המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון בתים לאחר שיפוץ
דף הבית >> ניקיון בתים לאחר שיפוץ
 

ניקיון בתים לאחר שיפוץ
כל היתרונות בהזמנת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

שיפוץ הבית הוא תהליך מרגש ביותר. הבית יקבל מתיחת פנים ואתם תיהנו מסביבה חדשה ונעימה אף יותר מהקודמת.
כמובן שהשיפוץ הוא לא רק מהנה אלא גם מאתגר. בשבועות הקרובים בוודאי תרגישו שהבית לא מסודר ונקי כפי שאתם רגילים, יותר אנשים נמצאים בבית וקשה לעקוב אחר ההתרחשויות. אתם מנהלים יותר שיחות טלפון בכדי לתאם זמנים עם אנשי מקצוע, ונמצאים זמן רב בבית על מנת לפקח על המתבצע. לא פשוט ואף מתיש לעתים, אך גם זה זמני ובסוף התהליך תדעו שהכל היה שווה את ההמתנה.
הראש שלכם בוודאי עובד שעות נוספות ואתם מדמיינים את סיום השיפוץ, כל אנשי המקצוע אוספים את הכלים שלהם ומשאירים אתכם עם בית חדש ונקי. ובכן, הרוב מדוייק...
ברור לנו כי לאחר סיום השיפוץ השלב הבא לחלוטין תחת אחריותנו- הניקיון. ניקיון אחר בעלי מקצוע שמשאירים אחריהם אבק, חלקי עץ, כתמי צבע ושמן ובעיקר בלאגן. כבר הפנמתם שאחרי השיפוץ העבודה האמיתית עוד לפניכם, ופתאום התהליך נראה מעט יותר ארוך.
אך גם לזה יש פתרון! במקום לדחות את ההנאה מהשיפוץ ולבלות שעות וימים בניקיון הבית בעמל רב הדורש סבלנות לא מועטה- הזמינו ניקיון בתים לאחר שיפוץ, ותוך שעות ספורות הבית שלכם יהיה מבריק יותר משהיה בהתחלה.

איך שירות ניקיון הבית לאחר שיפוץ חוסך לכם בהוצאות?

לפינוקים רבים שאנו מעניקים לעצמנו מתלווים רגשות אשם. מחשבה שאולי יכולנו לוותר על המסעדה בשבוע שעבר, להמתין עם המסאז' ולא בטוח שתיק המעצבים החדש היה החלטה כלכלית נבונה. המחשבות הללו אכן גורעות מההנאה עצמה, אך הן מגיעות מחשיבה אחראית.
חשוב לנו להוציא כסף משיקול דעת נכון, ומוטב שעל מה שצריך לפני מותרות.
שיפוץ הבית הוא לא צעד זול, ולאחריו ניטה לחסוך בהוצאות. ברוח החיסכון, אנו יודעים כי את הבית ננקה בעצמנו לאחר הסיום. אומנם חסכנו בהוצאה, אך האמת היא ששירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ למעשה תורם לחיסכון.
ראשית, אין לכם הוצאה על חומרי ניקיון ייעודיים- אנו מגיעים עם כל מה שדרוש. שנית, דרושה הכנה של הבית לקראת הניקיון, הזזת רהיטים, דחיית ההובלה או תשלום על זמן אחסון נוסף ליחידת אחסון. ולבסוף, הזמן הנדרש לניקיון הבית כולו עלול לבוא על חשבון ימי עבודה חשובים.
בשורה התחתונה, הסירו מטלה מליבכם ותנו לנו לדאוג לבית נקי עבורכם.
 
טלפון
072-2230660


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם בהצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון:

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי ריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות