ניקוי שטיחים וריפודים | המבריק חברה לניקיון

ניקוי ריפודים

ניקוי הבית מאפשר לנו ליהנות מסביבה אסתטית שנעימה לא רק לעין, אלא עדיפה מבחינה בריאותית, שכן כיום יש משטחים רבים עליהם חיידקים יכולים להצטבר, וחשוב לנקות אותם בצורה יסודית. למרבה הצער, לא תמיד יש לנו זמן לעשות זאת ולנקות את כל האזורים בביתנו באופן מקצועי וכפי שהיינו רוצים.

כמה מהאזורים המאתגרים ביותר לניקוי בכל בית הם השטיחים, התריסים וגם בדי ריפוד מסוגים שונים. הסיבה לכך שהיא שהמשטחים הללו דורשים ניקוי יסודי שלרובנו אין הכלים הנכונים לבצעו. מצב זה גורם לכך שלכלוך עמוק אינו מתנקה כמו שצריך, מה שעלול להוביל ליצירת כתמים קשים ואפילו לבעיות בריאותיות ולאלרגיות למיניהן.

מה ניתן לעשות כדי לנקות תריסים ובדי ריפוד בצורה יסודית?
כאמור, מרביתנו איננו מחזיקים בבית את החומרים ואת הכלים המתאימים לשם ניקוי שטיחים וריפודים בצורה יסודית. ישנם מספר חומרי ניקוי חזקים בשוק, אך הם עלולים לעשות יותר נזק מתועלת מפני שיש בהם כימיקלים שמזיקים מאוד כאשר שואפים אותם, מה גם שהם עלולים לגרום לתגובה כימית עם הבדים ועם המשטחים ולהכתים אותם באופן בלתי הפיך.
כדי למנוע בעיות מסוג זה וגם כדי שלא תזיקו למשטחים שונים בביתכם, מומלץ לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שתבצע את העבודה עבורכם בצורה מדוקדקת, תוך שימוש בחומרים איכותיים. חברת המבריק, המתמחה בביצוע ניקוי שטיחים וריפודים וכן בביצוע ניקוי תריסים, הוקמה בשנת 1970 ומאז מנקה במקצועיות בתים פרטיים, בנייני מגורים ובתי עסק בדרך שאין שנייה לה.

ניקוי בית מהמסד ועד הטפחות
ניקוי שטיחים וריפודים וכן ניקוי תריסים דורשים תשומת לב מיוחדת וגם שימוש בחומרים חזקים דיים כדי לחדור לשכבות השונות של המשטחים, אך לא להזיק להם. חברת המבריק משתמשת בחומרי הניקוי המקצועיים ביותר כדי להבטיח ניקוי בית יסודי, מהמסד ועד הטפחות. 
ניקוי שטיחים וריפודים באמצעות החומרים הללו מאפשר לחדש את מראם, לרענן את מגע הסיבים ולהקנות למשטחים שונים מראה רענן ומחודש. ניקוי בית של חברת המבריק יבוצע בדיוק בחלקים שדורשים זאת, לרבות ניקוי תריסים, בכל יום שתצטרכו ותוך 24 שעות בלבד מרגע יצירת הקשר עמנו.

אם אתם רוצים בית וראש נקיים, צרו קשר עם חברת המבריק ואנו כבר נדאג לכך שביתכם יהיה נקי ומצוחצח בצורה בלתי רגילה, ושיהיה נעים לעין ולבריאות.