המבריק - ניקיון דירה אחרי שיפוץ
דף הבית >> ניקיון דירה אחרי שיפוץ
 

לוודא מה כולל הניקיון

בהזמנה של עבודת חברות ניקיון לאחר שיפוץ הן אמורות להשאיר לכם דירה מצוחצחת ונקייה, כך שתיכנסו לדירה במצב איכותי ביותר. עבודת הניקיון צריכה ניקוי יסודי מכל שאריות של בניה, ולנקות כל כתם של טיח או צבע וכדומה. מדובר בעבודה קשה ביותר, בעבודה רבה וחשוב גם שתתאמו אותה יחד כי אולי לא תרצו שהם יגעו באזורים מסוימים ובאחרים תבקשו ניקיון יסודי יותר. לא תוכלו להיכנס לפני שהדירה נקייה, אז תוכלו לתכנן מה לנקות לבד ומה לנקות בעזרת חברת ניקיון.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ פינוי הפסולת

שיפוצים מלווים בפסולת רבה את חלקה מפנה הקבלן כדי שלא יפריעו לעבודות שלו, ומצד שני גם חברת הניקיון אינה מנקה כל דבר, למשל פינוי פסולת כבדה, ולכן עליכם לכן לוודא כל פרט ולתאם הכל גם עם חברת הניקיון.  

 

ניקיון דירה אחרי שיפוץ לבחור את  סוגי הניקיון הקיימים

לכן חשוב גם לתכנן את הניקיון ולוודא מה זה כולל, לבחור את סוגי הניקיון הקיימים למשל פוליש קריסטל מחירו שונה מפוליש רגיל, וזהו פוליש שמתאים למשל רק למרצפות שיש, לכן חשוב לקבל תאום מראש כדי לא ליצור נזקים לרצפות שלא כל חומר ניקוי מתאים להם. פוליש ווקס למשל זהו חומר שעווה שנמרח בצורה אחידה על גבי הרצפה ומעניק ברק ומראה נקי, וכל מכונה לקרצוף הרצפה כוללת תכשירים כימיים וחשוב יהיה לבקש מראש באיזה חומרים או פוליש ישתמשו ומה יש בדירה שלכם, כי ישנם חומרים העלולים להיות מסוכנים לבית שלכם למשל חומצת המלח שיכולה להזיק למרצפות ואפילו זה עלול לגרום גם לנזק בלתי הפיך. חשוב גם לדעת כמה זמן ימשך הניקיון, כי אולי אתם מתכננים להיכנס לדירה בתאריך מסוים, או אולי להעביר ריהוט וכדומה וכמובן שאין טעם לעשות זאת ללא תיאום מסודר מראש. יש לזכור גם שזמן העבודה משתנה בהתאם לגודל הדירה, לכמות הלכלוך שיש, לסוג העבודה שאתם רוצים ועוד. זה יכול להימשך אולי שמונה שעות וניקיון יסודי של דירה אחרי שיפוץ יכול לקחת גם יממה שלמה, אולי אתם רוצים פוליש קריסטלי ואז יש להוסיף עוד שעות עבודה ועוד שינויים מסוג זה.

 
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות