אתם מתגוררים נראה ישן ומוזנח. כעת, לאחר השיפוץ שביצעתם בדירתכם, אתם מבקשים לבצע שיפוץ בבניין בו אתם מתגוררים, ולדאוג שהחזות והנראות החיצונית שלו תראה טוב כמו שהדירה שלכם נראית. שיפוץ וחידוש הקירות החיצוניים של הבית תעשה את העבודה ועבודת צביעה מקצועית תגרום לבניין המשותף בו אתם מתגוררים להיראות כחדש.  

צביעת בניין, כלומר צביעת קירות חיצוניים בבניין, אינה דומה לצביעה של קירות פנימיים. צביעת קירות חיצוניים תתבצע עם חומרים אחרים, עמידים יותר. קיר חיצוני חשוף באופן יומיומי לנזקי מזג האוויר, ובינם שמש, גשם, רטיבות ורוחות, ולכן חשוב לצבוע אותו בצבעים עמידים יותר, שיוכלו לעמוד בנזקי מזג האוויר. כמו כן, שינויי טמפרטורה קיצוניים בין קור וחום עלולים להביא במרוצת השנים להיווצרותם של סדקים בקיר החיצוני. 

כל מי שאי פעם צבע יותר מקיר אחד בחייו יודע שיש חשיבות לחומר ממנו עשוי הקיר בתהליך הצביעה. ישנם קירות שמקשים על "קליטת" הצבע עליהם, והופכים את הצביעה לקשה יותר, כאשר לרוב תדרש שכבה נוספת של צבע על מנת להעניק לקיר את המראה הרצוי. בדומה לכך, קירות חיצוניים עשויים מחומרים אחרים, עמידים וגסים יותר מהקירות הפנימיים המוכרים לנו. נזקי מזג האוויר והחומר ממנו עשוי הקיר החיצוני דורשים שימוש בחומרים המתאימים לכך, ולכן צביעת בניין צריכה להיעשות על ידי שימוש בחומרים מיוחדים המיועדים לצביעת קירות חיצוניים.  

ההבדלים בין קירות פנימיים לקירות חיצוניים משפיעים משמעותית על תהליך הצביעה והחומרים בהם נשתמש. לשם צביעה של בניין נדרשת הכנה מיוחדת, ולעיתים אף תהיו חייבים לבנות פיגומים מסביב לבניין. כמו כן, עבודת ניקיון הקיר החיצוני והכנתו לצביעה היא משמעותית יותר. קירות חיצוניים מלוכלכים יותר, ולרוב ישנם יותר חלקי טיח מתפרקים. 
בתהליך הצביעה, חשוב מאוד כי עבודת איתור ומילוי הסדקים תתבצע בצורה מקצועית. היות ומדובר בקירות חיצוניים עבודת האיטום חשובה מאוד, וכל טעות בביצועה יכול להביא לנזקים גדולים בשלב מאוחר יותר. 

לאור המורכבות של צביעת הקירות החיצוניים של הבניין, מומלץ מאוד להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון. חברת ניקיון בניינים מנוסה בביצוע עבודות צביעת קירות חיצוניים, ויש לה את הציוד והידע הנדרש על מנת לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר. צביעת קירות חיצוניים איננה עבודה שכל אחד יכול לבצע, כמו צביעת קירות פנימיים. עבודה זו דורשת חומרים מיוחדים, תשתית ראויה (פיגומים וסולמות מתאימים) והתאמת הצבע לצבע הנוכחי. חברת ניקיון בניינים המתמחה בביצוע עבודות מסוג זה תתן לכם מענה לכל אלו ותבצע את העבודה בצורה איכותית.