ניקיון ופוליש | המבריק חברה לניקיון

ניקיון ופוליש

ניקיון של בית הוא דבר שיש לעשותו באופן קבוע. ישנם גם מקרים שבהם יש צורך בניקיון יסודי במיוחד, בעבודה מקצועית של ניקיון. במקרים נוספים, הניקיון עצמו, יסודי ככל שיהיה, לא מספיק על מנת לשוות לבית בחזרה מראה נקי וחדש. חברת פוליש וניקיון יכולה לבצע את כל העבודות הנדרשות, מעבודות ניקיון ברמה הגבוהה ביותר ועד לעבודות פוליש איכותיות שמותאמות לסוג הרצפה ולצרכים של הדירה.
 
חברת פוליש וניקיון
חברת פוליש וניקיון מבצעת בדיוק את העבודות הללו – פוליש וניקיון. פעמים רבות העבודות הללו הולכות ביחד, משום שלאחר עבודת פוליש מקצועית נוצר לכלוך רב בבית, ויש צורך גם בביצוע של עבודות ניקיון מקצועיות ויסודיות. חברת פוליש וניקיון למעשה לוקחת בית ישן, מלוכלך ובלוי, ומחזירה אותו לימי נעוריו, כאשר היא משיבה לו הן את הניקיון שלו והן את הברק שלו.

עבודות פוליש הן למעשה עבודות ליטוש והברקה של רצפות כמעט מכל הסוגים, במטרה להסיר שכבות מוכתמות, שרוטות או פגועות של הרצפה ולהפוך את הרצפה לחדשה, חלקה ובעלת ברק יפה. עבודות ניקיון, כמובן, מקיפות את כל חלקי הבית, ומעניקות לו ניקיון יסודי ומקצועי. עבודות ניקיון עשויות לכלול לא רק ניקיון רגיל של הרצפות או הרהיטים, אלא גם ניקיון חלונות בגובה, כלומר גם מן הצד החיצוני, ניקיון של שטיחים בבית, ניקיון של ספות ורהיטים מרופדים אחרים, ועבודות ניקיון מורכבות אחרות.


לאחר בניית בית
לאחר בניית בית, יש צורך בעבודות מקצועיות של ניקיון ופוליש. חברת פוליש וניקיון לאחר בניית בית מעניקה טיפוח יסודי של הבית על כל חלקיו. חברת פוליש וניקיון מבצעת עבודות ניקיון נרחבות אשר נועדו לסלק את שאריות הבנייה, את האבק, הצבע, המלט וכל שאר הלכלוך שקיים באופן טבעי לאחר עבודות בנייה. כאשר מבצעים שיפוצים בבית, לעיתים השיפוצים גורמים לנזק לרצפות, ששוב אינן נראות חדשות ומבריקות. חברת פוליש וניקיון מתקנת את כל הנזקים הללו, ומעניקה לבית גם ניקיון יסודי לאחר הבנייה, וגם פוליש איכותי אשר משיב למרצפות את הברק הנאה והמוכר שלהן.
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות