המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון בתים לאחר שיפוץ
דף הבית >> ניקיון בתים לאחר שיפוץ
 

ניקיון בתים לאחר שיפוץ


ניקיון בתים לאחר שיפוץ
לתכנן את הניקיון זמן רב מראש

שיפוץ הוא תהליך לא קל וממושך שיוצר רעש, אי סדר ושמשאיר גם לכלוך רב, ובעיקר כולם רוצים שהוא יסתיים במהירות, אך כאשר אפשר כבר להיכנס לדירה המשופצת בהקלה, לעיתים מחכה הפתעה לא נעימה ורואים שהדירה עדיין כולה מלאה בלכלוך רב, פשוט רואים את אי הסדר בכל פינה, כי נשארים גם שאריות רבות של שיפוץ שהם קשים להסרה במיוחד שאריות כמו טיח, אבק או כתמי צבע על הרצפה, וברוב המקרים הלכלוך הזה לא ירד בניקיון רגיל, ולכן חשוב לתכנן זמן רב מראש את רגעי הניקיון, והכל יחד עם תכנון השיפוץ, במיוחד אם רוצים לקבל את שירותיה של חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ מקצועית עם שירותי ניקיון של פוליש וכל החומרים שמאפשרים ניקיון יסודי ומקצועי, כך שאכן תקבלו את הבית היפה שרציתם מוכן בזמן.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ לקבל את הבית בסדר מופתי

גם אם תשאלו מראש את קבלן השיפוצים באיזה מצב יהיה הבית שלכם לאחר השיפוץ, כלומר איזו פסולת הוא מפנה, וחשוב יהיה לשאול את הקבלן כל דבר, למשל מה כמות הפסולת שתצטבר, כמה עבודות יהיו, וגם הקבלן יוכל לפנות פסולת רבה. אך יחד עם זאת זה יהיה בלתי נמנע ליצור קשר עם חברת ניקיון מקצועית ואיכותית לכל שאר פעולות הניקיון, כי הקבלן המשפץ הוא בסופו של דבר לא חברת ניקיון, וחשוב להזמין חברת ניקיון זמן רב מראש כי לפעמים הם כבר לא זמינים ביום שאתם רוצים. חברת הניקיון צריכה גם היא להבין מה יכלול הניקיון, כמה עובדי ניקיון יגיעו, איזה מכשירים וכלים להביא וכדומה. לפעמים גם כבר מגיע ריהוט והדירה עדיין לא נקייה, אלו נושאים חשובים שחברת ניקיון מקצועית צריכה לכוון אתכם.  

ניקיון בית לאחר שיפוץ הניקיון אינו פשוט  

בשעה טובה הסתיימו כבר כל עבודות השיפוצים, עכשיו מתחילים הניקיונות, וכדי להיות ערוכים רצוי להזמין חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ מקצועית ולעבור איתה שתנקה את הדירה שלכם בדיוק לפי הציפיות שלכם, ולא יקרה מצב בו תגלו לפתע שלא ניקו בכל מקום. חברת הניקיון תוכל גם לעבור ביסודיות על כל הבית את  האזורים בהם זה יהיה בתשלום נוסף וכדומה.

 
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות