המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון דירה לאחר שיפוץ
דף הבית >> ניקיון דירה לאחר שיפוץ
 

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

ניקיון דירה לאחר שיפוץ
סוף התהליך

בסוף תהליך השיפוצים לא תמיד יודעים באיזה מצב תקבלו את הדירה שלכם, ולכן חשוב לשאול זאת את הקבלן כי מסוף התהליך צריך להתחיל ליהנות בדרך לדירה הנקייה ומרווחת. שיפוצים כידוע יכולים להיות מייגעים וכוללים לכלוך רב, ואם נדע מה תהיה כמות הפסולת שתצטבר, כך גם הקבלן יוכל לחסוך לכולם עבודה רבה, לפנות פסולת רבה עם הכלים שברשותו, לכן חשוב לתאם ציפיות לגבי החלק של הקבלן בנושא. לאחר מכן צרו קשר עם חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ מקצועית ואיכותית כדי להזמין אותם מראש לפעמים הם כלל לא זמינים במועד שאתם רוצים שיגיעו. חברת הניקיון גם תבוא לראות את הדירה כדי להבין מה יכלול הניקיון וכמה זמן זה ימשך, כמה עובדי ניקיון צריך להביא באיזה מכשירים להשתמש לרוב יהיה צריך פוליש יסודי וישנם כמה סוגים וכדומה. אל תסתמכו רק על שיחה טלפונית כי אז בשטח המחיר פתאום יוכל לקפוץ כי מגלים שיש יותר עבודה, ולפעמים גם כבר תאמתם עם המובילים של הריהוט שיגיעו אבל הדירה עדיין לא נקייה, כל אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה להיות מודעת אליהם ולכוון אתכם כדי להימנע מהוצאות מיותרות ומעיכובים.  

ניקיון דירה לאחר שיפוץ מה יהיה אופי הניקיון

גם את יום הניקיון המיוחל חשוב לתכנן כי הרי אנחנו קרובים לקבל דירה מהודרת והשיפוצים הגיעו לסופם, לכן כדי להיות ערוכים, רצוי לעבור עם החברה המקצועית שתנקה את הדירה שלכם על נושאים שחשוב לכם איפה לנקות, במה לא לגעת מה חשוב לכם וכדומה. חברת הניקיון תוכל גם להצביע על אזורים בהם לא תוכל לנקות או שזה יהיה בתשלום נוסף, לאתר פגמים ועוד.

ניקיון דירות לאחר שיפוץ להיערך לניקיון מראש

רבים שוכחים שסיום השיפוץ אינו סיום התהליך, כי הדירה כולה מלאה בלכלוך רב ולרוב עם חומרים קשים להסרה כמו כתמי צבע טיח, אבק על הרצפה ובכל מקום. אם תנסו לנקות בכוחות עצמכם זו תהיה משימה קשה מדי, אז תיערכו לניקיון מראש כדי להגיע מוכנים לשיפוץ היפה.לכן חשוב להיערך ולקבל את שירותיה של חברת ניקיון דירה לאחר שיפוץ מקצועית עם שירותי ניקיון נרחבים ומקצועיים הכוללים חומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי.

 
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות