המבריק - חברת ניקיון אחרי שיפוץ | ניקיון לאחר שיפוץ - ניקיון דירה לפני כניסה
דף הבית >> ניקיון דירה לפני כניסה
 

ניקיון דירה לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסה
הזמינו ניקיון דירה לפני כניסה ותיהנו מהתחלה חדשה ונקייה

אנו חיים בעידן דיגיטלי, בו הכל זמין ונגיש עבורנו ובהתאם הקצב נעשה מהיר יותר. למי שעובד, לומד או משלב בין השניים, להורים ואף לבני העשרה, לכולם לוח זמנים מלא עם שגרה גדושה והספק לא קטן.
עם השנים נעשה יותר ויותר קל להתנהל ביום יום מאחר והכל נמצא בהישג יד, שיחת טלפון או מרחק לחיצה על מקש- ובהתאם רשימות המטלות הולכות ומתארכות. אנו מצופים לסיים דברים בזריזות ולגשת לדבר הבא.
כל אלה יוצרים עומס על כולנו לעיתים מבלי שנשים לב שאנו מוצפים, מה שעלול להשפיע באופן שלילי על התפקוד השוטף שלנו. ישנן פעולות רבות בהן נוכל לנקוט בכדי להקל על עצמנו וליצור רווחים במהלך היום שלנו, שיאפשרו לנו הפסקה ויתרמו להאטה בקצב בכדי למלא כל משימה ומטלה באופן מלא ורגוע.
אחת מהפעולות הללו היא האצלת סמכויות. זה אכן לא פשוט לקחת חלק מתחומי האחריות שאנו מורגלים לנכס לעצמנו, ולהעביר אותם לידיו של מישהו אחר, אך למען הסדר הטוב והשלווה שלנו- זהו שינוי מבורך ומרענן.
דוגמא טובה לכך היא ניקיון הבית שלנו. יש בפעולה זו אלמנט אינטימי, שכן הבית הוא המקום הכי אישי עבורנו ועבור משפחתנו, ומן ההיגיון שנהיה אלה אנחנו האחראים על כל הקשור בו. עם זאת, כאשר מדובר בניקיון מקום חדש אליו אתם עוברים- תוכלו להסיר מעצמכם חלק מהמאמץ הכרוך בכך ולהזמין ניקיון דירה לפני כניסה - דבר זה יאפשר לכם כניסה חלקה ונעימה לבית נקי ומצוחצח, ויהפוך את המעבר לפשוט הרבה יותר.
הקלו על עצמכם ותנו לנו לעזור לכם בדרככם החדשה והמרגשת.

פרגנו לעצמכם בכניסה לדירה מצוחצחת ומבריקה

כולם עובדים קשה על מנת לאפשר לעצמם את רמת המחייה שהציבו לעצמם, ופעמים רבות אין זמן לעצור וליהנות מהעבודה הקשה. מרוב ריבוי המטלות והסידורים, אנו שוכחים לעתים לפנק את עצמנו ולו בדרכים הצנועות ביותר.
בין אם זו חופשה של שבוע או יציאה למסעדה, ההפסקות הללו חשובות ותורמות רבות לבריאות הנפשית שלנו. הפינוקים הקטנים נעשים משמעותיים במיוחד בתקופות עמוסות כמו תקופת מבחנים או בעת מעבר לדירה חדשה, כאשר אנו לחוצים והעומס רב.
לכל מי שמתחדש בדירה חדשה והתחלה מרעננת, אנו ממליצים על שירות ניקיון דירה לפני כניסה - פנקו את עצמכם בבית מבריק ללא כל מאמץ מצידכם, והסירו עוד מטלה מהרשימה.

 

ניקיון דירה על ידי ספריי שימון להסרה של כתמי צבע פנדה מן הביגוד

בתהליך של ניקיון דירה לפני כניסה יש להניח מגבת נייר של המטבח על גבי כתם צבע הפנדה אשר משאר על בגדי הילדים שלכם, להפוך אותם כלפי חוץ ואף לרסס ספריי שימון על כתם מן הצד הפנימי של הבגד. בתום מספר דקות בודדות הפכו שוב את הבגד, הסירו את נייר המטבח, תרססו מספריי השימון באופן ישיר על גבי הכתם וכן תשטפו את הבגד על ידי מים קרים ואז תכניסו את הבגד אל מכונת הכביסה באופן סטנדרטי. הממצא של הפעולה – הדרך אכן פועלת, אך נמצא כי אפשר להיטיב אותה תוך כדי פרוצדורה כדי להוריד כתמי צבע קשים ביותר. לאחר שטיפה של הבגד במים קרים, עליכם לשפשף קמעה נוזל כלים אל תוך הכתם ואז להכניס אותו לכביסה במכונת כביסה. ההוספה המזערית הזאת הסבה לכתם להתפוגג ברמה מעולה.

ניקיון דירות לפני כניסה על ידי ניקוי ראש מקלחת בחומץ ואף בסודה לשתייה

בפרוצדורה של ניקיון דירה לפני כניסה  יש למלא שקית מניילון בחומץ לבן, להוסיף כף של סודה לשתייה. אחרי זה לשים ראש מלקחת מלא סיאוב וגם אבנית בפנים השקית של הנוזל, לקשור אותם היטב ביחד על ידי גומייה ולהמתין מהלך של שעתיים. הממצא של הפעולה -  בתוספת לכך שדרך זו פועלת נהדר ואף מנקה את ראש המקלחת מן מצבורי זיהום והן אבנית, יש עוד הטבה בצורה של לחץ מים איתן וכן מאוד עקבי בתום הורדת הסיאוב אשר הביא לסתימה של חורי יציאת המים.

ניקיון בית לפני כניסה – הכנה של חומר ביתי עבור ניקיון משטח של זכוכית

החלפה של תרסיס ניקיון של משטח זכוכית הכחול שלכם בכל מיני דרכים ביתיות וגם טבעיות באמצעות מהילה של יין, חומץ לבן והן מים ביחס זהה, אותם יש להעביר לתוך בקבוק התזה שעמו ריססתים את הראי והן את חלון הזכוכית בדירה שלכם. הממצא של הפעולה – התמהיל הביתי עבור ניקיון דירה לפני כניסה פעל לא פחות מיטבי מחומר ניקיון תעשייתי וכן חסך לכם את החשיפה אל חומר כימיקלי אשר הינו רעיל. עדיף כמה שיותר להימנע מעשיית שימוש של חומר כימיקלי ולנסות לעבור חתכשירים ביתיים, גם יותר זול, יותר בטיחותי וגם יותר ידידותי לסביבה.