המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון דירה מקבלן
דף הבית >> ניקיון דירה מקבלן
 

ניקיון דירה מקבלן

ניקיון דירה מקבלן
לתאם את אופן התשלום

בהזמנה של חברת ניקיון מקבלן תאמו את אופן התשלום, כמו ברוב העבודות חשוב לשלם קודם רק מקדמה ולא את כל הסכום מראש. יש לסרוק את הדירה כדי לוודא שאתם מרוצים מהניקיון ואולי תרצו להוסיף עוד כמה ניקיונות, לאחר מכן שלמו את כל הכסף. ככה גם תבטיחו שחברת הניקיון תעשה את המקסימום למענכם לשם עבודה איכותית.

ניקיון דירה מקבלן לראות את התוצאות בשטח

חשוב לבדוק את המקצועיות ואת העבודות של החברה גם בשטח כי לפעמים גם אם זו ההבטחה של הקבלן, התוצאה יכולה להיות רחוקה והניקיון עלול להיות משהו לא ציפיתם לו. חשוב למצוא חברת ניקיון דירה מקבלן מומלצת שאכן מבצעת עבודה מקצועית. לחברת ניקיון צריכה להיות תעודה והכשרה וכלי עבודה מקצועיים, כלומר אין להתפשר וחשוב לבצע בדיקה לכל חברה שרוצה להיכנס אליכם לתוך הבית גם אם הקבלן בחר אותה.

ניקיון דירות מקבלן לבחור בחברת ניקיון מקצועית

חשוב לבחור בחברת ניקיון דירה מקבלן שקיבלתם המלצות רבות עליה כדי שלא יגרם שום נזק לדירה שלכם, השקעתם כל כך הרבה זמן כסף וטרחה בשיפוצים ועכשיו אתם רוצים לראות תוצאות. גם אם מדובר בשירותי ניקיון שהקבלן מציע חשוב שתוודאו מה זה כולל ומה שמציע הקבלן יכול אולי להיות בסיסי ולא מספיק לכם. חשוב גם להכיר את סוגי הניקיון והאם זה מתאים לכל חומר כי למשל פוליש וקס לא מתאים לרצפת קרמיקה. לעיתים יציעו לכם שירותים נוספים שונים וחשוב לקבל את כל המידע המקצועי, האם זה בתשלום נוסף, מהם הסוגים השונים של הברקות-  הברקת וקס היא למשל לא הברקת קריסטל ואם בחרתם באחת מהן, וודאו שאכן זאת ההברקה שעושים לכם. הברקה קריסטלית למשל היא הברקה חדשנית שמיועדת לחומרים של שיש ואבן, ועל חומר גרניט פורצלן, שזה רוב סוג הרצפות שקיים היום. דברים נוספים שחשוב לשים לב אליהם הוא שלא מנקים עץ עם מים, כי זה יכול לגרום להתנפחות החומר וכדומה. אם חברת הניקיון עושה שימוש בחומצת מלח, יש לוודא שמדללים אותה במים למשל. עדיף בכל מקרה לבחור בחומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה שלא גורמים נזק למשטחים, לפרקטים או לברזים למתכות ולריצוף בסלון ובחדרים.

עלויות עבור ניקיון דירה מקבלן

כאשר הנכם קובעים עלות בהקשר של חברת ניקיון, משמעותי לדעת מבעוד מועד מה כוללת העלות של ניקיון דירה מקבלן. עלות יותר מדי מועטה עשויה להוביל בשלב יותר מאוחר לכל מיני אמירות, כמו למשל – העלות אינה כוללת חדר הסבה, העלות אינה כוללת חומרי ניקיון או לחלופין – העלות אינה כוללת מע"מ. עלות מועטה זו יכולה אף להעיד על עשיית שימוש של מוצרי ניקוי באיכות ירודה או שאינם על פי תקן שנדרש, אשר אומנם ניתן לנקות באמצעותם, אך הם עשויים להוות נזק לאלתר או נזק במועד מאוחר יותר. להלן דוגמאות לעלויות – 

  • ניקיון דירת 3 חדרים בין : 1,500 לבין  – 1,100 ₪ כולל מע"מ. המחיר כולל דירת 3 חדרים לא מרוהטת ללא פוליש בגודל 70 - 90 מטר רבוע.

  • ניקיון דירת 4 חדרים בין : 1,700 לבין  – 1,300 ₪ כולל מע"מ. המחיר כולל דירת 4 חדרים לא מרוהטת ללא פוליש בגודל 90-110 מטר רבוע.

  • ניקיון דירת 5 חדרים בין : 2,000 לבין  – 1,500 ₪ כולל מע"מ. המחיר כולל דירת 4 חדרים לא מרוהטת ללא פוליש בגודל 120 - 140 מטר רבוע.

  • פוליש קריסטלי – זה שירות נוסף וצריך לבקש אותו במיוחד. הוא מתאים רק למרצפות אבן או שיש. מחירו נע סביב ה- 30 ₪ למטר.

  • פוליש ווקס – שירות נוסף ויש לבקש אותו במיוחד. הוא מתאים רק למרצפות אבן. מחירו נע סביב ה- 20 ₪ למטר.

כיצד ניתן לחסוך במחיר של ניקיון דירה מקבלן?

על מנת לחסוך במחיר של ניקיון דירה מקבלן נדרש אף לגרום לכך שלא יהיה יותר מדי סיאוב מבעוד מועד והן להיות מוכנים לנקות וכן לשפשף. מומלץ לקבוע מבועד מועד עם הקבלן כל מיני נהלים שבהם יידרש להיות ניצב עם תום השיפוץ. 

המלצות עבור ניקיון דירה מקבלן

כדאי שלא להזמין חברת ניקיון אשר גובה עלויות נמוכות מדי. במידה כי ניקיון דירה מקבלן וכן פוליש בשש מאות ₪ נשמע לכם כמחיר מוזל ויותר מדי טוב מכדי להיות ריאלי, כי אז ייתכן שהדבר אכן איננו ריאלי. בוודאי כי אינכם מעוניינים, לאחר שכבר השקעתם מאות אלפי ₪ בשיפוץ הדירה שלכם, להיות מובלים לעוד עלויות שלא נכללו במסגרת התקציב שלכם, כמו למשל – כלי ניקיון או מע"מ שלא נכללו בהצעת מחיר המקורית או החלפה של חומר גלם בבית החדש בשל פעולה חובבנית של המנקה.