המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון דירה מקבלן
דף הבית >> ניקיון דירה מקבלן
 

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן
לתאם את אופן התשלום

בהזמנה של חברת ניקיון מקבלן תאמו את אופן התשלום, כמו ברוב העבודות חשוב לשלם קודם רק מקדמה ולא את כל הסכום מראש. יש לסרוק את הדירה כדי לוודא שאתם מרוצים מהניקיון ואולי תרצו להוסיף עוד כמה ניקיונות, לאחר מכן שלמו את כל הכסף. ככה גם תבטיחו שחברת הניקיון תעשה את המקסימום למענכם לשם עבודה איכותית.

ניקיון דירה מקבלן לראות את התוצאות בשטח

חשוב לבדוק את המקצועיות ואת העבודות של החברה גם בשטח כי לפעמים גם אם זו ההבטחה של הקבלן, התוצאה יכולה להיות רחוקה והניקיון עלול להיות משהו לא ציפיתם לו. חשוב למצוא חברת ניקיון דירה מקבלן מומלצת שאכן מבצעת עבודה מקצועית. לחברת ניקיון צריכה להיות תעודה והכשרה וכלי עבודה מקצועיים, כלומר אין להתפשר וחשוב לבצע בדיקה לכל חברה שרוצה להיכנס אליכם לתוך הבית גם אם הקבלן בחר אותה.

ניקיון דירות מקבלן לבחור בחברת ניקיון מקצועית

חשוב לבחור בחברת ניקיון דירה מקבלן שקיבלתם המלצות רבות עליה כדי שלא יגרם שום נזק לדירה שלכם, השקעתם כל כך הרבה זמן כסף וטרחה בשיפוצים ועכשיו אתם רוצים לראות תוצאות. גם אם מדובר בשירותי ניקיון שהקבלן מציע חשוב שתוודאו מה זה כולל ומה שמציע הקבלן יכול אולי להיות בסיסי ולא מספיק לכם. חשוב גם להכיר את סוגי הניקיון והאם זה מתאים לכל חומר כי למשל פוליש וקס לא מתאים לרצפת קרמיקה. לעיתים יציעו לכם שירותים נוספים שונים וחשוב לקבל את כל המידע המקצועי, האם זה בתשלום נוסף, מהם הסוגים השונים של הברקות-  הברקת וקס היא למשל לא הברקת קריסטל ואם בחרתם באחת מהן, וודאו שאכן זאת ההברקה שעושים לכם. הברקה קריסטלית למשל היא הברקה חדשנית שמיועדת לחומרים של שיש ואבן, ועל חומר גרניט פורצלן, שזה רוב סוג הרצפות שקיים היום. דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם הוא שלא מנקים עץ עם מים, כי זה יכול לגרום להתנפחות החומר וכדומה. אם חברת הניקיון עושה שימוש בחומצת מלח, יש לוודא שמדללים אותה במים למשל. עדיף בכל מקרה לבחור בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה שלא גורמים נזק למשטחים, לפרקטים או לברזים למתכות ולריצוף בסלון ובחדרים.

 
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות