באמת שהמסיבה הייתה מעולה! האורחים, הכיבוד, המוזיקה, האווירה הטובה. הכל היה ממש מושלם. בסוף החבר'ה אפילו עזרו קצת לארגן ולסדר. ואז, רק אחרי שהאורחים הלכו, והוזזתם את המגבת שהייתה זרוקה על השטיח, גיליתם את הקטסטרופה. שם, בדיוק מתחת למגבת הזרוקה, הוא הסתתר, בולט, מכוער ונוראי! כתם בלתי מזוהה! בדיוק במרכז של השטיח העתיק שקניתם בשוק הפשפשים, שטיח שהמומחה שבדק אותו העיד עליו כמה שהוא יקר ואיכותי. שטיח עבודת יד, אמיתי ומיוחד, שכמוהו לא עושים כבר. מראש, הזהירו אתכם שבשטיח כזה לא מתעסקים, לא להרטיב ולא לשפשף ולא לקרצף. לא לקחת סיכונים. 
 
אז מה עושים? קודם כל, לא עושים!

ניסיון לבצע ניקוי חובבני של שטיח יקר עשוי לעלות לכם ביוקר. אריגת שטיחים היא מלאכה קדומה שמבוצעת מזה דורות, בטכניקות מורכבות הדורשות מומחיות וידע שנצבר עם השנים. האריגה המורכבת יוצרת שטיח העשוי סיבים רבים, מחומרים איכותיים ועדינים הארוגים זה בזה בטכניקה מורכבת ביותר. כל שפשוף או חומר ניקוי יכול לפגוע בשטיח ולהשאיר רושם בל ימחה. אל תעשו את זה.

תנו למומחים אמתיים לדאוג לשטיח שלכם. קיימות בשוק לא מעט חברות המתמחות בניקוי של שטיחים וריפודים. חברה מקצועית כזאת, היא הכתובת הנכונה להתמודדות עם כתמים בשטיח.
 
ניקוי של שטיח יכול לכלול הסרת כתם מקומי, שנוצר מנזק חד פעמי, כגון מזון שנשפך, הקאה של ילד,. או כלב שפספס ,או ניקוי יסודי וכולל, שמטרתו לנקות את השטיח מאבק שמצטבר בו לעומק וכתמים קטנים שהצטברו עם השנים, ריחות וסיבים המשווים לשטיח מראה ישן ומאובק.

שטיח אמיתי, העשוי מחומרים איכותיים ובאריגה מקצועית, הוא נכס שיש לשמור עליו היטב. כל שטיח זקוק לניקיון יסודי מידי תקופה. אין צורך לחכות שהשטיח יראה מלוכלך ומוכתם. אחת לתקופה, קחו את השטיח לניקוי, או מוטב, הזמינו לביתכם חברה המתמחה בניקיון שטיחים וכך תשמרו על השטיח יפה ואיכותי לאורך זמן
 

ניקוי שטיחים וריפודים

טלפון
072-33-80-676


פקס
03-732-3823

דואל
hamavrik22@gmail.com

כתובת
רחוב. דרך השלום 101 ת"א

מעוננינם המצעת מחיר?
פרטי יצירת קשר
print2, print, printer

​מעוניינים
בהצעת מחיר אטרקטיבית?
חייגו לטלפון

072-33-80-676

או השאירו פרטיכם
ונחזור אליכם בהקדם
 
  חברת ניקיון לדירה חדשה     ניקוי חדרי מדרגות     ניקיון בשרון     ניקוי שטיחים וריפודים     הברקת רצפות     שירותי פוליש     פוליש לגרניט פורצלן     חברת פוליש וניקיון     חברה לניקיון משרדים     צביעת קירות חיצוניים     ניקיון דירה מקבלן     ניקיון בתים אחרי שיפוץ     הברקת רצפות     ניקוי חלונות לבתים פרטיים     ניקוי בתים במרכז     שירותי ניקיון במרכז     חברת ניקיון בניינים     ניקוי תריסים     שירותי ניקיון מטבחים     ניקוי בית     פוליש לבית חדש     שירותי פוליש     ניקיון דירה חדשה לאחר שיפוץ     ניקיון דירות מאוכלסות