המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקוי תריסים
דף הבית >> ניקוי תריסים
 

ניקוי תריסים

ניקוי תריסים
ניקוי תריסים שבסופו לא תזהו שהם שלכם

במרבית הבתים ישנו יום קבוע המוקדש לניקיון הבית כולו באופן יסודי. לעתים באמצע השבוע ולעתים לקראת סופו, וכמובן שהוא אורך מספר שעות לא מבוטל.
ישנם כאלה המקפידים להזיז את כל הרהיטים הכבדים פעם בשבוע אך מנקים את פנים המקרר כל שבועיים, ויש כאלה שאצלם כל שבוע הוא ניקיון פסח. כל בית וההרגלים שלו.
עם זאת, ישנם מקומות שאכן לא פשוט להגיע אליהם- בין אם מפאת גובהם ובין אם בשל מורכבות המבנה שלהם, כגון שמשות ותריסים. על מנת לנקות את שמשות, מסגרות ותריסי החלונות באופן יסודי, מוכרחים לפרק את מה שניתן ולשטוף בנפרד כל חלק.
על כן, ניקוי תריסים הוא משימה לא פשוטה, וכזו שפעמים רבות מדי אינה נכללת בסדר הפעולות הקבוע שלנו. לעתים אנו נוטים להזניח את הניקיון של החלק הזה בבית, אך עם הזמן כולנו נודה כי ההתעלמות הזו ניכרת במראה שלהם העלול להיות מלוכלך ולשוות להם מראה ישן ולא מטופל.
כולנו משקיעים זמן רב בטיפוח וניקיון הבית שלנו, ובשל כך אנו ראויים ליהנות מבית נקי באופן מלא, ללא אזורים מוזנחים הגורעים מההנאה שלנו.
במקום שאתם תיאלצו להשקיע כמה שעות בניקוי הבלעדי שלהם- אנחנו כאן על מנת לדאוג שהם יהיו נקיים ומבריקים כראוי לבית בו אתם גרים, מבלי שתצטרכו לבלות את היום שלכם בניקיון של אזור אחד ספציפי בבית.
אם עבר זמן מאז ניקיתם את התריסים בביתכם, או אם ניקיון פסח מתקרב- צרו עימנו קשר ונשמח להשלים לכם את הניקיון הביתי שלכם.

ניקיון תריסים מקצועי ויסודי

לאחר שהזמנתם אותנו אליכם הביתה, בוודאי תרצו לדעת מהם שלבי העבודה וכיצד בעצם מתבצע ניקוי תריסים מקצועי. 
ובכן, ראשית נרצה לפנות את השטח בקרבת התריסים מרהיטים על מנת לשמור עליהם שלא יירטבו או יתלכלכו. לאחר מכן נדאג לפרק את התריסים ולהציבם במקום מרווח בבית, במרפסת או בגינה בכדי לנקות אותם ביסודיות. 
הניקוי עצמו יתבצע באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים השומרים על התריסים ומגנים עליהם ופעמים רבות גם באמצעות התזת מים בלחץ גבוה להסרת לכלוך עיקש ודביק.
הניקוי יהיה שונה מבית לבית שכן ישנן דירות הפונות לכביש ראשי ובהן נבחין בשכבת פיח ועשן על גבי התריסים, לעומת דירות כפריות עם גינה. כמו כן, ישנם תריסים קבועים אותם לא ניתן לפרק ועל כן הניקוי יותאם לסוג הקיים.