המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ
דף הבית >> ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ
 

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ
לשמור על איכות החומרים בבית

חברת ניקיון שתדע לטפל היטב בכל חומר בדירה, אם זה סוג של קרמיקה לאמבטיה או לרצפה, תיצור עבודה איכותית יותר והחומר יחזיק מעמד לאורך שנים. גם הניקיון של האריחים בייחוד מסוג הקרמיקה יהיה איכותי יותר ועמיד יותר לאורך השנים עם ניקיון איכותי. אריחי קרמיקה שמיועדים לחדר האמבטיה או המטבח,יש לנקות בצורה שוטפת ואיכותית למרות שהם לא מתלכלכים במהירות ובקלות וממילא נמצאים בסביבה לחה, אך במטבחים יש יותר מגע עם חומרי בישול, מאכלים או כתמי שמן, לאחר מכן יש לקבל הדרכה על כיצד להמשיך ולנקות את האריחים לפחות אחת לשבוע ולשמור עליהם היטב. אלו חומרים עדינים שדורשים ניקוי עדין עם מים, אך אם בכל זאת החברה החליטה לנקות את אריחי הקרמיקה עם חומרי ניקוי תעשייתיים, יש למצוא חומרי ניקוי שיתאימו לאריחי הקרמיקה שלכם ובשוק קיימים סוגים רבים של קרמיקה לכן יש לעיין על עלון חומר הבקבוק שבו נמצא חומר הניקוי. אלו נושאים שהחברה צריכה להקפיד עליהם וכן לבדוק איזה לכלוך הצטבר על הקרמיקה.

ניקוי קרמיקה אחרי שיפוץ חומרים מותרים לניקיון הקרמיקה

לניקוי קרמיקה יש להשתמש במקרים מסוימים בחומרי ניקוי מסירי אבנית אך ורק מחברות איכותיות ומוכרות. יש לשפשף באמצעות סקוטש עדין את האריחים, לשטוף עם מים ונגב עם מטלית יבשה. כל ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ איכותי ושמירה נכונה על אריחי הקרמיקה, תגרום לכם לשמור על האריחים לאורך שנים רבות במצב מעולה והניקיון והתחזוקה יהיו בצורה קלה יותר. למשל, לא מומלץ לגרור רהיטים כבדים על אריחי קרמיקה כי אז זה יגרום לסימנים שיקשו על הניקוי, ואם ישנם כתמי חלודה על אריחי קרמיקה, יש להסיר אותם באמצעות לימון או סודה לשתייה מהולה עם מים ובמידה ונשפך לכם נוזל, יש לבצע מיד ניקוי כדי שהחומר לא ייספג ואז יהיה כבר קשה מאד להסירו.

ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ לבחור בחברה מקצועית ומנוסה

אז תמיד חשוב לבחור בחברות ניקיון קרמיקה אחרי שיפוץ טובות ולא לזלזל בפרט החשוב הזה, כי צריך להיזהר מכל החובבניים שעלולים לגרום עוגמת נפש גדולה, וחשוב לקבל מידע בסיסי על סוגי פוליש עם תהליכי הברקה שמחדירים תהליך חומרים לתוך רצפות יקרות.

 
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות